Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink a CS Link zavádějí servisní poplatek

zase nevi jak dostat penize od lidi

LAJUR
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 103
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [ 19 ] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ BIDLO

Šak babky kúpia a ešte nadelia kačice s buchtami, tie o tom ešte nevedia... :)))

PeMa
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 968
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ joscer

Ani jsem nepřemýšlel kam potom půjdu. Tady nejde o peníze, nebo o to že si to nemůžu dovolit. Klidně přejdu k dražšímu providerovi, kterej ze mě nebude dělat vola.

VU+ Solo 4k

bartnet70
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 11
Odpověď v diskusním vlákně
 

bartnet70

aneb další instituce,která dle mne neumí hospodařit s penězi a chce je po lidech..přesně jak příběh s odpadky!!

Diablo je stále oukejíček!:-)

cb21
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 5 423
Odpověď v diskusním vlákně
 

bartnet70

Jasně, chápu, jde o princip.
Vidíš to, já nemám pocit, že ze mě někdo dělá vola. A víš proč. Protože jsem se již sám kolikrát zamýšlel nad tím, proč vlastně Skylink má to volbu Gratis, když minimálně s TV Nova má náklady na distribuci a čekal jsem, že nějaké zpoplatnění (byť nešťastně formou servisního poplatku) jednou přijde.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kartu zahodím

A budou mít kulový.

hamobil
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 2
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Jasné že Skylink dělá z lidí (nevhodné slovo)y.Jednoznačně je vidět že servisní poplatek to není.Je to poplatek za gratis.Jinak každý další balík musel by být rozdělen na cenu balíku a případného servisního poplatku aby při placení dvou nabídek neplatil se dvojmo.

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

prebudte sa..

http://www.youtube.com/watch?v=lm8V4f6V-Vg

Torodial-90,all Enigma2 devices for a good watch TV :)

fesacik
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 325
Odpověď v diskusním vlákně
 

Arogantni hovada

Tohle jsem nasel na Facebooku jako jednu z odpovedi:
Skylink: Satelitní komplet jste si určitě nekupoval kvůli Skylinku pane Roman Macháči, ale kvůli sobě ;) Skylink určitě nesliboval kartu nebo příjem "navždy" zdarma a to, jakou akční nabídku poskytuje ten či ten prodejce již je mimo Skylink.

Ambroz13
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 86
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ fesacik

Tak otvorte tie oči ... :laughing: :laughing: :laughing:

PeMa
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 968
Odpověď v diskusním vlákně
 

zlikvidovaná konkurence

Navzájem si zlikvidovali konkurenci, tak vybírají nesmyslné poplatky. Ovšem mám takové tušení, že se to obrátí vůči nim!

vitsat
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 4
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

vitsat: He, he - jak by se to mělo obrátit proti nim? Že jim vypadnou ze hry otravové, kteří si nikdy nic neplatili? To Skylink jenom uvítá. Dalším přínosem pro Skylink bude pročištění systému od mrtvých karet. A samozřejmě i finance, který budou přicházet od těch, kteří se budou chtít dívat. Na tomto se prostě prodělat nedá, lze jedině vydělat.

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pitomec...

to nemáš tak uplně pravdu...pokud se sníží distr.sat. prestiž,pak nový zákazníci se uberou spíše jinou cestou..
a nejen to...i lidé,co měli neplacené programy si občas něco vzali...každopádně i neplatiči si kupují stále nové věci a tímto mohou i uškodit prodejcům...je to takový začarovaný kruh Rv

Diablo je stále oukejíček!:-)

cb21
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 5 423
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

cb21: Fakt si myslíš, že je pro Skylink tak těžký zjistit, na kolika kartách se v životě nezaplatilo vůbec nic a na kolika se naopak něco (třeba občas) platí? Z toho taky Skylink vychází a je mu jasný, že třeba pár lidí, kteří si občas něco platili, odejdou, ale i tak to bude jenom zlomek ztráty, která tímto rozhodnutím vznikne.
Na prestiž se dávno nehraje, placený satelitní služby jsou naprosto běžná věc a tady spíš byla chyba, že vůbec nějakej grátis-model kdy vzniknul, protože to bylo od samotnýho počátku jasný, že to nelze ekonomicky udržet.

