Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink a CS Link zavádějí servisní poplatek

zase nevi jak dostat penize od lidi

LAJUR
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 103
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [ 72 ] 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

hovoríte tu o tom, že nebudu chýbať tí čo neplatili a odídu preč. že skylink bez nich to prežije. ale či to prežije m77 , ked nebude ma miliony z nás čo odídu, čo neakceptujú servisný poplatok. ako potom zaplatia všetky tie náklady, čo im vzniknú? ved namiesto jedného človeka budú mať po 1.9.2012 až dvoch. podla mna by mali zbankrotovať. Rv :scared:

ucetni
Registrace: 4/2012
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

klidne at odejde milionnnn lidi co ma Skylink a stejne mesicne plati 0kc (jenom dobre pro system) a zustane mu treba 300 tisic platicich zakazniku kteri pravidelne plati a jsou vdecni za kazdej dobrej program co Skylink prida :)))

tanabe
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 1 806
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Milous

pitomec je ubohy zoldnier, ktory robi kontraproduktivne sluzby skylinku a absolutne nema paru o tom ci my potrebujeme k zivotu tv stanice a skylink alebo tv stanice potrebuju svoje peoplemetre na najvyssej hladine. je to proste tak ako napisal fergus 17:38:38.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

hovoríte tu o tom, že nebudu chýbať tí čo neplatili a odídu preč. že skylink bez nich to prežije. ale či to prežije m77 , ked nebude ma miliony z nás čo odídu, čo neakceptujú servisný poplatok. ako potom zaplatia všetky tie náklady, čo im vzniknú? ved namiesto jedného človeka na infolinke, budú mať po 1.9.2012 až dvoch. podla mna by mali zbankrotovať.

ucetni
Registrace: 4/2012
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

Milan

a podtym si to cital?HD balicek bez zmluvy sice za box,ale zo zaciatku dali ludia viac za kartu u nas !

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

tanabe

a co povies kolko tv kanalov bude chciet vysielat pre taku slabu divacku kulisu po 1.9.2013 a este platit skylinku?

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

ucetni

Drzim palce :)))

sonja
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 65
Odpověď v diskusním vlákně
 

platit víc než 3x??

Z velké části souhlasím s názorem Karprox2,jen bych ho doplnil, že CSlink požadoval jednorázový poplatek 200,- Kč za Nova HD s tím, že další HD programy nebudou v budoucnu zpoplatněny.Na stránkách však můžete číst"součástí neplacené nabídky jsou i programy v HD kvalitě". Skylink ještě dnes na webu píše"české,slovenské a stovky zahraničních TV programů POSKYTUJEME BEZ POPLATKU". Ten kdo nesouhlasí se servisním poplatkem by raději měl psát na S/Clink nebo na RRTV. :zombie:

kartep
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 19
Odpověď v diskusním vlákně
 

Reakce na vzniklou situaci

Kdy bude vyjádření od šedé eminence M77 Group Glisníka k akci Skylink
:fuming: "výpalné" :fuming:
V dnešní době může přece reagovat on-line z Dubaje.

Old Master
Registrace: 1/2005
Příspěvků: 687
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Jinak minulý týden bylo setkání prodejců skylink v Prýglu a když šéf společnosti zde ohlasil výše uvedené poplatky tak vypadal při tom sešle jak kdyby prožil 2 noci v baru.Asi měl k tomu důvod, co to způsobí a jak se zachovají zástupci montážních firem....

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 782
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Lajur se nikde naschovava,ale nemam cas byt kazdy den na pocitaci.To jenom na vysvetlenou

LAJUR
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 103
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Mne napadá jiná myšlenka:
Ok, prý hromada lidí přestane platit,tzn. karta půjde do auta na zimu. Jenže, karty jsou registrované, ať už na smyšlené jméno, ale jsou. Sice čék neplatí, ale karta zůstává pro Skylink aktivní, takže dále s ní může dál nakládat - PR, reklama atp.
Či-li, ačkoliv "hromada" lidí odejde, tak to bude zřejmě bez oficiálního vypovězení smlouvy a tím pádem to bude Skylink/M77 hodně málo bolet, protože pro svou prezentaci bude mít pořád sta tisíce "uživatelů" a bude moci s nimi dál operovat.
Přiznám se, že jsem momentálně líný študovat všeobecné podmínky znova, ale hodně by mě zajímalo, co se stane s mými registračními údaji, když vypovím smlouvu - tak nějak si vybavuji, že tam bylo napsáno něco o bla bla zákonech...

ketiv666
Registrace: 4/2012
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Sa tu hovorý že skylink je aj po zavedený poplatkov na české a slovenské stanice najlacnejší.Lenže ale!Napr.UPC prišlo od začiatku s poplatkom,bez skrytých podvodov!20 Eur ročne administratívny poplatok.Kto to chcel si to dal.A aktivácia 20 eur.A karta skylink 60 eur hamba. Rv .

banda989
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 59
Odpověď v diskusním vlákně
 

ketiv666

vsak aj o to ide aby ukazali grafy s poctom platiacich klientov
svojim obchodnym partnerom. a 1.9.2013 suhrn medzirocnych vynosov prekvapi M77 group aka je ta divizia skylink uspesna v klamani svojich zakaznikov. prajem im vsetko dobre! adios skylink. ;)

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Som dôchodca a KKD (každá koruna dobrá), tak už vieme dôkladne, čo je to prehnitý kapitalizmus. Nie, nechcem politizovať ani primerane a zaslúžene im nadáť . Preto celému vedenie Skylinku aj s pánom Glisníkom želám aby ich Pán Boh o pohlavnú sviežosť prpraviť ráčil.

