| 05.08.2008, 21:48.31 | |
Polsat - czy ja rozumět po polski bez slowniku ?Vždy aktuální key pro Polsat,DigiTv ... ze 17x webů (zvýrazněno červeně) + největší polsko-český slovník ( na konci 2 řádku shora) najdeš na tomto webu: http://freesatelit.fateback.com |
![]() milada26 |
| 05.08.2008, 22:07.01 | |
RE: Polsat - czy ja rozumět po polski bez slow...hm zaujímavé... :))) |
![]() vladenko |
| 05.08.2008, 23:20.17 | |
RE: Polsat - czy ja rozumět po polski bez slow..."Hej, ja rouziet polski, ..." Ale prispevok som nepochopil ... Reklamu si chod robit na niektore reklamne televizie |
![]() vado |
| 05.08.2008, 23:28.10 | |
RE: Polsat - czy ja rozumět po polski bez slow...to nic není. sleduj tohle: zde si můžeš přečíst na webu přímo od fízlů jak ukrást auto na deset způsobů. jinde zase na katolickém webu jak žít nečistě v manželství... (((aplikace.mvcr.cz/archiv2008/casopisy/policista/2007/06/10kradoa.pdf))) (((www.katyd.cz/index.php?cmd=page&type=11&article=3864))) |
![]() vortimond |
| 06.08.2008, 09:12.04 | |
Polsat - že by zrozumět lépevado ty nechlub ,že nepochopil si příspěvek, bo ten hlavně pro lidi, co observujou Polsat ještě pořád bez slownika. Já tylko chtít im troche pomoct |
![]() milada26 |