Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.08.2008, 21:46.58

ITV HD

Zkousel jsem ho ted podle navodu na netu naladit a nic... Je chyba u mne nebo ted nevysila? tr. 11428 proste nemam signal, pritom pri euru jsem koukal.. Dik
uživatel
Jarda25
05.08.2008, 22:07.35

RE: ITV HD

obraz tam je (logo ITV HD a nápis služba je momentálně nedostupná). teď je zase pár dní takový hluchý místo kdy nic nevysílaj. všechno to má začít až po prázdninách kdy se tam začne objevovat větší množství HD pořadů (taky liga mistrů). do budoucna z toho bude určitě skvělá stanice. ale může to klidně trvat celý měsíce.
uživatel
vortimond
05.08.2008, 22:09.38

Díky

takže chyba u mne.. Mne hlasi Transponder 0% signal :( Jdu lovit signal, zajimave je ze jine transpondery mi jedou...
uživatel
Jarda25
05.08.2008, 22:16.52

RE: ITV HD

jsem tam sledoval naposled v noci čelisti od spielberga. bylo to pěkný. ale ten žralok vypadal v HD pochopitelně ještě víc gumovej než na VHS kazetě. takže to bylo spíš k smíchu když se na konci objevil v plný parádě.
uživatel
vortimond
06.08.2008, 08:07.54

RE: ITV HD

Na přijímači určitě můžeše udělat downscale a máš to vyřešené..
uživatel
Antonín
06.08.2008, 09:06.48

RE: ITV HD

už jsem to včera vyřešil, již mám nápis ITV HD :-) ale díky
uživatel
Jarda25