Španělsko: TVE spustí vlastní paket
| redakce | tiskŠpanělská televize TVE spustí na satelitech nový multiplex s vlastními kanály. Stane se tak v prvním kvartále roku 2007.
V první fázi se objeví 5 programů Španělské televize TVE - TVE1, TVE2, Teledeporte, Clan a Canal 24 Horas. Do projektu budou zapojeny také provozovatelé privátních kanálů.
Paket bude dostupný na satelitech Hispasat a Eutelsat. Satelitní vysílání bude určeno především španělským domácnostem, které nejsou či nebudou v dosahu DVB-T multiplexu.
Multiplex TVE bude z důvodu omezení vysílacích práv zřejmě kódován.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Muž z Hongkongu
20:20 Extrémní proměny Slovensko
20:15 Kamarádi (103)
20:10 Strážmistr Topinka (5)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy pri Pont d'Arc
20:10 Camargue: Divoký raj (2/2)
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko