Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

CAID 0D96 - odpojenie

Teraz niekedy mal byť odpojený Cryptoworks 0D96 - nič nového, žiadne info?

skynett
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 711
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

nestihal som vcera reagovat na tvoje prispevky a ani dnes to nevyzera moc ruzovo, ale tak aspon k tomu poctu sharujucich.
Neviem kolko predajcov sat techniky a kolko poskytovatelov zdielania poznas vo svojom okoli, ale mozem ti s cistym svedomim napisat, ze v mojom okoli na jednu legalne platenu kartu prisluchaju 2 zdielelaci za 5€.
Co ale nie je nic nepochopitelne, vsak na co bude niekto platit 45€ za komplet, ked mu to bezi za 5€ a nikto s tym nic dlhodobo nerobi, no a na dalsie tvoje dotazy nemam cas, sorry :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CAID 0D96 - odpojenie

Proč tedy Skylink není doposud schopen reagovat a ten surflock nezapne? Proč nepřejde na bezkartový modul, popř. přijímač, když mu touto cestou utíkají miliony?

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

podla mna je zas blud porovnavat mpeg 2 s Irdetom

Vid tvoj prispevok:
"
Chcem dekodovat napriklad spominany mpeg2 na rpi. Zaplatim licencny poplatok a dekodujem hw. Alebo bez poplatku a musim dekodovat sw!!! A pouzijem opensource sw dekoder mpeg2!!!
"

ked v tom nevidis rozdiel, treba dostudovat zakladne pojmy. K tomu sa viac fakt dodat neda

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

Na to uz predsa nedavno odpovedal aj p. Glisnik, tazko sa robili nejake zasahy, ked ich najvacsia konkurencia upc direct - freesat dlhodobo kaslal na to. Po poslednych krokoch M7 uz ale toto nebude nejaky vacsi problem
No a dovolim si odcitovat z jednej nemenovanej stranky aj jeho dalsie vyjadrenie k tejto problematike..

„Karty Skylink boli vždy určené výhradne do certifikovaných dekóderov a túto skutočnosť permanentne zdôrazňujeme. Investovali sme do kvalitného podmieneného prístupu, ktorý dokáže naše služby veľmi dobre zabezpečiť. K tomu avšak potrebujeme využiť možnosti, ktoré poskytuje. Preto po celú dobu platíme licenciu a už 8 rokov prijímače výrobcom a importérom bezplatne certifikujeme. U certifikovaných prijímačov správne dekódovanie služieb garantujeme. Pokiaľ niekto uviedol na trh tovar bez certifikácie, podniká na vlastné riziko.“ dodáva Glisník.

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CAID 0D96 - odpojenie

A pozeram ze uderka sa zas vratila zo skolenie. :laughing:

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CAID 0D96 - odpojenie

A není divné je, že 170-180 tisíc zákazníků konkurence je pro ně takový oříšek, že to radši nespouští??

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

Neviem co mas na mysli, tam slo skor o to, ze nejake kroky by v tom case nic neriesili, resp zdielaci mali moznost otocit parabolu inde a zdielat dalej

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

"To, ze sluzby zdiela viac ako 100000 domacnosti prave kvoli funkcnosti uni...".
"Neviem kolko predajcov sat techniky a kolko poskytovatelov zdielania poznas vo svojom okoli, ale mozem ti s cistym svedomim napisat, ze v mojom okoli na jednu legalne platenu kartu prisluchaju 2 zdielelaci za 5€."

Takže to číslo 100 000 je len Tvoj čisto osobný a subjektívny odhad! Tak Ti ďakujem za irelevantné informácie z Tvojej vešteckej gule. Ani sa nečudujem, že na ďalšie moje otázky už nemáš čas.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 219
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

"Len malicko sa mylis. Aj keby odporovalo pouzitie vop, este neznamena, ze to je nelegalne."
- ja som to bral aj z morálneho hľadiska. V niektorých iných krajinách (celkom logicky) to trestné je.

