Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.09.2007, 18:31.34

NASN a Diablo

Neviete niekto či sa už da sledovať NASN v Premiere star cez modul Diablo cam light?
uživatel
patriot
05.09.2007, 18:48.42

RE: NASN a Diablo

to nevím ale jede v pohodě v EMU R^
uživatel
kembus
05.09.2007, 18:49.56

NASN a Diablo

ANO jede na plný plyn
uživatel
hery
05.09.2007, 19:16.31

RE: NASN a Diablo

NASN Europe 70 12,663/H sport anglicky 22000 5/6 CRW ???
uživatel
mobil
05.09.2007, 19:18.17

RE:

(SECA)(NGR)(CWs)(BETA)=NGR-Premiere Star :)
uživatel
Marian21