| 07.08.2008, 15:21.34 | |
co chalpi 60 parabola a pozice 0,1WTak co chlapi myslíte že něco chytnu na tuto parabolu |
![]() Miroslav B |
| 07.08.2008, 15:22.25 | |
RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1Wstopro a nebude to jen ryma |
![]() bublajs |
| 07.08.2008, 15:23.36 | |
RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1WNevím jak 0,1W,ale 1,0W bez problému. |
![]() tkan |
| 07.08.2008, 15:38.57 | |
pardon 01,0Womluva |
![]() Miroslav B |
| 07.08.2008, 15:48.54 | |
RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1WV podstate ano, ale transpondery na ktorych je Digi su kusok slabsie, tak tam bude trocha problem s vypadkami |
![]() JanoHels |
| 07.08.2008, 15:54.19 | |
RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1Wve středních Čechách bez výpadků. |
![]() sirda |
| 07.08.2008, 16:29.41 | |
RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1WZnojmo bez výpadků, konvertor Inverto, sat Head SD2500 |
![]() tonik |
| 07.08.2008, 16:54.32 | |
RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1WPodle mých zkušeností na dobrou 60 chytíš to stejné jako na jejich mizernou 80. Nedávno se mi stalo, že to byl takový zmetek, že na to DIGI vůbec nešlo. Takže kdo má problém s příjmem DIGI viděl bych příčinu v jejich o originální parabole. |
![]() grupen |
| 07.08.2008, 17:13.36 | |
děkujiDěkuji za názory |
![]() Miroslav B |
| 07.08.2008, 17:14.53 | |
RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1Wmam stejnou skušenost měl jsem kvalitní 60ku vyměnil jsem za tu jejich 80ku a řekl bych že to vyjde nastejno. |
![]() alda |
| 07.08.2008, 19:15.00 | |
RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1Wno flame please! toroid 55 viac ako 60 toroid 55 viac ako 70 toroid 55 = 80 (?) :) |
![]() losparabo |
| 07.08.2008, 21:15.33 | |
RE: co chalpi 60 parabola a pozice 0,1WTy jejich starší paraboly byly horší než pokličky na hrnec!! |
![]() Kamil_k4 |