Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 09:07.28

Trnava-Slovan

Dnes Live 18.00h.na STV2
uživatel
Jupi
30.09.2007, 09:11.54

RE: Trnava-Slovan

...a 3:0 pre Trnavu.
uživatel
Milan C
30.09.2007, 09:34.08

RE: Trnava-Slovan

dnes Princ, který měl smůlu 13:05 na ČT1
uživatel
dkdkdk
30.09.2007, 10:28.53

RE: Trnava-Slovan

obidvaja slabi, ani jeden nevie hrat futbal, Zilina is the best!
uživatel
majster22
30.09.2007, 11:16.54

@majster22

Tak prečo,ako píšeš,na taký slabý futbal chodí toľko divákov / 15 000 a viac.To nemá tá akása Žilina za celú sezónu... :)))
uživatel
Milan C
30.09.2007, 11:55.55

RE: Trnava-Slovan

kedy tam naposledy bolo 15 000?Ano chodi tam najviac fanusikov, ale to neznamena ze hraju dobre, su tam verni fanusikovia, ale s dobrym futbalom to nema nic spolocne.
uživatel
majster22
30.09.2007, 12:25.49

RE: Trnava-Slovan

Vždy jsem byl fanoušek Spartaku a musím říci,že jsem jím do dnes.Pro mne je éra ze 70 let nezapomenutelná.Jména Adamec,Kuna,Dobiáš,Keketi atd.jsou opravdové legendy.Zápasy proti Derby County,či Ajaxu byly fantastické.Pro dnešek tedy hlas z Čech Trnava do toho!!!
uživatel
TomHB
30.09.2007, 13:52.26

@majster22

Prídi do Trnavy a uvidíš. Trnava-Žilina 4:1.atď.A dnes sa o 18.00 pozeraj, ako má vyzerať futbal a atmosféra a potom mi napíš.Budeś si to pamatat dlho... :)))
uživatel
Milan C
30.09.2007, 13:56.19

@TomHB

Ďakujeme za podporu a drž palce.Aj ja som z toho obdobia VEĽKEJ TRNAVY...Hagara,Martinkovič,Geryk,Jarábek,Fandel,Kabát... :)
uživatel
Milan C