Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.08.2008, 16:06.32

TV JOJ

Ahoj lidičky, nemá někdo skušenost s tím jestli na kartach TaT vysíla stanice TV JOJ?? nebo je program plně kodovaný??a nebo je to tak jak pisou na strankach TaT ze cast je kodovaná a část funguje? a jestli nemá někdo informaci jestli TV JOJ je nebo bude na GITAL kartach. Diky vam všem!
uživatel
enddj
07.08.2008, 16:12.03

RE: TV JOJ

No na 100% je to na Sky link. Na Gital+TT kartách to oficiálně nebude asi nikdy.
uživatel
alda10
07.08.2008, 16:47.53

RE: TV JOJ

Na Skylink ide TV JOJ - na T-T ide TV JOJ_test - je to to iste. Ale zarucene to mas len na Skylink.
uživatel
tibko
07.08.2008, 19:17.51

RE: TV JOJ

Co furt řešíte... si kup Skylink, de registrovat i na čecha... mimochodem na TaT jde JOJka bez problémů....
uživatel
kacenkin