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

SUMA SUMARUM

Po precteni zhruba poloviny teto diskuse, jsem dosel k nekolika zaverum a neda mi to, abych se o ne nepodelil:

1. M77 chce prepocitat karty mezi lidmi - kdo zaplati kartu aktivne ji pouziva 2,4 mil. karet to rozhodne nebude :)))
2. povest Skylinku a CSlinku timto krokem dramaticky utrpela, nejsem si ale jisty jestli to za tech "par korun na provozni naklady" stalo :lookaround:
3. financne si M77 polepsi o prijem od lidi, kteri budou ochotni obetovat 348,- Kc rocne za "GRATIS" nabidku :bigeyes:
4. celkove se ale pripravi o sirokou zakladnu free karet (uzivatelu), ktere se mohly "povysit" na placenou nabidku a minimalne jednoho placeneho - viz nize...
5. snizi se jim velikost databaze aktivnich karet, ktera je tak nakladna na udrzbu, potazmo i vytizenost servisnich linek od uzivatelu, kteri neplati pravidelne mesicni VYPALNE ale "pouze" si koupili kartu za smesne 2000,- Kc ve kterych uz byly veskere poplatky na udrzbu jednou nauctovane

Takoveto jednani nehodlam podporovat!!! Ackoliv jsem spokojenym zakaznikem placene nabidky a uzivam take kartu NEXT - ve ktere jiz jsou vase absurdni poplatky zanesene - od 1.9. prechazim ke konkurencni nabidce at uz bude jakakoliv (SAT/SHARE/FTA, IPTV, FUTUBOX, DVB-T apd). Doufam, ze k stejnemu nazoru dojde co mozna nejvice zakazniku, protoze si u vasi spolecnosti nemuze byt nikdo jisty, ze ho neco podobneho nepotka za par dni/mesicu.

Rv

ZEDik
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8
Odpověď v diskusním vlákně
 

Podned na reportaz verejnopravnych medii a TA3

Poprosil by som vsetkych kolegov, aby obetovali zopar minut casu a dali podnet prostrednictvom emailu na novinarsku reportaz.

TA3: tipy@ta3.com
STV: spravodajstvo@stv.sk

CT: ctnamety@ceskatelevize.cz

Kazdy podla toho z akej republiky je. Komercne stanice asi proti tomu nebudu mat nic...ide najma o tie verejnopravne, ktorim kazdy z nas uz raz plati a chce si pozriet aspon spravy!

Osobne som uz tak urobil. Ak sa najde cas pre TV stab zajst do romskych osad, kde sa cisluju domy, buraju chatrce co boli nacierno postavene a 70% vsetkeho je z parlamentu, tak chcem vidiet i reportaz o tomto. Kazdy z pritomnich si tatiez iste vybavi aj reportaz o satelitnej dedine, ktora zmenila svoj nazov....
My uz o tom poplatku vieme, tak nech sa o nom dozvedia i ostatni, menej informovani ludia. A najma ti, ktori aj teraz zvazuju medzi DVB-S a DVB-T.....

Predsa len i ti dochodcovai pozerraju najviac verejnopravne media a ten poplatok sa dotkne i ich.

----------------------------------------------------------------------------------
Be independent and your TV screen will never be the same.

Be independent and your TV screen will never be the same.

sato
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 179
Odpověď v diskusním vlákně
 

pitomec zedik

souhlas se zedikem...
pitomec...tak na to mám jiný názor chlape:-) to je to samé jako poplatky ve zdravotnictví...aneb chytří a ekon. vzdělaní už vědí...a prestiž jak psal zednik dolu pujde v každém případě..byt o málo ale půjde..jenže v této zemi s nižší kupní silou je to vlastně hodně:-/
uvidíš sám...
ps: negativně na to už reaguje celé česko dle internetu a pod. a to mi chceš říci,že to nepoškozuje??..nemyslím si...
jinak hezké odpoledne

Diablo je stále oukejíček!:-)

cb21
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 5 423
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pitomec

Nevokecávej to....pokud někdo chce jen ty programy "zdarma",tak at ho karta stojí 50,-kč a ne to co stála...pak nikomu nebude vadit nějaký blbý poplatek...ono se to ted bude lidem moc pěkně vysvětlovat...ne každý v tom má jasno jako Ty... :lookaround:

