Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.08.2008, 17:13.13

ako mam naladit stv3 na digitv?

Dam vyhladavanie a nenaslo mi nic,stale tie iste programy alebo mam hladat pod inou menovkou tu stv3,napr. tv3? DIKY
uživatel
jack2500
07.08.2008, 17:15.06

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

https://www.parabola.cz/zpravicky/8201/trojka-stv3-jiz-na-platforme-digi-tv/
uživatel
Jira
07.08.2008, 17:15.06

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

Nalad si stanicu pod nazvom Service8-1 a tam to bezi ale zatial stale dostupne len pod EMU...
uživatel
Sefko
07.08.2008, 17:22.13

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

a platiaci zakaznici akoze nemaju pravo pozerat alebo co?
uživatel
jack2500
07.08.2008, 17:26.07

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

No zatím nemají ;)
uživatel
Digi tv
07.08.2008, 17:27.59

@jack2500

a co by si ty este nechcel za 290 sk/mesiac ?? zachvilu hernajz budes pozadfovat aby pri prepnuti na private spice vybehla nejaka defka a zacala ta bacat ! trochu sudnosti ludia !!!
uživatel
Vlado Fogo
07.08.2008, 17:29.17

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

STV3(Service 8-1)ladit na frekv.12687 - V - 27500 - 3/4 - Sid:3170 -Tid:8 - Nid:1
uživatel
jenda55
07.08.2008, 17:35.03

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

Ako to mam v menu hyundai 7160 dual naladit,postup prosim aj pre ostatnych
uživatel
jack2500
07.08.2008, 17:35.44

@jack2500

a co prestudovat prilozeny manual k obsluhe prijimaca ?? moc komplikovane ?
uživatel
Vlado Fogo
07.08.2008, 17:38.59

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

vlado fogo ty si riaden kôň
uživatel
jack2500
07.08.2008, 17:39.10

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

a nemohli by jste se mu do manuálu kouknout vy ? :o))))))))))))
uživatel
juzek
07.08.2008, 17:41.20

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

velmi nerád suhlasím s vilym fogom ale prvý krát má pravdu :bigeyes:
uživatel
hujer23
07.08.2008, 17:46.24

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

*

odstraněno
uživatel
jack2500
07.08.2008, 17:49.50

Re: jack2500

Zato ty jsi inteligent. :laughing:
uživatel
alda
07.08.2008, 18:12.56

Trojka frčí

Tak ako napísal Jenda55, na tých parametroch to frčí, práve som to naladil. Bežia akurát upútavky, takže dúfam že od zajtra sa dožijeme aj viac športu. Aké budú výsledky slovenských športovcov, to už bude zrejme horšie, ale čo už, sú aj horšie veci ako prehry v športe,takže radšej :))) a život je krajší
uživatel
masto
07.08.2008, 18:14.19

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

Zatial stale bezi len v EMU alebo aj na ofic.kartach DigiTV pre SVK??
uživatel
Sefko
07.08.2008, 18:28.29

Tu su všetky frekvencie na STV3/TROJKA/

http://stv3.gu.ma/
uživatel
L222
07.08.2008, 18:42.08

@Sefko

bezi len v EMU na MOSC original kartach .. pre legalky udajne az zajtra
uživatel
Vlado Fogo
07.08.2008, 20:14.44

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

Furt to tam nelou dokola,na 1W Service 8-1 Začínáme na trojke,a všetko na na trojke,začínáme nový kanál na trojke.To všetko na trojke.Jak u blbejch.
uživatel
Ji.sat
07.08.2008, 21:34.13

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

Treba povolit dynamicku aktualizaciu a vytiahnut na 5 min. zo siete. Potom STV3 do hodiny ide aj na ofikartach.
uživatel
black
08.08.2008, 07:11.15

RE: ako mam naladit stv3 na digitv?

tebe ide na digi stv3 na tom service 8-1 či ako sa to volá ? lebo mne píše ,že zakódovaný program. to je nefér niekomu ide a niekomu nie. :fuming:
uživatel
Sk Jano
08.08.2008, 07:15.07

Vlado Fogo

Tebe bych chtěl frajere někdy poznat osobně. Tak nabubřelého idiota jsem už dlouho neviděl.
uživatel
kozoroh
08.08.2008, 08:23.46

kozoroh

Vlada Foga zvlášť nemusím, ale respektuji ho. Nevím co se ti na jeho reakci zde nezdá ? Lenost některých diskutujících je neuvěřitelná. Chtít postup ladění na vlastním příjimači je už opravdu na chocholouška. Nauč se respektovat i ty co ti nejsou po chuti. .o)
uživatel
juzek