Široká nabídka DVB-T antén

Nová TV komedie Trojí život v neděli na ČT1

| redakce | tisk

Nespokojenost ve vztahu často vhání do náručí milenců a milenek. Co když je ale klíč ke spokojenému soužití právě v rovnováze mezi několika protikladnými partnery? Odpověď na tuto otázku i to, jaké jsou důsledky jejího hledání, zjistí v novém filmu České televize Jan Plouhar jako pojišťovák Marek.

Další vrcholy pomyslného milostného trojúhelníku doplní Hana Vagnerová a Veronika Khek Kubařová. Trojí život režiséra Jakuba Sommera uvede ČT1 v neděli 15. dubna od 20:15 hodin.

Marek Dvořák pracuje jako pojišťovací agent, který každým okamžikem čeká povýšení na ředitele lokální pobočky. Ke štěstí mu ale nestačí vztah s jednou ženou, potřebuje rovnou dvě. „Sice má dvě ženy, ale ani jedna z nich není milenka. Snaží se oběma dát to samé - oběma zařídil byt a střídavě s nimi žije. Když už vede ten trojí život, tak ho vede spravedlivě, není to žádný grázl,“ říká představitel hlavní role Jan Plouhar.

Nová TV komedie Trojí život v neděli na ČT1
▲ Nová TV komedie Trojí život v neděli na ČT1

Klíč k úspěchu své kamufláže vidí Marek v přesně naplánovaném systému, kdy vždy jedné z partnerek tvrdí, že je na služební cestě v zahraničí a mezitím s druhou žije. „Myslím, že potřebuje v životě oba póly a díky tomu ho ani jedna nezačne štvát a ani s jednou se nezačne nudit. Celá situace tak vytváří určitou rovnováhu,“ říká představitelka jedné z Markových partnerek Hana Vagnerová. „Ony spolu vlastně tvoří takový Ying a Yang,“ dodává Veronika Khek Kubařová, druhá filmová partnerka.

Plánování funguje perfektně až do jedné noci, kdy se Marek opije a taxíkem odjede do špatného bytu. „Hlavní premisa Trojího života je postavena na klasickém rčení: ?Pýcha předchází pád?, ale film zároveň ukazuje, že zažité stereotypy nemusí být tím jediným receptem na štěstí, a že by si každý měl žít svobodně, podle svého gusta,“ uzavírá režisér filmu Jakub Sommer.

zdroj: ČT, foto: Marek Dienstl