| 07.08.2008, 22:55.21 | |
Živnostenský list a TV poplatky !Zdravím, vlastním Ž.L.montáž , údržba a servis telekomunikačních zařízení. Přišel mi dopis od nějakého advokáta z Prahy ( zastupuje českou televizi), abych uhradil koncesionářské poplatky + pokutu za nepřihlášení 10.000kč do 15.8. pokud to nezaplatím, tak zaplatím i soudní výlohy cca 12.000kč navíc. Bydlím ještě s rodiči v domě, kde mám také adresu firmy. Žádné Tv neopravuji ani neprodávám.Satelity montuji při zaměstnání, tak to mám takový malý boční kšeftík. Musím platit poplatky nebo stačí když platí otec ! |
![]() nori |
| 07.08.2008, 23:00.56 | |
RE: Živnostenský list a TV poplatky !dnes to ŕešili, nemusíš nic platit a č. televize se omlouvá za nedopatření co tento právník / zapoměl jsem jméno / spúsobil, asi s ním přestanou spolupracovat |
![]() pepiino |
| 07.08.2008, 23:02.32 | |
RE: Živnostenský list a TV poplatky !https://www.parabola.cz/zpravicky/8204/ct-zastavuje-oslovovani-zivnostniku-v-ramci-vybirani-tv-poplatku/ |
![]() redakce |
| 07.08.2008, 23:08.34 | |
Díky za info !Nějak jsem teď na parabole nebyl= bylo hodně práce a tento dopis mi k pohodě nepřispěl. Díky za rychlé reakce, můžu jít v klidu spát |
![]() nori |
| 08.08.2008, 03:12.07 | |
RE: Živnostenský list a TV poplatky !PRÁVNÍK CHUDÁK NEPOJEDE NA DOVOLENOU ,nevyždímal pokuty,už měl objednanou dovolenou na Novém zélandu,to je tedy čára přes rozpočet,jak to vysvětlí doma dětem |
![]() pierrepetr |
| 08.08.2008, 09:46.12 | |
RE: Živnostenský list a TV poplatky !Asi je z něčeho obviní.. |
![]() Tomik535 |
| 08.08.2008, 10:18.14 | |
RE: Živnostenský list a TV poplatky !je to haj..zl tak jak ostatní podobná smečka |
![]() pepiino |