| 05.08.2008, 21:46.58 | |
ITV HDZkousel jsem ho ted podle navodu na netu naladit a nic... Je chyba u mne nebo ted nevysila? tr. 11428 proste nemam signal, pritom pri euru jsem koukal.. Dik |
![]() Jarda25 |
| 05.08.2008, 22:07.35 | |
RE: ITV HDobraz tam je (logo ITV HD a nápis služba je momentálně nedostupná). teď je zase pár dní takový hluchý místo kdy nic nevysílaj. všechno to má začít až po prázdninách kdy se tam začne objevovat větší množství HD pořadů (taky liga mistrů). do budoucna z toho bude určitě skvělá stanice. ale může to klidně trvat celý měsíce. |
![]() vortimond |
| 05.08.2008, 22:09.38 | |
Díkytakže chyba u mne.. Mne hlasi Transponder 0% signal :( Jdu lovit signal, zajimave je ze jine transpondery mi jedou... |
![]() Jarda25 |
| 05.08.2008, 22:16.52 | |
RE: ITV HDjsem tam sledoval naposled v noci čelisti od spielberga. bylo to pěkný. ale ten žralok vypadal v HD pochopitelně ještě víc gumovej než na VHS kazetě. takže to bylo spíš k smíchu když se na konci objevil v plný parádě. |
![]() vortimond |
| 06.08.2008, 08:07.54 | |
RE: ITV HDNa přijímači určitě můžeše udělat downscale a máš to vyřešené.. |
![]() Antonín |
| 06.08.2008, 09:06.48 | |
RE: ITV HDuž jsem to včera vyřešil, již mám nápis ITV HD :-) ale díky |
![]() Jarda25 |