Noví moderátoři hlavní zpravodajské relace RTVS
| redakce | tiskDo hlavní zpravodajské relace RTVS Správy o 19.00 se vrací moderátorské dvojice. Návrat k tomuto formátu se RTVS vrací po šesti let. Diváky budou moderátorské dvojice nadále provázet informacemi z domova i ze světa. Poprvé od 14. května 2022.
Ke stálicím hlavní zpravodajské relace přibudou kolegové, které diváci RTVS znají z redakčních, nebo moderátorských zpravodajských pozic.

Od 14.5. se budou v hlavním vysílacím čase v 19:00 hodin střídat nové moderátorské dvojice. Ľubomíra Bajaníka doplní Klaudia Suchomel Guzová, dvojici s Janette Štefánkovou nově vytvoří Andrej Bálint a s Viliamem Stankayem bude diváky v hlavní zpravodajské relaci provázet Simona Simanová.
Hlavní zpravodajskou relace Správy RTVS vysílá slovenský veřejnoprávní vysílatel na Jednotce, Dvojce a RTVS 24 každý den v 19:00 hodin. Po odvysílání je relace dostupná v archívu na stránkách RTVS.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Zázraky přírody
20:00 Bitva o Británii
20:20 Superlov III
20:15 Zákony vlka (8)
20:10 Labyrint 3 (3)
20:05 Sejdeme se na Cibulce
20:30 Záhady tela
20:10 Anjeli strážni
20:10 Gól sezóny
20:20 V sedmém nebi