| 07.08.2008, 18:54.34 | |
Modul Diablo vs. Openbox.Ponúka modul niečo naviac ako Open. s neofi. softom? Dík za info. |
![]() radonero |
| 07.08.2008, 19:00.26 | |
RE: Modul Diablo vs. Openbox.Conax |
![]() dempsey |
| 07.08.2008, 19:05.22 | |
RE: Modul Diablo vs. Openbox.Otázka ale jak dlouho ještě... CONAX může skončit z minuty na minutu... |
![]() kacenkin |
| 07.08.2008, 19:07.34 | |
RE: Modul Diablo vs. Openbox.toho bych se nebál, velice dobře se prodává |
![]() poky1 |
| 07.08.2008, 19:08.55 | |
RE: Modul Diablo vs. Openbox.ALe šak já nemyslel, že skončí CONAX jako systém, ale že skončí CONAX na ďáblovi... :dead: |
![]() kacenkin |
| 07.08.2008, 19:11.11 | |
RE: Modul Diablo vs. Openbox.však já taky :)) nikdo mě už nezbaví podezření že je to domluvené, jinak si nedokáži ujasnit jak by mohla nová náplň vycházet 2 až 3 dni před změnou, komerční hack :fuming: |
![]() poky1 |
| 07.08.2008, 19:19.16 | |
RE: Modul Diablo vs. Openbox.Dyť vím poky1... jen se bojím, že ďábla nechají schválně umřít, aby si všichni museli koupit novej modul... |
![]() kacenkin |
| 07.08.2008, 19:20.27 | |
RE: Modul Diablo vs. Openbox.jj, tak na to taky čekám :-/ |
![]() poky1 |
| 07.08.2008, 19:37.12 | |
poky1Já mám Diablo asi 5 let,když si spočtu minimánlní insvestici do DIGI 300,-asi! tak mi vychází s nějakým měsícem,kdy přestal jít crypto...CS link a začalo Digi,se všemi Polsaty,D+,Premiere,kdysi Sky Italia,švédové na 7E atd.atd,že ho mám 10x zaplaceno :laughing: :laughing: :laughing: i kdyby Conax skončil.Zase bude něco jiné,ty periody jsou stále R^ |
![]() misut |
| 07.08.2008, 19:44.05 | |
misutale jo, to beru, taky vím kolik stojí karty, jen mě to štve, už to není taková zábava, 2.2 mám taky dost dlouho, ale upřímně na začátku conax šlapal i na něm, kdyby Duolabs chtěl, chodil by zas. Takhle si nalákali spoustu potencionálních kupců revize 2.3 a mě vlastně taky. Tohle mi vadí. |
![]() poky1 |
| 07.08.2008, 19:45.48 | |
RE: Modul Diablo vs. Openbox.no, napsal jsem to jako kdybych byl z conaxu zklamanej, tak to ale není! ;) |
![]() poky1 |
| 07.08.2008, 19:52.30 | |
poky1vím :laughing: :laughing: je to obchodní finta,máš plnou pravdu,ale i tak je to zábava a pouze nahánění programů,na Conax se dívavám pouze na sporty alb.a nord,je jich dost!!ale už jsem psal minule, česky je česky,a když jde něco na našem,nebo polsky nemusí ani conax být :laughing: :laughing: a při současném rozkódování různých systému nelze sledovat z 36 družic cokoliv :laughing: |
![]() misut |
| 07.08.2008, 19:59.21 | |
RE: Modul Diablo vs. Openbox.měj se a pozdravuj Jardu R^ |
![]() poky1 |
| 07.08.2008, 20:01.01 | |
poky1udajně chalupa ,ale jak ho znám večer opět fórum :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() misut |
| 07.08.2008, 20:04.24 | |
Modul Diablo vs. OpenboxAž bude openbox HD,tak se určitě bude nový modul LUCIFÉREK :bigeyes: : O už si šetřím do prasátka,abych si ho mohl koupit a těším se na něj. |
![]() hery |
| 07.08.2008, 22:37.04 | |
RE: Modul Diablo vs. Openbox.Revize 2.2 sa da cez software upgradovat na 2.3 za 30 EUR - takze mas pravdu v tom, ze sa jedna len o nahananie penazi a keby chceli, aj na 2.2 by isiel CONAX. Ale biznis je biznis. |
![]() tibko |
| 08.08.2008, 18:20.23 | |
modul diabloNo takový optimista zase nejsem že vše nám půjde až do aleluja, provideři nespí a určitě nějaké nemilé překvápka pro nás nachystají všude už probíhají změny tak nevím nevím. |
![]() MONY |