Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Vime, kde bude ta Bundesliga?

Ahoj lidi, jsou nebo nejsou informace? Konci mi multi na skylinku kazdym dnem, a podle toho, jestli zustane nebo nezustane, se rozhodnu jestli ponecham rocni predplatne, nebo koncim. Pokud by Bundesliga fakt utekla z ES 2, bylo by to velke zklamani.

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 315
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Lolem123

Počkej si na nejpovolanějšího. Los (nevhodné slovo)os Dawidos77 se brzy zjeví se svými zaručenými info....

BTW... zcela jistě bude na ruských kanálech Match!, což mě osobně ke štěstí stačí :-)

motanek79
Registrace: 10/2013
Příspěvků: 628
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Lolem123

Vygooglil jsem, že jen na Eurosport Playeru za 29,90 €, ne v TV, jinak placená německá Sky. Liga začne 19.8.

stippy
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 282
Odpověď v diskusním vlákně
 

nie je

V novom programovom pláne na 33. týždeň stanice Eurosport 2 naozaj nemecký futbal nie je.

Panasonic TX-P42G30E, HD Box FS-9105 Plus, motorček, Skylink SK, DVB-T SK, DVB-T CZ.

uri
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 579
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Psal jsem na Eurosport a stále bez odpovědi Rv

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 211
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bundesliga

Také by mě zajímalo, kdo bude u nás Bundesligu vysílat...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Je aj taká možnosť, že nebude nikde. Zatiaľ sú indície že na E2 nie, Digi Sport podľa mojich starších informácií záujem nemal, lebo futbalu majú dosť, Sport 1/2 toho futbalu majú tiež dosť, zostala napríklad Nova Sport. Oni toho atraktívneho futbalu veľa nemajú, možno by záujem mohli mať a rokujú, kto vie :-) Úvod sezóny však podľa mňa nikde

LuboTS
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 799
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Jak jsem tvrdil už před rokem, pro náš trh je cena za některá tv práva již nerentabilní, stejná situace bude teď u Ligy mistrů.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bundesliga

NovaSport? Ty raději budou vysílat florbal ze Švédska nebo kuličky z Pákistánu, protože to nic nestojí.Nejlepší by byli ArenaSporty. Dát je v HD a vyřadit místo nich Eurosporty, ty jsou poté co je převzali nový majitelé Discovery již zbytečné v české verzi. Poté co přišli o Mistrovství Afriky a ted i o Bundesligu již nic zajímavého nevysílají a když tak to samé vysílá i ČT Sport. A ME žen v kopané to nezachrání...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bundesliga

To Bretah - ale ty práva pro náš trh jsou také na jiné úrovni než v jiných státech a ty prodejci to dobře vědí, že od nás nemohou chtít takové peníze. Takže tam bych takový problém neviděl, spíš některé sportovní stanice by chtěli exkluzivní obsah nejlépe zadarmo...a nejsou ochotni za ty práva zaplatit, ale vybírat peníze za reklamu a za abonenty to jo...ale on jim za to nikdo za chvíli platit nebude, když tam budou vysílat chrtí závody a mistrovství hasičů

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Lolem123

a naco to prosim ta potrebujes vediet, ved predvcerom si predsa predaval svoj televizor s tym, ze tv je prezitok :)))

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 666
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bundesliga

Nakonec to koupí O2 pro svůj O2 Fotbal záznamník, aby měli aspoň něco live a bude po ptákách... A samozřejmě exkluzivně.

johny265
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 103
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

johny265-nesmysl,pro kyslík to je drahé,záznamník bude nadále pokračovat :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

To tady ale lidem nevysvetlis. Mysli si, ze to nekdo koupit musi at to stoji co to stoji. Ze ty tv nemusi pocitat jestli se to vyplati. Vzdy, kdyz toto napisu tak jsem za bl..

zzz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 833
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

To se právě mýlíš, tyhle vyšponované ceny pro ČR a Slovensko má na triku Prima, která tehdy nesmyslně zaplatila 100 mega za EURO 2008. Čtyřikrát víc, než slovenská RTVS a dvakrát víc, než bylo do té doby pro náš trh obvyklé.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bundesliga

hlavně O2TV ne. Včera jsem chtěl koukat na stream NICE-AJAX a tak pomalý net připojení co nabízí lokální poskytovatel u nás to ani nepobíral...takže O2 at první zajistí bezproblémovou distribuci jeho kanálů všem potencionálním zájemcům a pak at teprve zkupuje práva. Stačí , že řadě diváků již znemožnili sledovat LM a naší první ligu...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Já si osobně myslím, že kdo chtěl sledovat fotbal z NDR,tak si už dávno zařídil sarika. A nějaký Eurosport neřeší.

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

motanekk

Zdravstvuj motanek a kde ty, na Kryme alebo Novaja Rosija? ;)

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

jedna vec istá,že stále to nikto nekupil!! keby to niekto kupil už davno by dal otom vediet a by si spravil reklamu a začal lákať ludí..čiže všetky naše názory su len tipy...ale vážne to vyzerá,že to na Eurosport nebude!! lebo minulé roky vysielali aj Bundesligu 2!! a tá začína už teraz cez víkend..a ako vidíte na eurosporte niesu žiadne priame prenosy ani z bundesligy2 a ako píše URI on už má programovu štrukturu Eurosportu na 33 tyžden a nikde tam nefiguruje bundesliga...čiže stále sa rokuje a stále to nikto nekupil..asi sa vážne stane to čo sa stalo v minulosti aj s La Ligou,že bundesligu začne niekto unás vysielat až od cca 10.kola

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Zbůra sa kvuoli tomu svet?

jenes
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

FI711010-můžeš být klidný ,kyslík bundesligu určitě nekoupí!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bundesliga

Zatím nikdo nemá v programu německý Supercup (5.8.), který se z hlediska práv prodává společně s Bundesligou. Otázkou je, co ta nová stanice Sport4, na kterou SportTV získala nedávno licenci. Už tak SportTv má program dost nabitý a nová stanice by se jim hodila. Na druhou stranu neznáme žádné podrobnosti, takže klidně to může být stanice typu Sport3, která bude vysílat pouze příležitostně.

zdrh
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bundesliga má smůlu ...

Hraje se časově proti Premier League a tím i vysílací společnosti mají o ni menší zájem ... jinak celý tv produkt je na vysoké úrovni a řekl bych že po PL na druhém místě v Evropě ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 823
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Keby v Bundeslige hrali nejakí slovenskí hráči, možno by bola na Dajto. Bundesliga má ináč suverénne najvyššie návštevy, z tohto hľadiska sa dá hovoriť že Bundesliga svoju kvalitu má. Z pohľadu európskych súťaží tiež

LuboTS
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 799
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

https://www.parabola.cz/zpravicky/28104/tv-dajto-prinese-exkluzivni-prenosy-z-fotbalove-bundesligy/

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 779
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vime, kde bude ta Bundesliga?

Takze cesti divaci bez Bundesligy :D

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 315
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra