Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.08.2008, 18:54.34

Modul Diablo vs. Openbox.

Ponúka modul niečo naviac ako Open. s neofi. softom? Dík za info.
uživatel
radonero
07.08.2008, 19:00.26

RE: Modul Diablo vs. Openbox.

Conax
uživatel
dempsey
07.08.2008, 19:05.22

RE: Modul Diablo vs. Openbox.

Otázka ale jak dlouho ještě... CONAX může skončit z minuty na minutu...
uživatel
kacenkin
07.08.2008, 19:07.34

RE: Modul Diablo vs. Openbox.

toho bych se nebál, velice dobře se prodává
uživatel
poky1
07.08.2008, 19:08.55

RE: Modul Diablo vs. Openbox.

ALe šak já nemyslel, že skončí CONAX jako systém, ale že skončí CONAX na ďáblovi... :dead:
uživatel
kacenkin
07.08.2008, 19:11.11

RE: Modul Diablo vs. Openbox.

však já taky :)) nikdo mě už nezbaví podezření že je to domluvené, jinak si nedokáži ujasnit jak by mohla nová náplň vycházet 2 až 3 dni před změnou, komerční hack :fuming:
uživatel
poky1
07.08.2008, 19:19.16

RE: Modul Diablo vs. Openbox.

Dyť vím poky1... jen se bojím, že ďábla nechají schválně umřít, aby si všichni museli koupit novej modul...
uživatel
kacenkin
07.08.2008, 19:20.27

RE: Modul Diablo vs. Openbox.

jj, tak na to taky čekám :-/
uživatel
poky1
07.08.2008, 19:37.12

poky1

Já mám Diablo asi 5 let,když si spočtu minimánlní insvestici do DIGI 300,-asi! tak mi vychází s nějakým měsícem,kdy přestal jít crypto...CS link a začalo Digi,se všemi Polsaty,D+,Premiere,kdysi Sky Italia,švédové na 7E atd.atd,že ho mám 10x zaplaceno :laughing: :laughing: :laughing: i kdyby Conax skončil.Zase bude něco jiné,ty periody jsou stále R^
uživatel
misut
07.08.2008, 19:44.05

misut

ale jo, to beru, taky vím kolik stojí karty, jen mě to štve, už to není taková zábava, 2.2 mám taky dost dlouho, ale upřímně na začátku conax šlapal i na něm, kdyby Duolabs chtěl, chodil by zas. Takhle si nalákali spoustu potencionálních kupců revize 2.3 a mě vlastně taky. Tohle mi vadí.
uživatel
poky1
07.08.2008, 19:45.48

RE: Modul Diablo vs. Openbox.

no, napsal jsem to jako kdybych byl z conaxu zklamanej, tak to ale není! ;)
uživatel
poky1
07.08.2008, 19:52.30

poky1

vím :laughing: :laughing: je to obchodní finta,máš plnou pravdu,ale i tak je to zábava a pouze nahánění programů,na Conax se dívavám pouze na sporty alb.a nord,je jich dost!!ale už jsem psal minule, česky je česky,a když jde něco na našem,nebo polsky nemusí ani conax být :laughing: :laughing: a při současném rozkódování různých systému nelze sledovat z 36 družic cokoliv :laughing:
uživatel
misut
07.08.2008, 19:59.21

RE: Modul Diablo vs. Openbox.

měj se a pozdravuj Jardu R^
uživatel
poky1
07.08.2008, 20:01.01

poky1

udajně chalupa ,ale jak ho znám večer opět fórum :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
misut
07.08.2008, 20:04.24

Modul Diablo vs. Openbox

Až bude openbox HD,tak se určitě bude nový modul LUCIFÉREK :bigeyes: : O už si šetřím do prasátka,abych si ho mohl koupit a těším se na něj.
uživatel
hery
07.08.2008, 22:37.04

RE: Modul Diablo vs. Openbox.

Revize 2.2 sa da cez software upgradovat na 2.3 za 30 EUR - takze mas pravdu v tom, ze sa jedna len o nahananie penazi a keby chceli, aj na 2.2 by isiel CONAX. Ale biznis je biznis.
uživatel
tibko
08.08.2008, 18:20.23

modul diablo

No takový optimista zase nejsem že vše nám půjde až do aleluja, provideři nespí a určitě nějaké nemilé překvápka pro nás nachystají všude už probíhají změny tak nevím nevím.
uživatel
MONY