| 07.08.2008, 17:09.02 | |
LNB Golden Interstar Platinum X 0.2db.Máte prosím skušenosti s tímto LNB.Při příjmu slabších signálů na 26E a 7W.Mám Par:85cm.Díky. |
![]() Saták1 |
| 07.08.2008, 21:40.42 | |
RE: LNB Golden Interstar Platinum X 0.2db.Rzodíl mezi jednotlivými typy LNB je mnohdy menší než mezi jednotlivými kusy téhož typu.... Rozdíl mezi "dobrým" LNB a "špatným" LNB je určitě zanedbatelný oproti rozdílu mezi 85cm a 105 cm... LNB není anténa, LNB je první část - první mezifrekvence - přijímače. A nejlepší zesilovač je odjakživa lepší anténa. Součet: chceš lepší příjem = kup si větší parabolu. |
![]() Antonín |
| 07.08.2008, 22:59.43 | |
RE: LNB Golden Interstar Platinum X 0.2db.ano a dej ji do závětří,nebo budeš koukat méně hodin v roce,než s tou menší |
![]() pierrepetr |
| 08.08.2008, 07:57.21 | |
RE: LNB Golden Interstar Platinum X 0.2db.Ano Antonin ma pravdu všetko je na parabole.JA mam 85cm a konvertor 0,7 grunding a som z bratislavi a tieš som skušal či niečo spravy 0,2db a signal ten isty ani o 2 %lepši praveže skor 1%horši.Ciže na 7W chitam malo stanic tie MBC action,,2,3 na 63%. |
![]() pajgi |
| 08.08.2008, 09:41.01 | |
RE: LNB Golden Interstar Platinum X 0.2db.Navrhuji přidat sekci s názvem " JIŽ TÉMĚŘ NEODDISKUTOVATELNÉ" Toto téma by se tam stejně jako některá jiná jistě vešlo.. :))) |
![]() Tomik535 |