Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Pro =chytré= co se diví =primitivním= otázkám

Někteří zde i jinde prostě nechápou, že jiní se ptají na něco, co je pro "chytré" primitivní. Tak já nevím, proč takový "chytrý" na primitivní otázky z jeho pohledu vůbec odpovídá a v odpovědích - kde stejně neodpoví na dotaz - se děsně díví pak, že se na to vůbec někdo může ptát.
Naštěstí existují lidičky, kteří mi nakonec odpoví a hlavně poradí konkrétní postup či návod. Proto píši na různá fóra a tím je šance pro mne větší, víc hlav více možností, tak nevím čemu se kdo diví. Kdo se diví, nemá odpovídat nic a bude mít klid.

Míša503
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 80
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 26
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pro =chytré= co se diví =primitivním= otáz...

Tak hlavně kvůli tomu založ další vlákno, chytrolíne.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Míša503

Pro nemoudré: Naprosté základy, díky kterým se primitivní otázky omezí na minimu je tu sekce ABC. Nikdo ji tu nečte, protože kdyby ano, tak se rozšíří i o základy šíření TV signálu. Není nad střelce ve fórech. V časech neinternetu jsme byli tak nějak víc samostatní.

VU+Duo 4K SE, Skylink, Visio Big Bisat, 8xALPS Quad. Odroid N2+, Odroid HC2, Raspberry Pi 4B. CoreElec, OMV.

meduzka
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 930
Odpověď v diskusním vlákně
 

@meduzka

...a sakra iniciativnější. Shánění informací po přátelích, známých a známých našich známých byla zdlouhavá cesta ale dalo se. Dnešní možnosti jsou úžasné, a moc si jich vážím. Když mě někdo sprdne na nevhodně položenou otázku, nebo totální blbost a přesto odpoví a poradí, tak se hned neježím a nejsem háklivý jako šestinedělka. Když neodpoví - můj boj! :))

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

misa

už súdruh Lenin vyhlasoval: Učiť sa, učiť sa, učiť sa !
a toto platí aj v ére internetu
:-)
hľadať a čítať príspevky, robiť poznámky, študovať
:-)
skôr dostaneš odbornú pomoc vtedy, ak z tvojej otázky bude zjavné, že o veci už niečo vieš...

vlado222
Registrace: 2/2017
Příspěvků: 28
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Míša503

Ty chytrák choď si vyplakávať niekde ide , keď sa Ti tu nepáči tak je to tvoja vec. :laughing: Nejakú normálnu tému nemáš ??? , Mám na Teba otázku , ide mi dosť pomaly PC , a neviem čo mám robiť môžeš mi poradiť ? P.S , Škoda že odišiel z tohto fóra Franck , Oneeeee mi chýbať nebude.On operuje na inom webe.

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 407
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pro =chytré= co se diví =primitivním= otáz...

a hlavne nechapu proc ti chytrolini musi prispivat do primitivnich vlaken. proc jednoduse nic tam nenapisou a je to.ale oni ne musi si honit ega pri kazde prilezotosti. skoda ze admini nejsou fer a ty drzouny a arogantce nettestaji. a to tak to je vsude treba poradne zive.cz ci kdekoliv jinde, fora a poradny tvori jen semeniste radoby inteligentnich a arogantnich trollu a clovek musi si radsi sam neco vygoolglit nez nekde polozit dotaz a stejne nikdo neodpovi. spravci fora, zamyslete svymi hlavickami, pro koho delate fora/diskuze/poradny pro tyhle honibrky nebo pro lidi kteri jsou seriozni a napomocni?

sioga_bs
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

zetor

necekal sem ze se postavis na stranu tech honibrku obzvlast kdyz si to ty pro ne ten hlupak a troll.

sioga_bs
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pro =chytré= co se diví =primitivním= otáz...

Čo sa deje? bohus31 je na blackliste. Prečo? :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sioga_bs

Dobře jsi to napsal tomu mamlasovi zetorovi R^

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pro =chytré= co se diví =primitivním= otáz...

Se divis ani gulecnik mu nepomoh...psal dezinformace viz azerspace46

Dexerwave
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 565
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Míša503

Napřed goglím a pak se ptám !

zeze
Registrace: 5/2011
Příspěvků: 669
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

Franck odišiel?

