Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

CAID 0D96 - odpojenie

Teraz niekedy mal byť odpojený Cryptoworks 0D96 - nič nového, žiadne info?

skynett
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 711
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Warder

Čemu nerozumíš na textu

"NENÍ zaplacena licence za dekódovací SW, který čtečka používá.",

že pořád meleš to samé ohledně přístroje jako takového?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

a mozes mi povedat ktory ten tvoj "dekódovací SW" ta citacka pouziva a komu konkretnemu ma zaplatit ? CRYPTOWORKS, IRDETO, SECA/ MEDIAGUARD, VIACCESS, NAGRAVISION, VIDEOGUARD, POWER VU.... :)))

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CAID 0D96 - odpojenie

Warder@ I výrobci nožů vědí, že občas jejich výrobek někdo použije k páchání trestné činnosti, což ale neznamená, že je kvůli tomu přestanou vyrábět.
Počet tvých infantilních smajlíků pak jenom vypovídá o tom, že dané problematice příliš nerozumíš.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Warder

Právě, že neplatí nikomu, protože výrobce do přístroje neinstaloval originální dekódovací SW žádného z tebou uvedených, ale nějaký vytvořený na základě hacknutí toho originálního.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer @polda

nevykrucajte sa a napiste taraji konecne jasne a konkretne ze aky "dekódovací SW" pouzivaju tie vase UNI citacky a komu akoze maju platit.

Poradim vam, poziadajte centralu o jasnu a konkretnu odpoved. :laughing:

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CAID 0D96 - odpojenie

Mám CA modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+. Jaký používá firmware, to by ti mohli sdělit na zastoupení TechniSat, což mě napadá třeba firma OMKO (která zde na webu i inzeruje, takže sdělení jejího jména doufám není nic proti ničemu).

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CAID 0D96 - odpojenie

Nevies, nemas, nerozumies tak tak tu teraz netaraj zrazu o CA module ked sa bavime u UNI citacke. :)))

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CAID 0D96 - odpojenie

Sice chápu, že ti to hůř zapaluje, ale z mé odpovědi jsi snad mohl pochopit, že nemám žádnou UNI čtečku, ale mám CA modul a tudíž nevím jak by nějaká moje UNI mohla něco mít, když ji nemám ani já sám...

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CAID 0D96 - odpojenie

opkaujem, je mi jasne ze nevies a teda nemas co napisat tak sem neplet tvoj CA modul. Ten si nechaj pre Bohusa „Však vašu pxxx sem taky neviděl a věřím, že ju máte!“

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Warder

V SD době jsem měl jen přístroje s licencovaným originálním dekodérem. A to Technisat MF4-S CC (Conax/CRW). Po přechodu na HD a pořízením nových přístrojů (opět TechniSat) používání CA modulu s originálním dekódérem, nejdříve CRW, pak Irdeto od SMITu. Nyní CA modul ViaccessOrca v TV se SAT tunerem. Ve starším TechniSatu v ložnici CA modul TechniSat Irdeto.

Co tam máš dál?
Nebo ne, tímto by to bylo možné zakončit. Začínáš vařit z vody a na to já čas nemám.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CAID 0D96 - odpojenie

Warder@ Na jakýsi tvůj smyšlený blábol opravdu nemám co odpovědět, to přiznávám :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

a preco sem moj pekny tahate zrazu CA moduly ?

Nemate cim argumentovat u UNI tak si hladate ako vzdy cokolvek, len aby ste si obhajili svoju hlupost. :laughing:

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

este sa musis velaaa a velaaa ucit a nabuduce davaj lepsi pozor pri skoleniach ! :laughing:

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Este raz. Myslene u pc a podobne, nie u stb. Chcem dekodovat napriklad spominany mpeg2 na rpi. Zaplatim licencny poplatok a dekodujem hw. Alebo bez poplatku a musim dekodovat sw!!! A pouzijem opensource sw dekoder mpeg2!!!

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CAID 0D96 - odpojenie

Warder@ Děkuji za radu, ale jestli vycházíš z vlastní zkušenosti, tak je zcela jasné, že celé tvoje studium bylo na dvě věci :D

A proč sem tahám CA modul? No protože ty sám ani nevíš, co píšeš, takže pro připomenutí:

"aky "dekódovací SW" pouzivaju tie vase UNI citacky"

Načež moje odpověď byla, že žádnou UNI nepoužívám, ale používám CA modul neboli když nemám UNI, tak ani nemohu vědět, jaký dekódovací SW ta neexistující UNI má. Ale to je pro tebe už asi příliš mnoho informací, které sotva pobereš do konce týdne, natož hned :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

A co já s tím? Mícháš hrušky a jablka. Víc nemám co k tomu dodat.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

Ešte lepší príklad by bol Word a OpenOffice. Je OpenOffice nelegálny, pretože vie otvoriť dokumenty vytvorené vo Worde? Alebo by mal niekomu platiť len preto, že to vie?

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

OpenOffice sice umí otevřít dokumenty z Wordu, ale pokud v něm budou nějaké speciality ve formátování, vytváření zlomků či rovnic a já nevím čeho ještě, tak je prostě nezvládne převést.

Tyhle vaše příklady jsou tak trochu mimo mísu. Diskuze je o kódovacím systému pro zajištění ochrany autorských či vysílacích práv.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

No, ked nepochopili joscer a polda takto, tak snad cez openoffice!!! Ked uz nepochopia teraz, tak skoda sa s nimi bavit.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Vôbec nie su mimo misu!!!

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Podla vasich tvrdeni by uz davno operatori mali sudne rozhodnutia o zakaze pouzivania nelicencovanych dekodovacich modulov a ich sw!!!

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

Ne, přes OpenOffice se to skutečně pochopit nedá, protože je to naprosto zcestný příklad.

Které dekódovací moduly (a jejich SW) u kterých operátorů jsou nelicencované?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Asi fakt to nema zmysel. Modul- znamena aj diel v pristroji (citacka v stb). Uni!!! A jej obsluzny sw.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Ja si myslím, že je to práveže veľmi dobrý príklad. To bežné, čo sa vytvorilo v platenom licencovanom programe, vie prakticky takmer všetko otvoriť tak, ako keby sa použil originálny program.
A nikto sa nad tým nepozastavuje. Je to jednoducho open source, žiadne licencie nepotrebuje.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CAID 0D96 - odpojenie

Už aby Skylink ten CW CAID odpojil a pak bude klid. Pisálkové s UNI, kterým šlape Irdeto, budou zticha a vděční za každé nové ráno, co to ještě funguje a běžný user pořídí CAM a nebude řešit pitomosti viz toto vlákno :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 235
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra