Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.08.2008, 21:35.21

Openbox x 820

Zdravím,mám dve orig. karty Gital a Skylink,ak mám Skylink v čítačke a Gital v CI slote v module cryptoworks tak mi nejdú programy FilmBox a FilmBoxextra,ak karty prehodím gital do čítačky a Skylink do slotu tak mi nejde CS Film, poradí niekto čo s tým,alebo mal niekto u Openboxoch podobný problém, za info a radu vopred všetkým ďakujem.
uživatel
chiros125
07.08.2008, 21:56.30

RE: Openbox x 820

Ak máš nastavenú čítačku na Cryptoworks a naladenené nové TP - musí všetko ísť.
uživatel
dempsey
07.08.2008, 21:57.31

RE: Openbox x 820

leda že by kolidoval ten modul...
uživatel
dempsey
07.08.2008, 22:29.41

RE: Openbox x 820

leda neleda a s cim by mal kolidovat ?? leda tak keby v tom slote bol neotion, pripadne free xtv modul, a nie cw. treba na tomto mieste povedat ze rediony/openboxy maju nashitnejsie dosky plosnych spojov a na 99 % do 2 rokov odide na kazdom minimalne jede ak nie viac prekovov. ABcom flexboxy su na tom kupodivu ohodne lepsie @chiros125 ak si nebudes vediet s tym rady, kludne sa zastav pripadne to posli UPS-kou
uživatel
Vlado Fogo
07.08.2008, 22:36.49

možno pochopíš aj Ty prečo sa tak správa

https://www.parabola.cz/forum/topic-25226/
uživatel
dempsey
07.08.2008, 23:02.05

RE: Openbox x 820

Openbox X820 + CAM Cryptoworks SCM + Skylink + Gital = dekoduje vsetko, ale vypisuje rusive hlasky (nejste opravnen...)
uživatel
black
07.08.2008, 23:04.29

chiros125

napíš aký modul máš. Ak je to ten T-Rex je problém v ňom.
uživatel
dempsey
08.08.2008, 00:16.30

@dempsey

nevim kde si nabral trex-a ale on v 1 prispevku pisal : Zdravím,mám dve orig. karty Gital a Skylink,ak mám Skylink v čítačke a Gital v CI slote v module cryptoworks .... takze ma modul CW, skoda te neuprecnil aky, ci technisat alebo SCM
uživatel
Vlado Fogo
08.08.2008, 00:30.12

RE: Openbox x 820

ten odkaz je na príspevok v ktorom sa pýtal na možnosti s T-Rexom ktorý dostal.Logicky z toho vyplýva, že tam nahral niektorý zo súborov supľujúci Cryptoworks. Pokiaľ nenapíše aký modul do toho strčil-nemá žiaden význam pokračovať v téme, ktorá zaujíma momentálne všetkých-okrem neho.
uživatel
dempsey