@brak232 .
"Na nějakém share webu si zaplatí vybraný program (který je třeba kódován v simulcriptu vice operátory) a víc se nestará se, nemusí, "neví" jak mu to funguje."
- v právnom systéme je taká klauzula: neznalosť zákona neospravedlňuje, takže by nepochodil.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 219
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

"No a dovolim si odcitovat z jednej nemenovanej stranky aj jeho dalsie vyjadrenie k tejto problematike.."
- Ty všeobecne s obľubou používaš nemenované zdroje. Ale nevadí. Nižšie v úvodzovkách uvediem, čo nie je pravda:
- "Karty Skylink boli vždy určené výhradne do certifikovaných dekóderov" - boli len odporúčané.
- "Investovali sme do kvalitného podmieneného prístupu, ktorý dokáže naše služby veľmi dobre zabezpečiť." - No Comment.
- "prijímače výrobcom a importérom bezplatne certifikujeme" - o tom veľmi silno pochybujem, ale dokázať to nemôžem. Keby to bola pravda, tak certifikáciou by sa honosili aj prijímače renomovaných značiek. Naposledy to bol Humax, ktorý však mal tak dopsutý firmvér, že pracoval len s nepríjemnými obmedzeniami.
- "U certifikovaných prijímačov správne dekódovanie služieb garantujeme" - dovoľ aby som sa zasmial, to si snáď nemyslel vážne?
- "Pokiaľ niekto uviedol na trh tovar bez certifikácie, podniká na vlastné riziko" - to sa vie, no a čo! Podstatné je, že to funguje a niekedy aj lepšie ako originál. Keď to prestane fungovať, tak prestane! Abonenti sa zabezpečia príjem TV iným spôsobom.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 219
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

"Neviem co mas na mysli, tam slo skor o to, ze nejake kroky by v tom case nic neriesili, resp zdielaci mali moznost otocit parabolu inde a zdielat dalej"

- v tomto máš pravdu. Nič by to nevyriešilo, nelegálny príjem by sa upriamil na iného poskytovateľa. Ale určite je pre Skylink zaujímavé aj to určité nezanedbateľné množstvo poctivo platiacich abonentov s UNI čítačkami. Keď na to príde, určite si dajú vypracovať kvalitnú analýzu.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 219
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

Presne tak, je to moj subjektivny odhad, kedze verejne sa k zdielaniu moc ludi neprizna. Vsetci ale vieme ako to je a ako som uz pisal, ked niekto moze platit 5€ za sluzbu, nebude platit 45€. To je napisane tak, ze to musi pochopit aj sedliak s ukoncenou zs.

No a k tym tvojim ostatnym argumentom, kde sa pokusas protirecit glisnikovym vyjadreniam bez toho, aby si mal nieco okolo toho nastudovane fakt neviem co napisat, snad len tolko, ze je to trapne a neries to uz :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

To:
Pokiaľ niekto uviedol na trh tovar bez certifikácie, podniká na vlastné riziko" - to sa vie, no a čo! Podstatné je, že to funguje a niekedy aj lepšie ako originál. Keď to prestane fungovať, tak prestane! Abonenti sa zabezpečia príjem TV iným spôsobom
Jen dodat,že
3-4 levněji než ten certifkrám :8) R^ R^

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Nemyslel som na nelegálny príjem. Možností je viac. Od modulu až k inému poskytovateľovi.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 219
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Takže Ti ešte raz ďakujem za Tvoje subjektívne odhady, ktorými argumentuješ v diskusii.

"Vsetci ale vieme ako to je a ako som uz pisal, ked niekto moze platit 5€ za sluzbu, nebude platit 45€. To je napisane tak, ze to musi pochopit aj sedliak s ukoncenou zs."

- opakuješ sa, ale tentoraz už aj nehorázne klameš. Týmto svojim výrokom naznačuješ, že všetci poctivo platiaci abonenti nemajú ukončenú základnú školu! Prípadne, že všetci, ktorí poctivo platia sú blbí.
Tvoje vyjadrenia začínajú byť viac ako trápne. Spýtaj sa na tom školení, koľko je poctivo platiacich abonentov a či sú naozaj všetci takí blbí, že nechcú tú službu len za 5 €!

