TV Apatyka nechce budovat vlastní studio
| redakce | tiskNová česká tématická stanice TV Apatyka, která bude šířena v České republice a na Slovensku, zahájí své vysílání na podzim letošního roku. Šířena bude přes satelit Astra 1D.
TV Apatyka, televize zdravého životního stylu společnosti Iscare nebude budovast vlastní studio a služby si chce nakoupit. „Nepřepokládáme, že bychom zpočátku budovali vlastní studio, vlastní odbavovací pracoviště. Tyto služby chceme nakoupit,“ uvedl bývalý ministr práce a sociálních věcí Jindřich Vodička a spoluvlastník firmy.
Apatyka by měla využít i zázemí pražské kliniky, kterou Iscare vlastní. Ve vysílání by se měly objevit i přenosy z operačních sálů, které jsou již nyní vybaveny kamerami.
zdroj: www.RadioTV.cz
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Zázraky přírody
20:00 Bitva o Británii
20:20 Superlov III
20:15 Zákony vlka (8)
20:10 Labyrint 3 (3)
20:05 Sejdeme se na Cibulce
20:30 Záhady tela
20:10 Anjeli strážni
20:10 Gól sezóny
20:20 V sedmém nebi