Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.08.2008, 22:33.41

diablo

ide na diable to co islo pred dvoma dnami?Ci to len mne nejdu alb plus skandi....
uživatel
lubo540
05.08.2008, 22:57.19

diablo

no jasne,128 treba dat..dik
uživatel
lubo540
05.08.2008, 23:04.49

RE: diablo

a stačilo si vyhledat zde co? Jinak jsem už na tu otázku i dnes odpovídal, schválně jsem neodepisoval a čekal kdy Ti to dojde :8)
uživatel
poky1