Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.08.2008, 17:09.02

LNB Golden Interstar Platinum X 0.2db.

Máte prosím skušenosti s tímto LNB.Při příjmu slabších signálů na 26E a 7W.Mám Par:85cm.Díky.
uživatel
Saták1
07.08.2008, 21:40.42

RE: LNB Golden Interstar Platinum X 0.2db.

Rzodíl mezi jednotlivými typy LNB je mnohdy menší než mezi jednotlivými kusy téhož typu.... Rozdíl mezi "dobrým" LNB a "špatným" LNB je určitě zanedbatelný oproti rozdílu mezi 85cm a 105 cm... LNB není anténa, LNB je první část - první mezifrekvence - přijímače. A nejlepší zesilovač je odjakživa lepší anténa. Součet: chceš lepší příjem = kup si větší parabolu.
uživatel
Antonín
07.08.2008, 22:59.43

RE: LNB Golden Interstar Platinum X 0.2db.

ano a dej ji do závětří,nebo budeš koukat méně hodin v roce,než s tou menší
uživatel
pierrepetr
08.08.2008, 07:57.21

RE: LNB Golden Interstar Platinum X 0.2db.

Ano Antonin ma pravdu všetko je na parabole.JA mam 85cm a konvertor 0,7 grunding a som z bratislavi a tieš som skušal či niečo spravy 0,2db a signal ten isty ani o 2 %lepši praveže skor 1%horši.Ciže na 7W chitam malo stanic tie MBC action,,2,3 na 63%.
uživatel
pajgi
08.08.2008, 09:41.01

RE: LNB Golden Interstar Platinum X 0.2db.

Navrhuji přidat sekci s názvem " JIŽ TÉMĚŘ NEODDISKUTOVATELNÉ" Toto téma by se tam stejně jako některá jiná jistě vešlo.. :)))
uživatel
Tomik535