| 05.08.2008, 20:33.54 | |
Axn-DigiZdar,vypadává vám taky zvuk u Axn při upoutávkách?Díky |
![]() dalis |
| 05.08.2008, 20:41.33 | |
Axn-Diginie si ty ešte z roku 1200 pred Kristom a teraz si sa zobudil? Rv |
![]() janlop |
| 05.08.2008, 20:47.23 | |
RE: Axn-Diginevím,co má janlop za problém,já jsem se slušně zeptal :O |
![]() dalis |
| 05.08.2008, 20:57.34 | |
RE: Axn-Digivypadává, u reklam |
![]() Kapka6 |
| 05.08.2008, 21:37.02 | |
RE: Axn-DigiAž ti zase vypadne, tak zkus jinou audiostopu, třeba rumunskou a uvidíš. |
![]() manitou |
| 06.08.2008, 15:06.57 | |
zvuk axnna rozdiel od ostatnych, skusim serioznejsiu odpoved. ten zvuk nevypadava, len pri niektorych uputavkach a reklamach nie je vysielany aj v ramci ceskej audiostopy. je to najma u veci , ktore su ozvucene v rumuncine a zvuk je teda len v rumunskej audiostope. posobi to trosku rusivo a tiez mi trvalo nez som si na to zvykol. |
![]() Igwar |