| 07.08.2008, 13:46.21 | |
STV3 v UPC DIRECT nebudenení kapacita a nový transponder se kupovat nebude do roku 2009. no to není potěšitelné, a co po roce 2009 kdy skončí smlouva s SAS ASTRA ? |
![]() pepiino |
| 07.08.2008, 13:47.02 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudeskonci cele UPC na satelitu. |
![]() Mirectec |
| 07.08.2008, 13:49.44 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudeasi tak R^ |
![]() Jupi |
| 07.08.2008, 14:16.50 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudeto asi tazko |
![]() plesak |
| 07.08.2008, 14:17.30 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudešpatný tah od UPC |
![]() pepiino |
| 07.08.2008, 14:32.36 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudeDufam, ze tym UPC dostatocne naserie aj tych zvysnych 30 tisic zakaznikov sluzby DIRECT a ti ju zrusia. Rv |
![]() Hannibal |
| 07.08.2008, 14:38.28 | |
len poznamkaQ: To myslite vážne, že Trojka nebude v základnom balíku káblovej TV UPC? Toto je verejnoprávna TV? Ako je možne, že v Čechách sú všetky programy verejnoprávnej televízie v základnom balíku? O zaradení určitého programu ste rozhodovali aj vy. Vysvetlite mi, prosím, ako je toto možné, urobte nápravu... A: Prevádzkovatelia káblovej retransmisie sú na základe zákona povinní zaradiť do základného súboru iba programy vysielajúce terestriálne. Keďže momentálne je Trojka šírená iba cez satelit, nie je žiadna zákonná vymožiteľnosť jej zaradenia do základného súboru. Pripravuje sa však spustenie riadnej prevádzky digitálneho terestriálneho vysielania DVB-T, v ktorom by Trojka mala vysielať. V tom prípade budú kábloví operátori povinní zaradiť ju do základných programových rastrov. (prebrane z stv.sk) |
![]() sgi320 |
| 07.08.2008, 14:46.36 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudeKed som ich vcera ohladom toho kontaktoval, jeden operator mi drzo povedal, ze zakaznici o STV3 v UPC direct neprejavili dostatocny zaujem a tak sa spolocnost rozhodla, ze stv3 do ich ponuky zatial nebude zaradena :) vasu nespokojnost by teda bolo vhodnejsie adresovat na 02/594 22222. Tu na fore sa to riesi viac menej zbytocne |
![]() jozef BA |
| 07.08.2008, 14:49.03 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudesgi320:Tu sa pise o satelitnom vysielani,nie o kablovom...v kablovke STV3 bude |
![]() Blooddog |
| 07.08.2008, 15:20.46 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudepointou mojej poznamky nebolo kablove a satelitne, ale to, ze narok na zaradenie do ponuky neexistuje, that is all |
![]() sgi320 |
| 07.08.2008, 17:41.55 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudeved tam nemate ani STV2 tak sa necudujte, ze tam nebude ani STV3 |
![]() mjamriska |
| 07.08.2008, 17:57.28 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudestartom trojky ocakavalo vela zakaznikov upc direct zaradenie dvojky aj trojky. osobne vyuzivam sluzby directu mam aj skylink a gital momentalne to vydil tak ze po ukonceni lehoty v zmluve koncim prave si pozeram ukoncenie a som prekvapeny ze upc zmenila notice na 3 mesiace. dalsia nevyhoda kvalita obrazu nechapem preco to orezavaju na 480x576 a madarske kanaly sa vysielaju 544x576. aj tymto je vydiet o ktoreho zakaznika ma upc zaujem cize nemali by sa cudovat ze im odchadza ich cesky divak a myslim si ze coskoro zacne odchadzat aj ten slovensky ktory sa zacne priklanat k skylink kde najde to co potrebuje |
![]() mik |
| 07.08.2008, 18:14.13 | |
RE:RE:REtak nevim jestli prava ruka nevi co dela leva, ale v dnesnim vydani Plus1Den je venovana 1 strana vysilani STV3 a moznosti primu, a ohledne UPC Direct je tam jasne napsano ze tadle moznost bude a STV3 bude taky v UPC Direct!!! krom jineho i DiGI TV ... |
![]() alfasex |
| 07.08.2008, 18:31.52 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudeJa, ako platca dani a poplatkov ziadam, aby prenos verejnopravneho kanalu cez UPrdC bol zakazany zo zakona. |
![]() gogo1 |
| 07.08.2008, 19:05.58 | |
gogo1Na to si prisel sam R^ R^ R^ |
![]() azetak |
| 07.08.2008, 19:14.15 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudeno to je ale trubka :laughing: Já žádám, hm a tady. :8) :laughing: |
![]() poky1 |
| 07.08.2008, 19:53.11 | |
@azetak and @poky1Uz s predoslej tebaty vyplyva vase IQ zaradenie. (IQ sa mysli intenzita kvokakania). Pokial nie ste schopny pochopit, ze vysielanie za koncesionarske poplatky, predava nejaka Holandska spolocnost, tym istym ludom, ktori si ho uz raz zaplatili tak sorry. Ked by to chceli predavat v Cechach alebo rovnikovej afrike je to ina zalezitost a proti tomu nic nemam. Na druhej strane je mojim eminentnym zaujmom, aby sa uvadzana spolocnost odobrala do byvalych Holandskych kolonii a tam uspesne ukoncila svoju cinnost. |
![]() gogo1 |
| 07.08.2008, 19:57.26 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudeTy jsi všech blbců král, proč brečíš tady????????? Na parabole(nevhodné slovo)!!! :laughing: |
![]() poky1 |
| 07.08.2008, 19:58.24 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudev.o.l.e je už nevhodné slovo? Já se tak mírnil. ;) |
![]() poky1 |
| 07.08.2008, 19:59.29 | |
gogo1To spis tvuj mozecek to nepobere :fuming: |
![]() azetak |
| 07.08.2008, 20:01.51 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudeMne v.o.l.e. vyskrkli aj z v.o.l.e.b.n.e.h.o zakona o prichode bolsevizmu z ciech. Takze nezufaj. |
![]() gogo1 |
| 07.08.2008, 20:10.08 | |
gogo1Rež a rubaj :))) |
![]() azetak |
| 07.08.2008, 20:14.01 | |
@azetakMusim ta upozornit, ze mam nespocetne mnozstvo priatelov z ciech a nemame problemy s diskusiou. Zamysli sa nad tym co si popisal a ked ti to nevyjde- "Ci ty cirou nahodou celkom iste nebudes" |
![]() gogo1 |
| 07.08.2008, 20:17.48 | |
gogo1Už se lepsis ale co si napsal Ty :bomb: |
![]() azetak |
| 07.08.2008, 20:19.21 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudeCo jsem napsal vyvracej ale nedryzdaj. |
![]() gogo1 |
| 07.08.2008, 20:22.25 | |
gogo1Brecel na spatnym hrobe v.o.l.e. |
![]() azetak |
| 07.08.2008, 20:27.21 | |
RE: STV3 v UPC DIRECT nebudeDobre, koncim, som na konci, intercivilizacna komunikacia je mozna len za urcitych podmienok. Prajem vela stastia podla Darwina - velkeho stastia - a ospravedlnujem sa za netoleranciu voci civilizacii neschopnou pochopit elementarne zakony vesmiru (vsehomiru) |
![]() gogo1 |