VU+ UNO 4K, OpenPli 8.3, Oscam.Pozícia:23,5-19,2-16-13,0.TivúSat

Valto
Registrace: 12/2010
Příspěvků: 336
Odpověď v diskusním vlákně
 

petersk

Multinicka bohusa31 dobehla už karma.Komunikoval v inej téme sám zo sebou.Mal tam dva svoje nickname :)))

VU+ Solo 4K, 2x DVB-S2 tuner, 65" TV 4K UHD LG SIGNATURE OLED65W8PLA

Avernet
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 272
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sioga_bs

Na jiném fóru jsem se ve slušnosti dověděl přesný a jednoduchý postup, jak zjistit flesh paměť na VU+Solo2 z menu přístroje. A vůbec k tomu nebylo potřeba spojení VU+SOLO2 s PC a nějaké využití příkazového řádku... a dalších složitých postupech pro mne přes PC.
A zde jen urážky - většinou.
To jsou právě ty rozdíli v lidech.

Míša503
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 80
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Míša503

mas pravdu, v poslednej dobe je tu vela nenavisti

mjamriska
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 688
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Avernet

Ktorý to je ten nick?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pro =chytré= co se diví =primitivním= otáz...

Ale chápeme Míšo, chápeme, co nechápeme je, že místo poděkování ještě kritizuješ a přitom jsi jenom línej to zadat do googlu, kde je úplně všechno, jenom hledat. Jak máme vědět, že jseš /podle Tvých slov-bez urážky/ primitiv?...samozřejmě co se sat týče...a stejně mám pocit, že jsi provokatér...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pro =chytré= co se diví =primitivním= otáz...

Na jiném fóru jsem se ve slušnosti dověděl přesný a jednoduchý postup, jak zjistit flesh paměť na VU+Solo2 z menu přístroje. A vůbec k tomu nebylo potřeba spojení VU+SOLO2 s PC a nějaké využití příkazového řádku... a dalších složitých postupech pro mne přes PC.
A zde jen urážky - většinou.
To jsou právě ty rozdíli v lidech.

Míša503
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 80
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Míša

Mnohokrát potvrzená zkušenost - Nejhorší je práce s lidmi a nejdražší ( krom zdraví ) jsou informace. Sic to je i o čase, jak dlouho sháníš ty informace, ale v globále je to o penězích. Čas jsou vždy peníze.A budou.
Nic ve zlém, nikdo nespadl učený z měsíce, ale o zlatém podnose to není. Když už získáš první indicii na dotaz, hledej pokračování sám na vláknech. Pak teprve dál se ptej. Ty vypálíš vzápětí hned další dotaz jak na FACEBOOKU.Na to tvoje VU+ solo je dost materiálu na to základní, co potřebuješ( komunikace s PC, nové firmware, skiny,návody)To není vždy o LINUXU.Který ani já s VU+solo4 K moc neovládám. Já těm lidem celkem rozumím, jen mě s.rou TI vejtahové, co zesměšnují a nic sami neukázali.

SteelSat
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 89
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pro =chytré= co se diví =primitivním= otáz...

Kdyby jsi na jiném foru zadával všechny ty dotazy, co jsi zadával tady, tak by tak vstřícný asi taky nebyli. Kromě toho se to tady hemží různými zakomplexovanými típkami, takže se nikdo nedivte zvýšenou arogancí... pozor, neplést s nenávistí...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

hezky jsi to napsal

zgemma h7s, t-90 rozsah 39E-1W, fix paraboly 46E, 5W, 36E

gunter
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 3 000
Galerie: gunter
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

A není to jedno, místa je dost :)))

mattes
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Míša503

Kousek nad tímto tématem se ptá Badyboo na velikost paraboly. To je ukázkové téma právě pro Tebe. Můžeš nám tu předvést, jak se tu máme všichni chovat k lidem, kteří kladou poťouchlé dotazy. Divím se, že jsi mu ještě nepomohl! :-)

Uvědomění si vlastní neznalosti je klíčem k poznání!

Enik
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 2 655
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Avernet

To chceš povedať že Bohus31,sa tu rozprával sam zo sebou??, No tak to ma podržte.Toto je fakt divne fórum, že už aj multinickári sa rozprávajú sami zo sebou, to kde žijeme. :laughing: :))) Rv

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 407
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sioga_bs

Neboj sa, nie som na nikoho strane, len dal svoj názor, čo je na tom, a (nevhodné slovo) nie som, tak ma tu neurážaj, veď pozri koľko ľudí to tu už, vzdalo
1.Franck
2.Oneeeee
3.Sasuke
4.Pele1 a môže to pokračovať aj ďalej :laughing:

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 407
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 26
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra