Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.08.2008, 20:15.21

Markiza v ČR

Na serveru m......e.sk je velmi zajímavá zpráva o udajném šíření Markízy v ČR takže nebylo není a nebude možné legálně Markízu v ČR přijímat dokonce už začala Markíza podnikat kroky proti kabelovkám v ČR a o tento program již brzy přijdou. No tak ještě že je možné koupit kartu Sky-Link. Jukněte na to a dozvíte se víc. Všem hezký večer
uživatel
kdoporadi
05.08.2008, 20:32.23

RE: Markiza v ČR

Dodavatele STA vesele instaluji MARKIZU i TV JOJ bytovym druzstvum a spolecenstvim vlastniku:),coz neni zcela koser,nicmene furt lepsi nez CS FILM,GALAXIE ci dokonce HBO aj.:). No velke kabelovky o tento program mozna nemusi prijit,nebot existuje propojeni optikou v ramci CR.Tudiz ,kdyz napr.Uxx prijme MARKIZU v miste terrestrickeho presahu (napr.BRNO),pak ji prevede do optiky a posle do PRAHY - kde asi terrestricky presah neni:).Samozrejme ze je to blud a bere se to ze satelitu,nicmene mozna lze to timto technickym resenim obejit,zalezi na vykladu prislusnych paragrafu.
uživatel
hdpe
05.08.2008, 20:37.03

RE: Markiza v ČR

Nebrečte tady. Markýza a Joj je to pořád dokola autorský práva atd atd.Je to jejich, ale u nás též používaná výmluva. Ještě se zřejmě někteří na Slovensku vyvýjejí.Každá televize at si rozhodne kam chce a nechce dát svuj program.Až budou jednou na úrovni tak jim to třeba dojde. ;P
uživatel
koax
05.08.2008, 20:42.12

RE: Markiza v ČR

Dyť je to jedno... na Markýze stejně prd vysílají a kdo chce si koupí Sky kartu.... TaT mají Joj-ku a ta spoustě lidí v česku stačí až nad hlavu....
uživatel
kacenkin
05.08.2008, 20:45.04

RE: Markiza v ČR

no, nech radsej v markize riesia ine veci ako taketo blbiny Vsak pomaly tam okrem ich vlastnej tvorby nic nedavaju a ak este raz zopakuju susedov dvakrat do tyzdna, odomna mozu markizu kludne vypnut aj v sk :)))
uživatel
jozef BA
05.08.2008, 20:50.22

RE: Markiza v ČR

ty seš drsnej Jozefe :-)
uživatel
kacenkin
05.08.2008, 20:55.03

RE: Markiza v ČR

ak ste si nevsimli markiza je regionalne vysielanie pre bratislavcanov a ich celebrit
uživatel
1830
05.08.2008, 20:57.58

RE: Markiza v ČR

1. kazdy retransmiter potrebuje suhlas televizie so sirenim vo svojej sieti, (vid. TV NOVA na Slovensku - nedala suhlas so sirenim, tak sa nesiri ani tam, kde ju je mozne prijimat terestrickym presahom) 2. to iste moze urobit TV MARKIZA (tam kde je presah to urobit nemusi, pretoze to nema vplyv na zakupene autorske/vysielacie prava, ale ako vlastnik/poskytovatel obsahu to urobit moze) 3. to, co robi UPC (sirenie signalu cez opticku siet do vnutrozemia) je obchadzanie zakona, resp. jeho ucelovy vyklad, pretoze aj ked siria Markizu v Prahe akoze zo signalu z pozemneho vysielaca, tak v mieste retransmisie (napr. Praha) tento nie je dostupny, takze by sa tam nemala takato stanica sirit. Na to si moze Markiza posvietit.
uživatel
black
05.08.2008, 21:02.42

RE: Markiza v ČR

same celebrity a cele v riti spolu s priblblymi serialmi, relaciami typu let´s dance a este blbsimi nemenovanymi moderatormi :) ale dost bolo ohovaria, chcem len povedat, ze predovsetkym by si mali spravit poriadok na vlastnom piesocku a potom sa starat do inych menej podstatnych veci
uživatel
jozef BA