Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.08.2008, 13:46.21

STV3 v UPC DIRECT nebude

není kapacita a nový transponder se kupovat nebude do roku 2009. no to není potěšitelné, a co po roce 2009 kdy skončí smlouva s SAS ASTRA ?
uživatel
pepiino
07.08.2008, 13:47.02

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

skonci cele UPC na satelitu.
uživatel
Mirectec
07.08.2008, 13:49.44

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

asi tak R^
uživatel
Jupi
07.08.2008, 14:16.50

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

to asi tazko
uživatel
plesak
07.08.2008, 14:17.30

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

špatný tah od UPC
uživatel
pepiino
07.08.2008, 14:32.36

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

Dufam, ze tym UPC dostatocne naserie aj tych zvysnych 30 tisic zakaznikov sluzby DIRECT a ti ju zrusia. Rv
uživatel
Hannibal
07.08.2008, 14:38.28

len poznamka

Q: To myslite vážne, že Trojka nebude v základnom balíku káblovej TV UPC? Toto je verejnoprávna TV? Ako je možne, že v Čechách sú všetky programy verejnoprávnej televízie v základnom balíku? O zaradení určitého programu ste rozhodovali aj vy. Vysvetlite mi, prosím, ako je toto možné, urobte nápravu... A: Prevádzkovatelia káblovej retransmisie sú na základe zákona povinní zaradiť do základného súboru iba programy vysielajúce terestriálne. Keďže momentálne je Trojka šírená iba cez satelit, nie je žiadna zákonná vymožiteľnosť jej zaradenia do základného súboru. Pripravuje sa však spustenie riadnej prevádzky digitálneho terestriálneho vysielania DVB-T, v ktorom by Trojka mala vysielať. V tom prípade budú kábloví operátori povinní zaradiť ju do základných programových rastrov. (prebrane z stv.sk)
uživatel
sgi320
07.08.2008, 14:46.36

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

Ked som ich vcera ohladom toho kontaktoval, jeden operator mi drzo povedal, ze zakaznici o STV3 v UPC direct neprejavili dostatocny zaujem a tak sa spolocnost rozhodla, ze stv3 do ich ponuky zatial nebude zaradena :) vasu nespokojnost by teda bolo vhodnejsie adresovat na 02/594 22222. Tu na fore sa to riesi viac menej zbytocne
uživatel
jozef BA
07.08.2008, 14:49.03

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

sgi320:Tu sa pise o satelitnom vysielani,nie o kablovom...v kablovke STV3 bude
uživatel
Blooddog
07.08.2008, 15:20.46

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

pointou mojej poznamky nebolo kablove a satelitne, ale to, ze narok na zaradenie do ponuky neexistuje, that is all
uživatel
sgi320
07.08.2008, 17:41.55

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

ved tam nemate ani STV2 tak sa necudujte, ze tam nebude ani STV3
uživatel
mjamriska
07.08.2008, 17:57.28

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

startom trojky ocakavalo vela zakaznikov upc direct zaradenie dvojky aj trojky. osobne vyuzivam sluzby directu mam aj skylink a gital momentalne to vydil tak ze po ukonceni lehoty v zmluve koncim prave si pozeram ukoncenie a som prekvapeny ze upc zmenila notice na 3 mesiace. dalsia nevyhoda kvalita obrazu nechapem preco to orezavaju na 480x576 a madarske kanaly sa vysielaju 544x576. aj tymto je vydiet o ktoreho zakaznika ma upc zaujem cize nemali by sa cudovat ze im odchadza ich cesky divak a myslim si ze coskoro zacne odchadzat aj ten slovensky ktory sa zacne priklanat k skylink kde najde to co potrebuje
uživatel
mik
07.08.2008, 18:14.13

RE:RE:RE

tak nevim jestli prava ruka nevi co dela leva, ale v dnesnim vydani Plus1Den je venovana 1 strana vysilani STV3 a moznosti primu, a ohledne UPC Direct je tam jasne napsano ze tadle moznost bude a STV3 bude taky v UPC Direct!!! krom jineho i DiGI TV ...
uživatel
alfasex
07.08.2008, 18:31.52

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

Ja, ako platca dani a poplatkov ziadam, aby prenos verejnopravneho kanalu cez UPrdC bol zakazany zo zakona.
uživatel
gogo1
07.08.2008, 19:05.58

gogo1

Na to si prisel sam R^ R^ R^
uživatel
azetak
07.08.2008, 19:14.15

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

no to je ale trubka :laughing: Já žádám, hm a tady. :8) :laughing:
uživatel
poky1
07.08.2008, 19:53.11

@azetak and @poky1

Uz s predoslej tebaty vyplyva vase IQ zaradenie. (IQ sa mysli intenzita kvokakania). Pokial nie ste schopny pochopit, ze vysielanie za koncesionarske poplatky, predava nejaka Holandska spolocnost, tym istym ludom, ktori si ho uz raz zaplatili tak sorry. Ked by to chceli predavat v Cechach alebo rovnikovej afrike je to ina zalezitost a proti tomu nic nemam. Na druhej strane je mojim eminentnym zaujmom, aby sa uvadzana spolocnost odobrala do byvalych Holandskych kolonii a tam uspesne ukoncila svoju cinnost.
uživatel
gogo1
07.08.2008, 19:57.26

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

Ty jsi všech blbců král, proč brečíš tady????????? Na parabole(nevhodné slovo)!!! :laughing:
uživatel
poky1
07.08.2008, 19:58.24

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

v.o.l.e je už nevhodné slovo? Já se tak mírnil. ;)
uživatel
poky1
07.08.2008, 19:59.29

gogo1

To spis tvuj mozecek to nepobere :fuming:
uživatel
azetak
07.08.2008, 20:01.51

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

Mne v.o.l.e. vyskrkli aj z v.o.l.e.b.n.e.h.o zakona o prichode bolsevizmu z ciech. Takze nezufaj.
uživatel
gogo1
07.08.2008, 20:10.08

gogo1

Rež a rubaj :)))
uživatel
azetak
07.08.2008, 20:14.01

@azetak

Musim ta upozornit, ze mam nespocetne mnozstvo priatelov z ciech a nemame problemy s diskusiou. Zamysli sa nad tym co si popisal a ked ti to nevyjde- "Ci ty cirou nahodou celkom iste nebudes"
uživatel
gogo1
07.08.2008, 20:17.48

gogo1

Už se lepsis ale co si napsal Ty :bomb:
uživatel
azetak
07.08.2008, 20:19.21

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

Co jsem napsal vyvracej ale nedryzdaj.
uživatel
gogo1
07.08.2008, 20:22.25

gogo1

Brecel na spatnym hrobe v.o.l.e.
uživatel
azetak
07.08.2008, 20:27.21

RE: STV3 v UPC DIRECT nebude

Dobre, koncim, som na konci, intercivilizacna komunikacia je mozna len za urcitych podmienok. Prajem vela stastia podla Darwina - velkeho stastia - a ospravedlnujem sa za netoleranciu voci civilizacii neschopnou pochopit elementarne zakony vesmiru (vsehomiru)
uživatel
gogo1