| 05.08.2008, 20:11.06 | |
Zablokovaný LCDProsím o pomoc-nechtiac som stlačila na diaľkovom ovládaní od opensatu naraz 2 tlačítka a obraz mi ostal stáť,nedá sa mi ovlánuť diaľkové od opensatu,dá sa iba vypnúť LCD druhým diaľkovým.Vybrala som aj kartu Sky link,a dala nazad a nič.Je tam stále nehybný obraz.Čo mám robiť? |
![]() luba |
| 05.08.2008, 20:19.28 | |
RE:Zablokovaný LCDCo jde legálně vypni ze sítě, nech chvíli "odpočinout" a opět to zapni. Z DO na chvíli vyndej baterie, potom je vrať. Pak se ukáže co se děje. |
![]() Walt66 |
| 05.08.2008, 20:40.03 | |
Walt66Strašne moc ti ďakujem,podarilo sa to,tvoja rada bola úspešná.Hneď si mi prinavrátil stratenú dobrú náladu! :laughing: R^ :)) |
![]() luba |
| 05.08.2008, 20:58.46 | |
RE:Zablokovaný LCDNení zač, já s mým Vantage HD 6000S bojuji neustále. Dávám mu zabrat co se do něj vleze, někdy pomůže jen totálně odpojit od sítě. Ahoj. :fuming: |
![]() Walt66 |
| 05.08.2008, 23:14.05 | |
RE: Zablokovaný LCDNázev tématu mě zaujal hned. ;) To co jsi popsal nemělo s TV nic společného, šlo o zamrznutí přístroje a můžu Tě ujistit, že se to stává i u mnohem dražších resiverů, jen je potřeba udělat si zálohu settingu, protože se přístroj vrátí do továrního nastavení. |
![]() poky1 |
| 06.08.2008, 00:00.29 | |
RE: Zablokovaný LCDobčas vrátí ;) |
![]() poky1 |
| 06.08.2008, 17:36.06 | |
poky1tebe sa to dobre radí,keď si šikovný v týchto veciach,ale ja tomu rozumiem ako hus pivu.Dá sa to jednoduchým spôsobom napísať ako si tú zálohu mám urobiť? Ináč toto sa mi za 3 mes.stalo už 2x a musela som volať opravára :crying: ,tak by bolo dobré si to urobiť,čo radíš.Ďakujem za radu. :) |
![]() luba |
| 07.08.2008, 07:58.18 | |
RE: Zablokovaný LCDhttp://www.openboxforum.cz/viewforum.php?f=99&sid=c09f6179d8574ccd7555782c7e59bbae |
![]() poky1 |