Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Dotaz začátečníka

Otazka na patecni vecer: Predplatne a psychika

Ahoj vsem. Zajima me, jestli nemate pocit viny, kdyz si platite televizní balíček, ale nesledujete tv. Zkratka vliv predplatneho na psychiku. Vim, ze nejde sedet furt u tv. Clovek chodi do prace atd. Ale spis me zajima volny cas. Nekdo si plati nekolik stovek mesicne napriklad za sport. Ale pak je tu treba sobota, nejvic zapasu, a on se rozhodne jit do lesa, nebo do hospody. A ty zapasy, za ktere si zaplatil, mu utekly. Chci se zeptat, nemate pocit viny? Neni vam to lito? Abych to upresnil, nedelam zadny pruzkum, jen me tohle zajima. Jelikoz ja kdyz daval mesicne za tv kolem 800kc, tak mne to kolikrat bylo lito a tim zavazkem jsem byl ,,privazany" k tv.

Pavka
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 118
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 92
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Složenku jsem dostal už kdysi dávno a za cenu ročního serpo tam byl balík MINI. Takže bych byl blázen, kdybych to nevyužil. A pokud by tam byla cena vyšší, tak bych si přečetl onen dopis a v něm našel vysvětlení. V případě nejasností bych mohl zavolat i na tamtéž uvedené tel. číslo nebo se obrátit na svého prodejce. Co bych ale zcela jistě nedělal, to je volat nějakýmu joudovi, co si hraje na zákaznickou podporu a představuje si, jak se na něho obrací roztrpčená mládež, to teda fakt ne :D

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Ale tu složenku by jsi zapoměl vyhodit,protože ti není k ničemu,vypsaná na něco,co nechceš a z toho jsme mi důchodci vedle jak ta jedle a v rozpolcení.Né každý důchodce má elektronické bankovnictví,pokud vůbec ví co to je. Rv Rv

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

No jasně, opět jsou na scéně důchodci, kteří nemajíc el. bankovnictví, tak strádají pod zaslanou složenkou :-))) A jak asi platí za jiný služby? Nájem? Voda? Elektřina? Plyn? Jednoduše tak, že si na poště vezmou složenku typu A a tu vyplní a zaplatí. Nebo mají SIPO, kam si ovšem mohou klidně dát i ten Skylink. Takže máš smůlu a musíš přijít s něčím svěžím, neotřelým. Téma důchodců je OUT :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Tak budem muset počkat 20-30 let,až budeš taky důchodce a přjde nová složitější technika na kterou nebudeš stačit,vono se něco určitě najde :)) :laughing: :))

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Technika složenek je tady několik desetiletí, takže i kdyby důchodci nezvládali nic jinýho, tak toto zcela jistě zvládnou bravurně :D

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Platím si balíček u Skylinku, i u Freesatu, a bohužel na chalupě....
Musím se přiznat, že mě to taky někdy pěkně štve.....
Ale koukat se tam po večerech na mazanice v dvb-t, to mě štve taky....je to taková schizofrenie ;P ;P

0,8WFreesat+5E+13E+19E+16E+23ESkylink+28E+42E + UPC Kabel

palermo67
Registrace: 8/2011
Příspěvků: 1 006
Odpověď v diskusním vlákně
 

@palermo67

Tak si zaplat IPTV a divej na notebooku

Pavka
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pavka

Tak za prvé tam nemám net, a za druhé jsem zmlsanej-mám tam 43" palců úhlopříčku....takže to ne.....
Schíza bude pokračovat... :laughing: ;P

0,8WFreesat+5E+13E+19E+16E+23ESkylink+28E+42E + UPC Kabel

palermo67
Registrace: 8/2011
Příspěvků: 1 006
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Je zcela jasné, že starší generace ve větší míře používá složenky než mladší, stejně tak je zcela jasné, že starší generace používá v menší míře el. bankovnictví než mladší a tudíž je také zcela jasné, na koho míří Skylink když rozesílá předvyplněné složenky na dražší službu a tím záměrně usnadňuje proces předplacení dražší služby předvyplněnou složenkou oproti prodloužení stávající levnější. Samozřejmě že nikoho k ničemu nenutí, ale používá na to tuto techniku hraničící se šmejďáckými praktikami.... a sklízí za to taky patřičnou odezvu ve smyslu své "popularity"... je to ale jejich volba - do které kategorie "firem" chtějí patřit. Ten kdo žije v reálném životě ví, jak to lidé především staršího věku vnímají, padlo to tu už několikrát od více diskutujících..., ale čekat, že sociopat poldas bude mít pro starší lidí nějaké pochopení, je čirá utopie :-/

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

poldas: "Technika složenek je tady několik desetiletí, takže i kdyby důchodci nezvládali nic jinýho, tak toto zcela jistě zvládnou bravurně"
- naprostý souhlas, ano, každý důchodce zvládne ten nejjednodušší úkon na který je zvyklý - zaplatit předvyplněnou složenku. Skylink to ví, takže je zcela zjevné, na koho ty složenky především míří, proč jsou předvyplněny na dražší službu a ne na prodloužení stávající služby, proč nezasílá Skylink akční nabídky jen formou informace aby si zákazník vybral, ale rovnou přikládá jednu předvyplněnou složenku s daražší službou... s jasným záměrem a cílením... :)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Mluvíš mi z duše, dnes mladí nechápou mentalitu důchodců, ale na ně taky dojde a pochopí, jak byli hloupí.

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

lance@ Dnešní důchodci žili v době, kdy se složenky vyplňovaly zcela běžně (tj. za komoušů) a naopak nic předtištěnýho v té době nebylo, takže v pohodě dovedou vyplnit Áčko sami a to přiložený můžou klidně hodit do koše. Ty ovšem žiješ ve svém světě, kdy je pro tebe Skylink trnem v patě a tak budeš furt vymýšlet konspirační teorie a všemožný spiknutí o tom, jak se "zlý" Skylink snaží okrást "nebohé" důchodce. Ve skutečnosti tím ale jenom dokazuješ svoji naprostou hloupost :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Takto hájiť smejdacku taktiku a tvrdiť že nie si manažér skylinku. Rv Rv Rv

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Že jde o taktiku šmejdů je názor pouze tvůj a max. pár dalších stejně postižených jedinců s tzv. Skylink-komplexem - takže nic, co by se mělo brát vážně, sorry...

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Ty jseš jak z jiný planety,ti důchodci nedostanou prázdnou složenku,ale se záměrem ošálenį,už VYPLNÊNOU na vyší sumu než před rokem a tu musį vyhodit,pokud si toho nevšimnou

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Dostanou složenku, na které je vyplněná cena za nějakou akční nabídku. A v přiloženém dopisu mají uvedeno, že toho mohou využít. Rozhodně ne, že by MUSELI. A pokud je někdo nezodpovědný jako ty, že to nečte a jde rovnou zaplatit, tak si může nadávat leda před špíglem.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Zapoměl jsi na to,že spešl symb. pro digitál je 0100 a na té složence je vždy spešl symb. 0100 , ale za velký penze.Průměrně inteligentní důchodce kouká na složenku,symbol a prachy.Já sám jsem nadprůměrný důchodce,ale to by mě mohlo na..at :laughing: :laughing: A to jich mám 12 slovy dvanáct,tedy karet a na složenky kašlu,3 mám zaplacený do 2024,pro sychr.To víš-důchodce R^ R^

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 92
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra