Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.08.2008, 22:55.21

Živnostenský list a TV poplatky !

Zdravím, vlastním Ž.L.montáž , údržba a servis telekomunikačních zařízení. Přišel mi dopis od nějakého advokáta z Prahy ( zastupuje českou televizi), abych uhradil koncesionářské poplatky + pokutu za nepřihlášení 10.000kč do 15.8. pokud to nezaplatím, tak zaplatím i soudní výlohy cca 12.000kč navíc. Bydlím ještě s rodiči v domě, kde mám také adresu firmy. Žádné Tv neopravuji ani neprodávám.Satelity montuji při zaměstnání, tak to mám takový malý boční kšeftík. Musím platit poplatky nebo stačí když platí otec !
uživatel
nori
07.08.2008, 23:00.56

RE: Živnostenský list a TV poplatky !

dnes to ŕešili, nemusíš nic platit a č. televize se omlouvá za nedopatření co tento právník / zapoměl jsem jméno / spúsobil, asi s ním přestanou spolupracovat
uživatel
pepiino
07.08.2008, 23:02.32

RE: Živnostenský list a TV poplatky !

https://www.parabola.cz/zpravicky/8204/ct-zastavuje-oslovovani-zivnostniku-v-ramci-vybirani-tv-poplatku/
uživatel
redakce
07.08.2008, 23:08.34

Díky za info !

Nějak jsem teď na parabole nebyl= bylo hodně práce a tento dopis mi k pohodě nepřispěl. Díky za rychlé reakce, můžu jít v klidu spát
uživatel
nori
08.08.2008, 03:12.07

RE: Živnostenský list a TV poplatky !

PRÁVNÍK CHUDÁK NEPOJEDE NA DOVOLENOU ,nevyždímal pokuty,už měl objednanou dovolenou na Novém zélandu,to je tedy čára přes rozpočet,jak to vysvětlí doma dětem
uživatel
pierrepetr
08.08.2008, 09:46.12

RE: Živnostenský list a TV poplatky !

Asi je z něčeho obviní..
uživatel
Tomik535
08.08.2008, 10:18.14

RE: Živnostenský list a TV poplatky !

je to haj..zl tak jak ostatní podobná smečka
uživatel
pepiino