| 05.08.2008, 22:30.53 | |
Golden interstar 8700 a diseq8.1 ani ťuk.zdravim ak je tu niekto kto vie nastavit v prijimaci golden interstar 8700 diseq prepinac 8/1 centauri tak nech mi prosim poradi. ja uz som v koncoch. V menu nastavenie druzice/pohyb anteny mam co nastavit ? 1)nieje, 2)diseqc motor, 3)usals. skusal som vsetky a nic. Potom v menu diseq mam na vyber: miniA, miniB,lnb1-4, auto,off. netusim. A ked vojdem do tohto submenu, tak mam navyber este z Diseqc1.0: (rovnake moznosti) a Diseqc 1.1: lnb 1-16. nijak mi to proste nejde. mam napojenych 6 lnb v prvych 6 vstupoch v disequ. a z toho navodu co k nemu bol som takisto vedla ako jedla. |
![]() Freedox |
| 06.08.2008, 08:07.25 | |
RE: Golden interstar 8700 a diseq8.1 ani ťuk.Konkretne tento prijímač nepoznám, ale určite musí byť nastavený diseqC 1.1 no a pri každej družici si nastav konkretny vstup relátka. |
![]() disdzo |
| 06.08.2008, 08:08.50 | |
RE: Golden interstar 8700 a diseq8.1 ani ťuk.Musíš postupně na každém satelitu(družici) v menu změnit Diseq 1.1 Tak že např.: 1 LNB - astra2 (28,2E) 2 LNB - astra3 (23,5E) 3 LNB - astra1 (19,2E) 4 LNB - hotbird(13E) 5 LNB - thor (1W) no a tak pokračuješ.... |
![]() skyi |
| 06.08.2008, 10:46.28 | |
RE: Golden interstar 8700 a diseq8.1 ani ťuk.aj po tomto nastaveni mi to neukazuje ziaden signal. ide mi len to co mam pripojene v prvom vstupe (sirius) :crying: |
![]() Freedox |
| 06.08.2008, 11:13.46 | |
RE: Golden interstar 8700 a diseq8.1 ani ťuk.Nastav LNB2 a výstup na prepínači skús nájsť metódou pokus-omyl. Lebo nemusia byť v poradí za sebou.Atdˇ. |
![]() sekop |