Široká nabídka DVB-T antén

Skylink s ochutnávkou Filmbox Premium

| redakce | tisk

Zákazníci satelitní platformy Skylink získají v nadcházejících dnech další programovou ochutnávku. Společnost SPI International ve spolupráci s provozovatelem platformy, společností M7 Group, přichystala volné vysílání filmového kanálu Filmbox Premium.

Filmbox Premium tentokrát nebude umístěn na pozici Skylink Ochutnávka - zákazník si musí stanici najít na mateřské pozici - tedy parametrech, kde se program běžně vysílá.

Volné vysílání programu FilmBox Premium proběhne v období 13. - 30. 4. 2018. Během tohoto období si mohou zákazníci Skylinku vychutnat úspěšné filmové a seriálové hity.

Diváci si tak budou moci vychutnat exkluzivní obsah tohoto filmového programu. Pozornosti by neměl uniknout premiérový díl seriálu Mladý papež, ve kterém se v hlavní roli představí charismatický Jude Law.

Seriál Mladý papež vypráví o začátku pontifikátu hlavy katolické církve Pia XIII. Je to velice vlivný muž, který si zatvrzele drží odstup od vatikánských pochlebovačů, aniž si připouští možné důsledky svého postoje. Jude Law hraje hlavní roli komplikovaného Pia, prvního papeže Spojených států. Diane Keatonová se představí jako sestra Mary, americká jeptiška žijící ve Vatikánu. Premiérový díl diváci uvidí již v sobotu 28.4. od 21:00 hodin.

technické parametry - Filmbox Premium:

Astra 3B (23,5°E), freq. 11,797 GHz, pol. H, SR 29500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK

Stanice je umístěna na 82. pozici ve FastScanu.