Quantcast

Videoportál Stream nabízí pohádky s ukrajinským dabingem

| redakce | tisk

Až do konce letošního září nabídne web www.stream.cz oblíbené dětské seriály s ukrajinským dabingem. Díky spolupráci se společností Paramount Global mohou děti, které mluví ukrajinsky, během léta prožít dobrodružství se SpongeBobem, Tlapkovou patrolou, Kung Fu Pandou či animovaným seriálem Dora průzkumnice, kde hlavní roli hraje sedmiletá holčička a její přátelé.

Všechny dětské animované trháky jsou na Streamu pouze s ukrajinským dabingem ke zhlédnutí do konce letošního září. „Společnost Paramount Global sama přišla s nápadem zdarma zpřístupnit tento obsah skrze videoportál Stream hlavně ukrajinským dětem a my z této možnosti byli nadšení,“ uvedl Tomáš Novák, šéfeditor Streamu.

Pohádky v ukrajinštině na Streamu (foto: Seznam TV)
▲ Pohádky v ukrajinštině na Streamu (foto: Seznam TV)

Pohádkami nabitý program najdou všichni příznivci animáků na www.stream.cz, kde mají tyto pohádky samostatnou sekci. Jsou dostupné ale také v mobilní aplikaci Pohádky, stačí si v horní nabídce kliknout na českou vlajku (ta se tím změní na ukrajinskou) a zobrazí se vám nabídka pohádek s ukrajinským dabingem.

Mobilní aplikace Pohádky
Tato videa pro malé diváky najdete i v mobilní aplikaci Stream (k dispozici ke stažení v Google Play nebo App Store) a také v televizních aplikacích Seznam.cz a Pohádky. Konkrétně jsou k dispozici tři série SpongeBoba a Tlapkové patroly, jedna série animáku Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví a dvě série pohádky Dora průzkumnice.

Reklama
Vybrané články