| 30.09.2007, 09:07.28 | |
Trnava-SlovanDnes Live 18.00h.na STV2 |
![]() Jupi |
| 30.09.2007, 09:11.54 | |
RE: Trnava-Slovan...a 3:0 pre Trnavu. |
![]() Milan C |
| 30.09.2007, 09:34.08 | |
RE: Trnava-Slovandnes Princ, který měl smůlu 13:05 na ČT1 |
![]() dkdkdk |
| 30.09.2007, 10:28.53 | |
RE: Trnava-Slovanobidvaja slabi, ani jeden nevie hrat futbal, Zilina is the best! |
![]() majster22 |
| 30.09.2007, 11:16.54 | |
@majster22Tak prečo,ako píšeš,na taký slabý futbal chodí toľko divákov / 15 000 a viac.To nemá tá akása Žilina za celú sezónu... :))) |
![]() Milan C |
| 30.09.2007, 11:55.55 | |
RE: Trnava-Slovankedy tam naposledy bolo 15 000?Ano chodi tam najviac fanusikov, ale to neznamena ze hraju dobre, su tam verni fanusikovia, ale s dobrym futbalom to nema nic spolocne. |
![]() majster22 |
| 30.09.2007, 12:25.49 | |
RE: Trnava-SlovanVždy jsem byl fanoušek Spartaku a musím říci,že jsem jím do dnes.Pro mne je éra ze 70 let nezapomenutelná.Jména Adamec,Kuna,Dobiáš,Keketi atd.jsou opravdové legendy.Zápasy proti Derby County,či Ajaxu byly fantastické.Pro dnešek tedy hlas z Čech Trnava do toho!!! |
![]() TomHB |
| 30.09.2007, 13:52.26 | |
@majster22Prídi do Trnavy a uvidíš. Trnava-Žilina 4:1.atď.A dnes sa o 18.00 pozeraj, ako má vyzerať futbal a atmosféra a potom mi napíš.Budeś si to pamatat dlho... :))) |
![]() Milan C |
| 30.09.2007, 13:56.19 | |
@TomHBĎakujeme za podporu a drž palce.Aj ja som z toho obdobia VEĽKEJ TRNAVY...Hagara,Martinkovič,Geryk,Jarábek,Fandel,Kabát... :) |
![]() Milan C |