| 07.08.2008, 19:00.03 | |
UPC Direct a rozlišení u HBO programůMůže někdo prosím zjistit jaký rozlišení používá aktuálně UPC u programů HBO CZ, HBO HUN a HBO 2 na Astře? Mi to přijímač neukazuje a rád bych to věděl. Díky. |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 19:27.40 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů544 x 576 . pre všetky programy ktoré uvádzaš. |
![]() oneeeee |
| 07.08.2008, 19:28.20 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůHBO CZ, HU i HBO2 ... 544x576 HBO Comedy ... 480x576 |
![]() redakce |
| 07.08.2008, 19:36.04 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů480? tak to je do 720 dost daleko :bigeyes: |
![]() poky1 |
| 07.08.2008, 19:38.13 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůdíky. a podařilo se vám tam někomu objevit program který využívá těch standardních 720x576 nebo je to (na UPC transpondérech) všetko také podobné. |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 19:38.34 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůAno, to je digitalizace v podání UPC... |
![]() wally |
| 07.08.2008, 19:39.56 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůpoky1: :-) 480?..tak to je opravdu "Comedy" :))) ;) Rv |
![]() cb21 |
| 07.08.2008, 20:10.37 | |
vidíš bublajzi?asi nepodařilo :laughing: |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 20:12.54 | |
nevidim vortimondea je mi to uplne u p....e |
![]() bublajs |
| 07.08.2008, 20:19.07 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůotazka je aky mas zobrazovac..klasicke tv nezobrazia takmer ani tych 480..... |
![]() kamilo |
| 07.08.2008, 20:20.24 | |
@bublajstak mi příště nepiš že DIGI TV přebírá (nevím jestli myslíš všechny nebo většinu) programů z UPC Directu. obojí není pravda. od čeho asi existujou různý distribuční transpondéry? |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 20:24.23 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůnic takoveho sem nepsal. |
![]() bublajs |
| 07.08.2008, 20:35.17 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůtak asi sleduješ jenom Novu a Nat Geo. protože u těch bych si tak tipnul, že tam by to teda hrozilo. podle obrazu. |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 20:40.25 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůnevim co se z toho co sem napsal snazis vyspekulovat, ale klidne si spekuluj ono to stejne k nicemu nepovede. doufam ze ti ten clovek z upc bude volat tedka ve dne v noci, pac te oprudil zjevne velmi efektne. |
![]() bublajs |
| 07.08.2008, 20:45.07 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůa TV Paprika. abych nezapomněl. dříve přebírali taky Musicbox ale ten už na UPC skončil. |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 20:46.16 | |
vortimondinfo o rozliseni pri jednotlivych kanaloch byva casto nepravdive a dost skreslene. vid priklad novy v digi, ktora je preberana z UPC. ///// nova v UPC 480x576 a tak trochu upcalingom odrbkane rozlisenie novy v DIGI 640x576 |
![]() jozef BA |
| 07.08.2008, 20:48.27 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůoprava upscalingom ... atd :) |
![]() jozef BA |
| 07.08.2008, 20:49.09 | |
@jozef BAjasně. ale prostě to se pozná, chápeš. v DIGI vysílá naprostá většina programů v 720x576 i když třeba trochu víc kostkujou. a není to upscale od UPC. |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 20:57.08 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůještě bych měl jednoho kandidáta: Hallmark celkově programy který nikdo moc nesleduje (kromě toho Nat Geo). Nova je sice oblíbená, no ale je to Nova, že jo. |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 21:01.58 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůne Hallmark ne. je to fakt jasně vidět. musí se to párkrát přepnout. Hallmark jenom teď v DIGI tak výrazně kostkuje, že se to na první pohled zdá jako menší rozlišení. |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 21:32.51 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůnechces radsi zase vylepsovat antenu alobalem ? to bylo aspon srandovni |
![]() bublajs |
| 07.08.2008, 21:38.37 | |
záhada TV Novaosobně začínám mít pochybnosti i o tý Nově (o který se to často tvrdí) jak to tak pozoruju. myslím že už to neplatí. spíš bych hádal že DIGI TV tam má nějakou vlastní trasu - nevím přes co. protože z CS linku to nebere (nebyly výpadky při bouřkách) a UPC má nezaměnitelnej a výrazně horší obraz na Astře. ale Nat Geo a Paprika - to je typický UPC. a možná ještě jeden nebo dva programy, že by se tam našly. nesleduju všechno. |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 21:45.20 | |
@bublajsno já myslím že porovnávat nekvalitu DIGI a UPC je zábavný dost. protože obě ty věci jsou natolik příšerný, že se u toho člověk prostě musí bavit a smát. to prostě jinak nejde. a narozdíl od tebe se snažím být objektivní a nestřílím od boku. a když střílím tak potom koriguju a nenechám to tak ležet. |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 21:57.13 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůzabavny leda pro tebe. me to prijde jako sebemrskacstvi. k nicemu ten tvuj radoby rozbor neni . co se tyce meho tvrzeni, tak verim tomu, ze i ta nova co se tam brala podivnou cestou pres upc se tam stale bere podivnou cestou. zjevne to neni jediny pripad. zkus odsledovat zpozneni kanalu je to taky moznost. u cetecek velmi zabavny parametr. kdyz neco preslechnes, prepnes na digi a tam si to poslechens znova a mas na to kupu casu :))))))))))) |
![]() bublajs |
| 07.08.2008, 22:03.53 | |
bublajsipodle tebe bere DIGI "čétéčka" od UPC, jo? no to snad nemyslíš vážně! o tý nově si myslím že to (po tom "skandálu") posílaj jako přes net? dneska už jsou takový možnosti i v solidní kvalitě nebo ne? |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 22:11.06 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůja psal ze to bere u upc ? a kde prosimte ? spekulujes spatne !!!! |
![]() bublajs |
| 07.08.2008, 22:12.33 | |
@bublajstak vidíš že to poznáš i ty :laughing: že se to dá poznat |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 22:13.26 | |
digimrdanasel sem na jednom diskuzaku: http://www.nas-net.org/digitv/DSC00334.jpg http://www.nas-net.org/digitv/DSC00335.jpg http://www.nas-net.org/digitv/DSC00336.jpg http://www.nas-net.org/digitv/DSC00337.jpg http://www.nas-net.org/digitv/DSC00338.jpg kolik norem takova instalace nesplnuje ? |
![]() bublajs |
| 07.08.2008, 22:17.59 | |
@bublajsinstalaci neprovádí DIGI TV ale vždycky nějakej soukromej montážník. myslíš že to v případě UPC nebo CS linku chodí někdo kontrolovat? |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 22:25.46 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programůjakej pan takovej kram |
![]() bublajs |
| 07.08.2008, 22:29.59 | |
TV Novaa s tou Novou je to tak, že určitě všechny tři platformy mají už delší dobu svoje vlastní trasy. DIGI to dostává na uplink do Bukurešti podobně jako UPC do Holanska. to co vysílá DIGI TV není UPC obraz. to dělali ze začátku jeden čas. |
![]() vortimond |
| 07.08.2008, 22:41.12 | |
RE: UPC Direct a rozlišení u HBO programů(není tam totiž ani to tvoje zpoždění) |
![]() vortimond |