| 07.08.2008, 16:06.32 | |
TV JOJAhoj lidičky, nemá někdo skušenost s tím jestli na kartach TaT vysíla stanice TV JOJ?? nebo je program plně kodovaný??a nebo je to tak jak pisou na strankach TaT ze cast je kodovaná a část funguje? a jestli nemá někdo informaci jestli TV JOJ je nebo bude na GITAL kartach. Diky vam všem! |
![]() enddj |
| 07.08.2008, 16:12.03 | |
RE: TV JOJNo na 100% je to na Sky link. Na Gital+TT kartách to oficiálně nebude asi nikdy. |
![]() alda10 |
| 07.08.2008, 16:47.53 | |
RE: TV JOJNa Skylink ide TV JOJ - na T-T ide TV JOJ_test - je to to iste. Ale zarucene to mas len na Skylink. |
![]() tibko |
| 07.08.2008, 19:17.51 | |
RE: TV JOJCo furt řešíte... si kup Skylink, de registrovat i na čecha... mimochodem na TaT jde JOJka bez problémů.... |
![]() kacenkin |