Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.08.2008, 15:21.34

co chalpi 60 parabola a pozice 0,1W

Tak co chlapi myslíte že něco chytnu na tuto parabolu
uživatel
Miroslav B
07.08.2008, 15:22.25

RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1W

stopro a nebude to jen ryma
uživatel
bublajs
07.08.2008, 15:23.36

RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1W

Nevím jak 0,1W,ale 1,0W bez problému.
uživatel
tkan
07.08.2008, 15:38.57

pardon 01,0W

omluva
uživatel
Miroslav B
07.08.2008, 15:48.54

RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1W

V podstate ano, ale transpondery na ktorych je Digi su kusok slabsie, tak tam bude trocha problem s vypadkami
uživatel
JanoHels
07.08.2008, 15:54.19

RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1W

ve středních Čechách bez výpadků.
uživatel
sirda
07.08.2008, 16:29.41

RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1W

Znojmo bez výpadků, konvertor Inverto, sat Head SD2500
uživatel
tonik
07.08.2008, 16:54.32

RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1W

Podle mých zkušeností na dobrou 60 chytíš to stejné jako na jejich mizernou 80. Nedávno se mi stalo, že to byl takový zmetek, že na to DIGI vůbec nešlo. Takže kdo má problém s příjmem DIGI viděl bych příčinu v jejich o originální parabole.
uživatel
grupen
07.08.2008, 17:13.36

děkuji

Děkuji za názory
uživatel
Miroslav B
07.08.2008, 17:14.53

RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1W

mam stejnou skušenost měl jsem kvalitní 60ku vyměnil jsem za tu jejich 80ku a řekl bych že to vyjde nastejno.
uživatel
alda
07.08.2008, 19:15.00

RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1W

no flame please! toroid 55 viac ako 60 toroid 55 viac ako 70 toroid 55 = 80 (?) :)
uživatel
losparabo
07.08.2008, 21:15.33

RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1W

Ty jejich starší paraboly byly horší než pokličky na hrnec!!
uživatel
Kamil_k4