VU+ Solo2, VU+ Duo2,

petr47
Registrace: 12/2005
Příspěvků: 483
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

ZEDik: Ad "celkove se ale pripravi o sirokou zakladnu free karet (uzivatelu), ktere se mohly "povysit" na placenou nabidku"

To je právě nesmysl jako hrom, protože pokud si ve Skylinku vyjedou počet karet, na kterejch se nikdy nic neplatilo (a je tudíž takřka jistý, že se ani nikdy nic platit nebude), tak je jasno a můžou si dovolit to, co co si dovolili :8)

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

petr47: Karta stojí co stojí a pokud ti to ještě nedocvaklo, tak žijeme už přes 20 let v tržním hospodářství, kde tě nikdo nenutí si nějakou kartu kupovat, pokud se ti nelíbí její cena :razz:

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

servisní poplatek - nehoráznost !

Pěkně nás všechny skylink napálil. Základní nabídka navždy bez poplatků... Sliby,chyby. Začlo to zbytečnými výměnami karet a teď tohle. Společnost M77 bude v cizině vydělávat na našich Českých a Slovenských programech. Doufám,že to je konec Skylinku a CS linku,asi si opravdu vykopali vlastní hrob. A taky doufám,že bude chtít spoustu lidí své vložené peníze za karty zpět...

lomar
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 97
Odpověď v diskusním vlákně
 

Podned na reportaz verejnopravnych medii a TA3

Este doplnim jednu malickost.

tato vojan je o TV mediach, tak by o tomto stave mali informovat siroku verejnost...
Preco by o poplatku mali informovat ludi technici ci predavaci. Ide o poplatok pre kazdeho..nie abonenciu extra ponuky!

P.S.: Ma este niekto v pouzivani stare karty CT? Tie boli vylucne iba na Cesku Televiziu a mali svoje logo.... Neviem ci sa uz zrusili, alebo su stale funkcne. Boli kupovane cisto na prijem CT, nic viac. A CT si svoje plati Skylinku.. a obcas CT....

Karta CT: http://www.skylink.cz/web/structure/6.html?do[loadData]=1&itemKey=cz_18

----------------------------------------------------------------------------------
Be independent and your TV screen will never be the same.

Be independent and your TV screen will never be the same.

sato
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 179
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

@Pitomec

Vetsi blbost jsem necetl. Hodnota spolecnosti poskytujicich abonenci se zaklada prave na cislech. V tomto pripade na poctu aktivnich karet. A absolutne je nezajima, zda nejaka Marenka uz davno neni mezi "stastnymi zivymi abonenty Skylinku".

Taky lep, na ktery sedl novy majitel.

Jinak, maji to dobre spocitane a i pres remcani hodne moznosti jak si zajistit prijem "sousedu" v kvalite neni.

-zavedou Surflock
-zavedou regionalizaci (budou k tomu dotlaceni, po prohranem soudnim sporu UPC kabel. na Slovensku, precedens to dotlaci i na uroven teto sluzby).

Presto jina cesta ke kvalitnimu prijmu sousedu neni. U obou konkurenci katastrofa, pokud chceme byt objektivni. Opet se bude menit, opet si rada lidi vytvori inzertni burzy, jen musi kazdy pocitat se servisnim poplatkem a systemem 1karta = 1 prijimac.

wenk
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

cb21: Negativně se reaguje na každej poplatek, to bych vůbec neřešil. A celkem nechápu s čím souhlasíš se ZEDikem? Jeho - jakožto abonenta placený nabídky - se změny u Skylinku vůbec netýkají, takže chlapec je trochu mimo a zřejmě se tady potřeboval jenom duševně uvolnit a napsal nesmysl.

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ sato

Tak to si posral, teraz mi už ani jedna babka tie karty nekúpi... :bomb:

PeMa
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 968
Odpověď v diskusním vlákně
 

oprava preklepu, aby daval vyznam

P.S.: Ma este niekto v pouzivani stare karty CT? Tie boli vylucne iba na Cesku Televiziu a mali svoje logo.... Neviem ci sa uz zrusili, alebo su stale funkcne. Boli kupovane cisto na prijem CT, nic viac. A CT si svoje plati Skylinku.. a obcan CT....

Be independent and your TV screen will never be the same.

sato
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 179
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [ 19 ] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra