| 07.08.2008, 22:32.25 | |
redakciahttps://www.parabola.cz/forum/reply-145135/ |
![]() hujer23 |
| 07.08.2008, 22:33.50 | |
RE: redakciaja sa nedám urážať. |
![]() hujer23 |
| 07.08.2008, 22:38.51 | |
RE: redakciaOdstraněno. Příště, prosím, využívejte formulář jiný - Připomínky k webu. Díky. |
![]() redakce |