Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.08.2008, 20:47.19

registrace skylink karty v ČR

Prosím máte někdo zkušenost s registrací skylink karty v Česku , když na slovensku zaregistrují TAT kartu dík
uživatel
josef
07.08.2008, 21:13.08

RE: registrace skylink karty v ČR

Sky Link kartu jsem si minulý týden úspěšně zaregistroval na www.skylink.sk na svou českou adresu. Všechny programy v nabídce fungují včetně balíčku MULTI na 2 měsíce zdarma.
uživatel
dechovkar
07.08.2008, 21:23.49

RE: registrace skylink karty v ČR

mam staru sky kartu, da sa vymenit prostrednictvom netu?
uživatel
patrikcoac
07.08.2008, 23:40.50

RE:registrace skylink karty v ČR

nevím na co chceš skylink kartu?všechno máš Czechlink kartu.
uživatel
milven
08.08.2008, 07:22.38

sky link

Sorry, na kartu T-T máš vše kromě Markizy, ale to je docela nepodstatný detajl. O tuto tv u nás určitě není zájem...Sorry Milven
uživatel
libor129
08.08.2008, 09:18.13

pro - dechovkar

A jak jsi doložil placení koncesionářských poplatků v SR ? ... Možná jsem naivní , ale to už není třeba ? Děkuji za info Snuky
uživatel
Snuky
08.08.2008, 20:58.14

Pro snuky

Kolonku pro SIPO jsem nechal volnou-není povinná. Nedávno se zde na tomto fóru diskutovalo. Objednal jsem v českém internetovém obchodě modrou Sky Link kartu a zaregistroval na sebe-vše funguje bez problémů. V obchodě mně nabídli,kdybych měl problémy i registraci karty,ale šlo to bez problémů zaregistrovat!!!
uživatel
dechovkar
09.08.2008, 00:11.02

RE: registrace skylink karty v ČR

za kolik se da sehnat SkyLink karta?
uživatel
gorro
09.08.2008, 18:28.33

RE: registrace skylink karty v ČR

Dal jsem za ni 2325+85 Kč poštovné.
uživatel
dechovkar