Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.08.2008, 21:42.00

diablo problem

Mám cas3 programator a instalovane cas studio 8.4, Ked chcem upgradovat diablo modul ukaže sa hlaška run time error.Ked idem do cam file system a dam pripojit tak sa pripoji,ale nieje možne urobit upgrade cez upgrade cam.Ak vie niekto poradit vopred dakujem.
uživatel
vpvp
07.08.2008, 22:09.29

CIS 8.5

zkus nainstalovat studio 8.5
uživatel
prochor