Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.08.2008, 20:33.54

Axn-Digi

Zdar,vypadává vám taky zvuk u Axn při upoutávkách?Díky
uživatel
dalis
05.08.2008, 20:41.33

Axn-Digi

nie si ty ešte z roku 1200 pred Kristom a teraz si sa zobudil? Rv
uživatel
janlop
05.08.2008, 20:47.23

RE: Axn-Digi

nevím,co má janlop za problém,já jsem se slušně zeptal :O
uživatel
dalis
05.08.2008, 20:57.34

RE: Axn-Digi

vypadává, u reklam
uživatel
Kapka6
05.08.2008, 21:37.02

RE: Axn-Digi

Až ti zase vypadne, tak zkus jinou audiostopu, třeba rumunskou a uvidíš.
uživatel
manitou
06.08.2008, 15:06.57

zvuk axn

na rozdiel od ostatnych, skusim serioznejsiu odpoved. ten zvuk nevypadava, len pri niektorych uputavkach a reklamach nie je vysielany aj v ramci ceskej audiostopy. je to najma u veci , ktore su ozvucene v rumuncine a zvuk je teda len v rumunskej audiostope. posobi to trosku rusivo a tiez mi trvalo nez som si na to zvykol.
uživatel
Igwar