TechniSat DigiCorder HD S2X Plus, TechniSat TechniSat SIR, AB CryptoBox 600, AB CryptoBox 652 HD Combo, AB CryptoBox 752 HD

antonius
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 450
Odpověď v diskusním vlákně
 

budoucnost Skylink

myslím,že dobře nezvážili celou situaci, protože samozřejmně když zrušíme smlouvy neplacených programů oni jakoby o nic nepřijdou,ale např. já jsem si koupil více karet za plnou pálku proto, že jsem nechtěl podvádět a tak jsem si koupil tolik karet kolik v mé domácnosti potřebuji např. pro otce,do děcáku,obyváku atd. i když jsem měl možnost příjmu analogu i DVB T a nebo uměl jsem to udělat tak, aby mě stačila 1 karta. Přesto jsem do karet vrazil 12 000.-Kč.Samozřejmě moje chyba, měl jsem podvádět, ale já jsem serioznosti Skylinku věřil. Nyní vím že to jsou podvodníci.Stačilo by snad stanovit poplatek na uživatele např. nejvýše 5karet. Nyní všechny zruším.A do budoucna,pokud bude karta stát dále cca 2000.- a bude to vázáno poplatky, myslím,že zákazníků bude přibývat poskromnu, důchodci a hodně dalších zákazníků kterým bude stačit DVB T karty už kupovat určitě nebudou. Skylinku, asi zákazníci horentně přibývat nebudou, ale to nám může být jedno. Já bych též koupil třeba 1 kartu,kdyby mě netvrdili, že budou základní programy gratis. Rv Rv

fergus
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 382
Odpověď v diskusním vlákně
 

antonius

proč tady brečíš a kleješ na skylinkovou 1kč přestupného února,z tvého podpisu je jasno,že jsi žebráček a 1kč denně nenajdeš
"Openbox 820. Motor SG 2100, 105 cm parabola, Digi-tv (dual)"
R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink a CS Link zavádějí servisní poplatek

Mám 3 karty a jestli budu muset za všechny platit tak je radší hodím do šuplíku a objednám si Digi TV a budu na tom lépe i programově. i kvalita u digi je už solidní syn má digi a má slušný obraz to skýlink má kolikrát horší.

josef1
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 93
Odpověď v diskusním vlákně
 

No....

a myslíte si,že u těch 29Kč měsíčně skončí?Postupně budou zvyšovat ani si nevšimnem.Nas..at jo nas..at. Rv

Milan1961
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 3
Odpověď v diskusním vlákně
 

vždyť to je

voda na jejich mlýn,oddělit zrno od plev,zrno je skylink platící,plevy cslink a odchod těchto k digi R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Snad nechceš říct, že jsi tu donedávna tak obhajoval plevy..

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tomik535

to byl cslink samostatná jednotka,jistě to víš,jen jsi chtěl rýpnout,i tak buď zdráv R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

V najhorsom budeme pocuvat slobodnu europu ako volakedy,ci uz demokrati aj to zakodovali ??? :))) :)))

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

tanabe: myslis ze je to len o ten vacsine t.j. neplatiacich zakaznikoch? a co ludia ktori maju viac kariet, a len na jednej si abonuju balik? a co ludia ktori si abonuju len sporadicky, napriklad par mesiacov v roku? a aky je vobec rozdiel medzi platiacim a neplatiacim? clovek ktory neplati je druhorady zakaznik? a to len do casu ked si zaplati experimentalny poplatok, alebo abonuje urcity balik? Ten neplatiaci necvakal nahodou rovnake prasule za kartu ako ten platiaci?

priatelia, tieto vase pikosky sice rad citam, ale uprimne ma zacinaju tie obhajovacie reci, a odsuvanie ludi, ktori v dobrej viere si zakupili kartu kvoli neplatenym programom slusne povedane nudit, takze na obhajobu vymyslite nieco sofistikovanejsie :8)

nech sa dari, ahoj ;)

ps: a snad len dve poznamky na zaver:

1/ 300 000 pravidelne platiacich? ... uff uff uff, zbozne prianie, ktore ak by sa naplnilo, tak experimentalny poplatok nie je potrebne zavadzat
2/ a dufam ze posudzujes abonenta tiez podla balika ktory si abonuje, ten ktory ma kazdy mesiac "KOMPLET" tak ten musi mat VIP servis, ako ten ktory prispieva len na "MULTI" :)))

Vzdát se je horší než být poslední.

alfasex
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 4 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Jen se modlím, aby nakonec kvůli polatku neodešli všichni a já ještě letěl do bazaru pro crt televizi.. :scared:

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [ 72 ] 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra