Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.08.2008, 14:28.11

stv.3 a koncesionarsky poplatok

nema niekto vedomosti ci stv bude sirit v analogu stv.3,koncesionarsky poplatok platim,dakujem
uživatel
1830
07.08.2008, 14:46.42

RE: stv.3 a koncesionarsky poplatok

1830:V analogu nie.Analogove vysielanie konci a nove analogove vysielace sa kvoli tomu stavat nebudu (tie co uz su ,su plne)
uživatel
Blooddog
07.08.2008, 14:58.22

RE: stv.3 a koncesionarsky poplatok

dakujem za vysvetlenie.ja som koncesionar ja platim to je ich problem ako to spustia.je to verejnopravny vysielac pre slovensku republiku.
uživatel
1830
07.08.2008, 14:59.59

@1830

a co ma s tym koncesionarsky poplatok ?? tam si kup satelit a nevyplakavaj.. v dobe LCD a plaziem ty čumis snad na zazrneny, duchovy analogovy signal ?
uživatel
Vlado Fogo
07.08.2008, 15:16.06

To je tvoj problem

Ty chytrak ako to chces sputit?Ked aj keby sa poskladali tak sa neda naklko televizne frekvencne spektrum je uz vycerpane.Vsade na svete sa prechadza na DVB-T a ty sa este zloztis ze nemas STV 3 analogu. V Cechach je takisto CT24 a CT4 len digitalne.
uživatel
melod
07.08.2008, 15:18.13

RE: stv.3 a koncesionarsky poplatok

no to su mi novinky tak vysielace su uz plne analogu :laughing: a viac analogu sa do nich nevojde :laughing: nove sa stavat nebudu, tak to by ma te zaujimalo kde daju ten digital ked analog zaplnil vysielace????? :bigeyes:
uživatel
PEPE8989
07.08.2008, 15:38.02

RE: stv.3 a koncesionarsky poplatok

Zmenia analog na digital - namiesto jedneho analogoveho kaanlu bude 5-8 digitalnych kanalov - to je zazrak co?
uživatel
tibko
07.08.2008, 16:38.58

RE: stv.3 a koncesionarsky poplatok

moze robit stat kampan o eure alebo DVBT blbci ostanu vzdy blbcami, naj keby ste im to na zlatom podnose priniesli o boze!
uživatel
losparabo
07.08.2008, 16:45.38

RE: stv.3 a koncesionarsky poplatok

losparabo:Lepsi ako kampan o DVB-T by bol jeho ostry start...priberaju sa s tym kao lacny ku sr***u
uživatel
Blooddog