| 07.08.2008, 20:47.19 | |
registrace skylink karty v ČRProsím máte někdo zkušenost s registrací skylink karty v Česku , když na slovensku zaregistrují TAT kartu dík |
![]() josef |
| 07.08.2008, 21:13.08 | |
RE: registrace skylink karty v ČRSky Link kartu jsem si minulý týden úspěšně zaregistroval na www.skylink.sk na svou českou adresu. Všechny programy v nabídce fungují včetně balíčku MULTI na 2 měsíce zdarma. |
![]() dechovkar |
| 07.08.2008, 21:23.49 | |
RE: registrace skylink karty v ČRmam staru sky kartu, da sa vymenit prostrednictvom netu? |
![]() patrikcoac |
| 07.08.2008, 23:40.50 | |
RE:registrace skylink karty v ČRnevím na co chceš skylink kartu?všechno máš Czechlink kartu. |
![]() milven |
| 08.08.2008, 07:22.38 | |
sky linkSorry, na kartu T-T máš vše kromě Markizy, ale to je docela nepodstatný detajl. O tuto tv u nás určitě není zájem...Sorry Milven |
![]() libor129 |
| 08.08.2008, 09:18.13 | |
pro - dechovkarA jak jsi doložil placení koncesionářských poplatků v SR ? ... Možná jsem naivní , ale to už není třeba ? Děkuji za info Snuky |
![]() Snuky |
| 08.08.2008, 20:58.14 | |
Pro snukyKolonku pro SIPO jsem nechal volnou-není povinná. Nedávno se zde na tomto fóru diskutovalo. Objednal jsem v českém internetovém obchodě modrou Sky Link kartu a zaregistroval na sebe-vše funguje bez problémů. V obchodě mně nabídli,kdybych měl problémy i registraci karty,ale šlo to bez problémů zaregistrovat!!! |
![]() dechovkar |
| 09.08.2008, 00:11.02 | |
RE: registrace skylink karty v ČRza kolik se da sehnat SkyLink karta? |
![]() gorro |
| 09.08.2008, 18:28.33 | |
RE: registrace skylink karty v ČRDal jsem za ni 2325+85 Kč poštovné. |
![]() dechovkar |