AXN láká na premiéru detektivní komedie Carter

| redakce | tisk

Už ode dneška mohou televizní diváci sledovat kriminální seriál Carter plný humoru, překvapení, ale také napětí. Carter z originální produkce AXN začíná na tomto kanálu ve středu 11. dubna ve 21:00.

V celosvětové premiéře je vysílán kromě České republiky také v dalších zemích střední a východní Evropy. V hlavní roli uvidíte Jerryho O'Connella (Liga spravedlivých: Temno), Sydney Poitierovou (Auto zabiják) a Kristiana Bruuna (Příběh služebnice, Případy detektiva Murdocha).

AXN láká na premiéru detektivní komedie Carter
▲ AXN láká na premiéru detektivní komedie Carter


Harley Carter, hollywoodská hvězda nejsledovanějších detektivních seriálů „Volejte Cartera“ se po trapném veřejném zhroucení v Hollywoodu vrací do svého ospalého rodného kanadského městečka. Tam svou hereckou zkušenost s rolí detektiva využije k tomu, aby se stal detektivem skutečným. Dá se totiž opět dohromady se svou dlouholetou kamarádkou a velmi zkušenou kriminalistkou Sam Shawovou (Sydney Poitierová), a s dalším kamarádem z dětství, bývalou fotbalovou hvězdou Davem Leighem (Kristian Bruun).

Detektivní seriál Carter sleduje dobrodružství Harleyho Cartera, herce, který odešel do Hollywoodu, kde se stal velkou televizní hvězdou. Harley si jako hvězda nejsledovanějšího detektivního pořadu v Americe užívá úspěchu a slávy, přesto ho ale dlouhé roky v Hollywoodu už unavují. Nekonečné večírky, z nichž si beztak nic nepamatuje, premiéry a nekonečné pracovní dny téměř vymazaly vzpomínky na to, kým vlastně kdysi byl. Jeho zbrklé manželství se supermodelkou Winter Woodovou se rozpadá - částečně díky tomu, že jeho žena spí s jedním z Harleových kamarádů a kolegů, s nímž si to Harley vyříká veřejně v pěstním souboji na červeném koberci. Harley proto odchází na sever, aby přehodnotil svůj život.

AXN láká na premiéru detektivní komedie Carter
▲ AXN láká na premiéru detektivní komedie Carter

V kanadském městě Bishop ale místní obyvatelé nedokáží rozlišit Harleyho od jeho postavy v televizním seriálu, proto ho neberou moc vážně. Navíc si o něm jeho nejlepší přátelé, Sam Shawová (Syndey Poitierová) and Dave Leigh (Kristian Bruun), myslí, že prochází krizí středního věku. Starosta města vidí ve slavném detektivovi potenciál místní turistické atrakce, zatímco šéf policie jej chce mít co nejdále od místa činu. Japonský pár, který se mu stará o dům a zároveň funguje jako jeho náhradní milující rodina, si potají myslí, že je rozmazlený spratek. Vyhořelý z Hollywoodu otáčí Harley další stránku ve svém životě a chce dokázat, že je něčím víc než jen pěknou tvářičkou. Je načase ukázat světu, že detektivy nehraje jen v televizních seriálech, ale že je schopen vyřešit i skutečné kriminální případy, včetně záhady zmizení jeho vlastní matky před 25 lety.

Na kanálu AXN uvidíte Cartera od 11. dubna 2018 každou středu ve 21:00. V českém znění uslyšíte Ivo Hrbáče, Andreu Elsnerovou anebo Oldřicha Hajlicha.

Kromě již běžících S.W.A.T. (každé pondělí ve 21:55), Myšlenek zločince (každé úterý ve 21:55), spin-offu Myšlenek zločince: Za hranicemi (každé úterý ve 21:00) či Námořní vyšetřovací služby Los Angeles (každý čtvrtek ve 21:00) se od 23. dubna ve 21:00 můžete těšit na očekávané kriminální drama z vojenského prostředí Tým SEAL.

zdroj: AXN