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 219
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

"k tym tvojim ostatnym argumentom, kde sa pokusas protirecit glisnikovym vyjadreniam bez toho, aby si mal nieco okolo toho nastudovane fakt neviem co napisat"

Ani sa Ti nečudujem, ale Ty predsa máš okolo toho niečo naštudované, takže ma skutočne prekvapujú Tvoje odpovede.
Nie, už to nebudem riešiť, pretože to s Tebou nemá význam!

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 219
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

Někdo má své subjektivní odhady, někdo má své okolí, podle kterého soudí.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Ale je seriózne to napísať. Keď ja napíšem "Vo svojom dosť širokom okolí poznám kvantum ľudí...", tak je z toho úplne zrejmé, že moje vyjadrenia sa opierajú len o moje široké okolie a nezovšeobecňujem!
Ak však niekto napíše "...ze sluzby zdiela viac ako 100000 domacnosti...", tak to vydáva za relevantnú informáciu a to je diametrálny rozdiel!!! Potom neskôr, keď nevie uviesť zdroj, tak sa prizná, že to bol len jeho subjektívny názor podľa jeho okolia!
Toto je podľa Teba normálne a seriózne!!! To je podľa mňa špekulatívne zavádzanie, aby sa oponent uviedol do omylu a zavádzajúci vzbudil u ostatných dojem, že má pravdu!!!

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 219
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

"Toto je podľa Teba normálne a seriózne!!!"
Proč tohle píšeš na mojí adresu? Já něco takového tvrdím?

Jen jsem chtěl naznačit, že PRO MĚ je tvoje okolí stejně irelevantní jako subjektivní odhad toho druhého.
Jen tak na okraj, kolik teda lidiček je to tvoje okolí? Nevím totiž kolik je to kvantum.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Ahoj,
objevil se od našeho posledního kontaktu nějaký zajímavý "problém" nebo můžu v klidu dále spát zimním spánkem? :)))

Diskomfort je nositelem pokroku.

AlesHavel
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 908
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Este raz si precitaj k comu som porovnaval mpeg2!!!!
Citat vies, tak to skus!!!! K NEZAPLATENYM LICENCNYM POPLATKOM IRDETU!!!! Tymto pan joscer argumentoval. A nebolo to prvykrat!!!! Rv :laughing: Rv

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Aha uz ta chapem. Aj video sa dekoduje, ale inac!!!! Rv :laughing: Rv

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

"Někdo má své subjektivní odhady, někdo má své okolí, podle kterého soudí."
A Ty prečo píšeš toto na moju adresu? Ja som reagoval na Tvoju poznámku, ktorá bola zjavne určená mne!
Ak si sa len pomýlil a tá Tvoja poznámka mala byť určená niekomu inému, tak sa Ti ospravedlňujem. Pomýlil si sa?

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 219
Odpověď v diskusním vlákně
 

@AlesHavel

Caves, pekne, ze sa aj ozves po tak dlhej dobe :)
Nie, nie je ziadny problem, vsetko chodi tak ako ma. Ja som teraz trochu presedlal na nagru, cak7 je fakt pekny system a ked je sada potrebnych rsa ku karte, da sa s tym pekne pohrat. V podstate som skoncil na poslednom kroku, na dolovani cwpk, kedze z rodinnych dovodov som sa musel venovat inym veciam. Ak by si ale niekedy mal cas, mozme trochu poklebetit na obvyklom mieste :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank1

Hm nikde som nepisal nic o tom, ze vsetci platiaci abonenti nemaju ukoncenu zakladnu skolu :) Snazim sa vzdy pisat tak aby to bolo pochopitelne a to ze niekto nepochopi zmysel pisaneho textu uz nie je moj problem :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 235
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra