| 07.08.2008, 21:35.21 | |
Openbox x 820Zdravím,mám dve orig. karty Gital a Skylink,ak mám Skylink v čítačke a Gital v CI slote v module cryptoworks tak mi nejdú programy FilmBox a FilmBoxextra,ak karty prehodím gital do čítačky a Skylink do slotu tak mi nejde CS Film, poradí niekto čo s tým,alebo mal niekto u Openboxoch podobný problém, za info a radu vopred všetkým ďakujem. |
![]() chiros125 |
| 07.08.2008, 21:56.30 | |
RE: Openbox x 820Ak máš nastavenú čítačku na Cryptoworks a naladenené nové TP - musí všetko ísť. |
![]() dempsey |
| 07.08.2008, 21:57.31 | |
RE: Openbox x 820leda že by kolidoval ten modul... |
![]() dempsey |
| 07.08.2008, 22:29.41 | |
RE: Openbox x 820leda neleda a s cim by mal kolidovat ?? leda tak keby v tom slote bol neotion, pripadne free xtv modul, a nie cw. treba na tomto mieste povedat ze rediony/openboxy maju nashitnejsie dosky plosnych spojov a na 99 % do 2 rokov odide na kazdom minimalne jede ak nie viac prekovov. ABcom flexboxy su na tom kupodivu ohodne lepsie @chiros125 ak si nebudes vediet s tym rady, kludne sa zastav pripadne to posli UPS-kou |
![]() Vlado Fogo |
| 07.08.2008, 22:36.49 | |
možno pochopíš aj Ty prečo sa tak správahttps://www.parabola.cz/forum/topic-25226/ |
![]() dempsey |
| 07.08.2008, 23:02.05 | |
RE: Openbox x 820Openbox X820 + CAM Cryptoworks SCM + Skylink + Gital = dekoduje vsetko, ale vypisuje rusive hlasky (nejste opravnen...) |
![]() black |
| 07.08.2008, 23:04.29 | |
chiros125napíš aký modul máš. Ak je to ten T-Rex je problém v ňom. |
![]() dempsey |
| 08.08.2008, 00:16.30 | |
@dempseynevim kde si nabral trex-a ale on v 1 prispevku pisal : Zdravím,mám dve orig. karty Gital a Skylink,ak mám Skylink v čítačke a Gital v CI slote v module cryptoworks .... takze ma modul CW, skoda te neuprecnil aky, ci technisat alebo SCM |
![]() Vlado Fogo |
| 08.08.2008, 00:30.12 | |
RE: Openbox x 820ten odkaz je na príspevok v ktorom sa pýtal na možnosti s T-Rexom ktorý dostal.Logicky z toho vyplýva, že tam nahral niektorý zo súborov supľujúci Cryptoworks. Pokiaľ nenapíše aký modul do toho strčil-nemá žiaden význam pokračovať v téme, ktorá zaujíma momentálne všetkých-okrem neho. |
![]() dempsey |