| 07.08.2008, 14:28.11 | |
stv.3 a koncesionarsky poplatoknema niekto vedomosti ci stv bude sirit v analogu stv.3,koncesionarsky poplatok platim,dakujem |
![]() 1830 |
| 07.08.2008, 14:46.42 | |
RE: stv.3 a koncesionarsky poplatok1830:V analogu nie.Analogove vysielanie konci a nove analogove vysielace sa kvoli tomu stavat nebudu (tie co uz su ,su plne) |
![]() Blooddog |
| 07.08.2008, 14:58.22 | |
RE: stv.3 a koncesionarsky poplatokdakujem za vysvetlenie.ja som koncesionar ja platim to je ich problem ako to spustia.je to verejnopravny vysielac pre slovensku republiku. |
![]() 1830 |
| 07.08.2008, 14:59.59 | |
@1830a co ma s tym koncesionarsky poplatok ?? tam si kup satelit a nevyplakavaj.. v dobe LCD a plaziem ty čumis snad na zazrneny, duchovy analogovy signal ? |
![]() Vlado Fogo |
| 07.08.2008, 15:16.06 | |
To je tvoj problemTy chytrak ako to chces sputit?Ked aj keby sa poskladali tak sa neda naklko televizne frekvencne spektrum je uz vycerpane.Vsade na svete sa prechadza na DVB-T a ty sa este zloztis ze nemas STV 3 analogu. V Cechach je takisto CT24 a CT4 len digitalne. |
![]() melod |
| 07.08.2008, 15:18.13 | |
RE: stv.3 a koncesionarsky poplatokno to su mi novinky tak vysielace su uz plne analogu :laughing: a viac analogu sa do nich nevojde :laughing: nove sa stavat nebudu, tak to by ma te zaujimalo kde daju ten digital ked analog zaplnil vysielace????? :bigeyes: |
![]() PEPE8989 |
| 07.08.2008, 15:38.02 | |
RE: stv.3 a koncesionarsky poplatokZmenia analog na digital - namiesto jedneho analogoveho kaanlu bude 5-8 digitalnych kanalov - to je zazrak co? |
![]() tibko |
| 07.08.2008, 16:38.58 | |
RE: stv.3 a koncesionarsky poplatokmoze robit stat kampan o eure alebo DVBT blbci ostanu vzdy blbcami, naj keby ste im to na zlatom podnose priniesli o boze! |
![]() losparabo |
| 07.08.2008, 16:45.38 | |
RE: stv.3 a koncesionarsky poplatoklosparabo:Lepsi ako kampan o DVB-T by bol jeho ostry start...priberaju sa s tym kao lacny ku sr***u |
![]() Blooddog |