Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.08.2008, 19:00.03

UPC Direct a rozlišení u HBO programů

Může někdo prosím zjistit jaký rozlišení používá aktuálně UPC u programů HBO CZ, HBO HUN a HBO 2 na Astře? Mi to přijímač neukazuje a rád bych to věděl. Díky.
uživatel
vortimond
07.08.2008, 19:27.40

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

544 x 576 . pre všetky programy ktoré uvádzaš.
uživatel
oneeeee
07.08.2008, 19:28.20

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

HBO CZ, HU i HBO2 ... 544x576 HBO Comedy ... 480x576
uživatel
redakce
07.08.2008, 19:36.04

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

480? tak to je do 720 dost daleko :bigeyes:
uživatel
poky1
07.08.2008, 19:38.13

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

díky. a podařilo se vám tam někomu objevit program který využívá těch standardních 720x576 nebo je to (na UPC transpondérech) všetko také podobné.
uživatel
vortimond
07.08.2008, 19:38.34

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

Ano, to je digitalizace v podání UPC...
uživatel
wally
07.08.2008, 19:39.56

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

poky1: :-) 480?..tak to je opravdu "Comedy" :))) ;) Rv
uživatel
cb21
07.08.2008, 20:10.37

vidíš bublajzi?

asi nepodařilo :laughing:
uživatel
vortimond
07.08.2008, 20:12.54

nevidim vortimonde

a je mi to uplne u p....e
uživatel
bublajs
07.08.2008, 20:19.07

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

otazka je aky mas zobrazovac..klasicke tv nezobrazia takmer ani tych 480.....
uživatel
kamilo
07.08.2008, 20:20.24

@bublajs

tak mi příště nepiš že DIGI TV přebírá (nevím jestli myslíš všechny nebo většinu) programů z UPC Directu. obojí není pravda. od čeho asi existujou různý distribuční transpondéry?
uživatel
vortimond
07.08.2008, 20:24.23

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

nic takoveho sem nepsal.
uživatel
bublajs
07.08.2008, 20:35.17

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

tak asi sleduješ jenom Novu a Nat Geo. protože u těch bych si tak tipnul, že tam by to teda hrozilo. podle obrazu.
uživatel
vortimond
07.08.2008, 20:40.25

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

nevim co se z toho co sem napsal snazis vyspekulovat, ale klidne si spekuluj ono to stejne k nicemu nepovede. doufam ze ti ten clovek z upc bude volat tedka ve dne v noci, pac te oprudil zjevne velmi efektne.
uživatel
bublajs
07.08.2008, 20:45.07

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

a TV Paprika. abych nezapomněl. dříve přebírali taky Musicbox ale ten už na UPC skončil.
uživatel
vortimond
07.08.2008, 20:46.16

vortimond

info o rozliseni pri jednotlivych kanaloch byva casto nepravdive a dost skreslene. vid priklad novy v digi, ktora je preberana z UPC. ///// nova v UPC 480x576 a tak trochu upcalingom odrbkane rozlisenie novy v DIGI 640x576
uživatel
jozef BA
07.08.2008, 20:48.27

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

oprava upscalingom ... atd :)
uživatel
jozef BA
07.08.2008, 20:49.09

@jozef BA

jasně. ale prostě to se pozná, chápeš. v DIGI vysílá naprostá většina programů v 720x576 i když třeba trochu víc kostkujou. a není to upscale od UPC.
uživatel
vortimond
07.08.2008, 20:57.08

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

ještě bych měl jednoho kandidáta: Hallmark celkově programy který nikdo moc nesleduje (kromě toho Nat Geo). Nova je sice oblíbená, no ale je to Nova, že jo.
uživatel
vortimond
07.08.2008, 21:01.58

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

ne Hallmark ne. je to fakt jasně vidět. musí se to párkrát přepnout. Hallmark jenom teď v DIGI tak výrazně kostkuje, že se to na první pohled zdá jako menší rozlišení.
uživatel
vortimond
07.08.2008, 21:32.51

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

nechces radsi zase vylepsovat antenu alobalem ? to bylo aspon srandovni
uživatel
bublajs
07.08.2008, 21:38.37

záhada TV Nova

osobně začínám mít pochybnosti i o tý Nově (o který se to často tvrdí) jak to tak pozoruju. myslím že už to neplatí. spíš bych hádal že DIGI TV tam má nějakou vlastní trasu - nevím přes co. protože z CS linku to nebere (nebyly výpadky při bouřkách) a UPC má nezaměnitelnej a výrazně horší obraz na Astře. ale Nat Geo a Paprika - to je typický UPC. a možná ještě jeden nebo dva programy, že by se tam našly. nesleduju všechno.
uživatel
vortimond
07.08.2008, 21:45.20

@bublajs

no já myslím že porovnávat nekvalitu DIGI a UPC je zábavný dost. protože obě ty věci jsou natolik příšerný, že se u toho člověk prostě musí bavit a smát. to prostě jinak nejde. a narozdíl od tebe se snažím být objektivní a nestřílím od boku. a když střílím tak potom koriguju a nenechám to tak ležet.
uživatel
vortimond
07.08.2008, 21:57.13

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

zabavny leda pro tebe. me to prijde jako sebemrskacstvi. k nicemu ten tvuj radoby rozbor neni . co se tyce meho tvrzeni, tak verim tomu, ze i ta nova co se tam brala podivnou cestou pres upc se tam stale bere podivnou cestou. zjevne to neni jediny pripad. zkus odsledovat zpozneni kanalu je to taky moznost. u cetecek velmi zabavny parametr. kdyz neco preslechnes, prepnes na digi a tam si to poslechens znova a mas na to kupu casu :)))))))))))
uživatel
bublajs
07.08.2008, 22:03.53

bublajsi

podle tebe bere DIGI "čétéčka" od UPC, jo? no to snad nemyslíš vážně! o tý nově si myslím že to (po tom "skandálu") posílaj jako přes net? dneska už jsou takový možnosti i v solidní kvalitě nebo ne?
uživatel
vortimond
07.08.2008, 22:11.06

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

ja psal ze to bere u upc ? a kde prosimte ? spekulujes spatne !!!!
uživatel
bublajs
07.08.2008, 22:12.33

@bublajs

tak vidíš že to poznáš i ty :laughing: že se to dá poznat
uživatel
vortimond
07.08.2008, 22:13.26

digimrda

nasel sem na jednom diskuzaku: http://www.nas-net.org/digitv/DSC00334.jpg http://www.nas-net.org/digitv/DSC00335.jpg http://www.nas-net.org/digitv/DSC00336.jpg http://www.nas-net.org/digitv/DSC00337.jpg http://www.nas-net.org/digitv/DSC00338.jpg kolik norem takova instalace nesplnuje ?
uživatel
bublajs
07.08.2008, 22:17.59

@bublajs

instalaci neprovádí DIGI TV ale vždycky nějakej soukromej montážník. myslíš že to v případě UPC nebo CS linku chodí někdo kontrolovat?
uživatel
vortimond
07.08.2008, 22:25.46

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

jakej pan takovej kram
uživatel
bublajs
07.08.2008, 22:29.59

TV Nova

a s tou Novou je to tak, že určitě všechny tři platformy mají už delší dobu svoje vlastní trasy. DIGI to dostává na uplink do Bukurešti podobně jako UPC do Holanska. to co vysílá DIGI TV není UPC obraz. to dělali ze začátku jeden čas.
uživatel
vortimond
07.08.2008, 22:41.12

RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů

(není tam totiž ani to tvoje zpoždění)
uživatel
vortimond