| 05.08.2008, 22:39.13 | |
Nova Skylink modra standard za 1990 Sk s DPH !!!Len tak pre zaujimavost - ale neberte to prosim ako reklamu, nie som ich zamestnanec, len spokojny zakaznik. Nemate zaujem o novu kartu Skylink standard za 1990 Sk s DPH? Samozrejme ma to hacik - musite si ju kupit spolu so satelitnym prijimacom - bud Topfield 6000CR alebo Homecast S3000 (kazda za cenu 1890 Sk s DPH). Teda za 3880 Sk s DPH mate prijimac a kartu Skylink ... no nekup to! A aby som nezabudol ze kde: www.abcbiznis.sk |
![]() tibko |
| 05.08.2008, 22:48.03 | |
RE: Nova Skylink modra standard za 1990 Sk s D...toto sa skutocne neda povazovat za reklamu :D |
![]() sgi320 |
| 05.08.2008, 22:51.01 | |
RE: Nova Skylink modra standard za 1990 Sk s D...No ak reklama, tak neplatena - nic z toho nemam, leda tak dobry pocit, ze som niekomu mozno pomohol usetrit peniaze. Mimochodom, objednal som som si jeden set pre 80 rocnu babku ... ked je to "za babku" ... :-) |
![]() tibko |
| 05.08.2008, 22:55.15 | |
RE: Nova Skylink modra standard za 1990 Sk s D...no jo... uz len ten titulok je reklama... |
![]() iko |
| 05.08.2008, 23:06.31 | |
RE: Nova Skylink modra standard za 1990 Sk s D...Tak to prosim zmazte ... bol som z tej ponuky len nadseny a chcel som sa o to podelit aj s inymi. Takze I AM SORRY !!! |
![]() tibko |
| 06.08.2008, 00:22.26 | |
RE: Nova Skylink modra standard za 1990 Sk s D...Kde máš napsáno že přijímač stojí 2000Kč? Nic tam nemá cenovku. To se objeví až po registraci ty ceny? |
![]() Standa2 |
| 06.08.2008, 08:08.35 | |
RE: Nova Skylink modra standard za 1990 Sk s D...No to je uzasne ze ti daju skylink za velkoobchodnú cenu ak si s nou kupis prijimac minimalne za 4000,- ;P . Inak vsetky komplety co predavaju (napr. NAY...) funguju na rovnakom principe. |
![]() PEPE8989 |
| 06.08.2008, 11:12.56 | |
RE: Nova Skylink modra standard za 1990 Sk s D...Prijimac stoji len 1890 Sk - nepochopil si. A da sa kupit aj len prijimac bez karty - to len ak by si chcel, tak k tomu prijimacu si mozes kupit tu kartu za uvedenu cenu. Nie je to vsak povinne. Podla mna je to podpora predaja toho prijimaca a nie tych kariet. A ina odpoved - ceny sa pri ponuke objavia ked sa zaregistrujes. |
![]() tibko |
| 06.08.2008, 21:29.39 | |
RE: Nova Skylink modra standard za 1990 Sk s D...Zabudol si napísať,že to dostaneš ak si veľkoobchodný partner čiže registrovaný podnikateľ. |
![]() letas |
| 06.08.2008, 22:13.05 | |
RE: Nova Skylink modra standard za 1990 Sk s D...No ak ti robi problem nejakeho kamarata zohnat, co si to kupi na zivnost a potom ti to preda za nakupnu cenu, tak ti rad pomozem ... staci pri registracii uviest nejake ICO a DIC (samozrejme platne) a neskumaju, ci podnikas v oblasti elektro alebo si murar. Ziadne velkoobchodne zmluvy sa nepodpisuju ako je to bezne v inych velkoobchodoch, takze v tom nevidim az taky problem. |
![]() tibko |