Místo pro Vaši reklamu

Veselá reklamní kampaň Viasat Ukraine

| redakce | tisk

Provozovatel satelitní placené televize Viasat Ukraine spustil informační a reklamní kampaň pod heslem "Všechno je pryč, ale Viasat funguje!" Cílem této kampaně je informovat diváky satelitní televize o chystaném zakódování programů největších mediálních skupin začátkem roku 2020.

V rámci kampaně provozovatel přináší abonentům sérii tří 15 sekundových televizních spotů, které vyprávějí veselé příběhy ze života Ukrajinců, u kterých televize hraje důležitou roli, protože je to jeden z nejčastějších způsobů relaxace a rodinného odpočinku. Reklamy Viasatu také popisují výhody, které divákům přinese, a poskytují tipy, jak vybrat nejlepší řešení pro sledování oblíbených programů po jejich zakódování.

Spolu s televizní reklamou Viasat Ukraine spustil ofenzívu na internetu. Série šesti sekundových upoutávek, které se načítají na začátku videa. Jejich hlavní myšlenkou je upozornit, že člověk by neměl ztrácet čas a čekat "až všechno zmizí" a jednat předem.

Hlavní ukrajinské komerční televizní skupiny se rozhodly zakódovat svůj satelitní signál programů k 20.1.2020. Satelitní signály mají být zakódovány systémem Verimatrix.

zdroj: detector.media + satkurier.pl