Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink a CS Link zavádějí servisní poplatek

zase nevi jak dostat penize od lidi

LAJUR
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 103
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [ 20 ] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

wenk: Ty popisuješ stav, kterej tady panoval před nákupem Skylinku ze strany M77 - tehdy se skutečně házelo číslama o počtu abonentů, ale jaksi se zapomnělo dodat, že pokladnu naplní jenom počet PLATÍCÍCH abonentů a ne nějakej součet aktivních karet, ze kterejch není naprosto nic. Taky proto Skylink dopadl jak dopadl a v M77 tvoje ekonomický rozlety ž naštěstí nesdílí, protože jinak byl Skylink dávno v insolvenci :lookaround:

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

sato: Pár sem jich měl, ale jelikož při Výměně za ICE se z karty ČT stala karta na všechno, tak nebylo co řešit. Navíc ještě v mezičase prošla výměnou za Irdeto kartu od CS Linku za 1Kč, takže maximální využití této jinak bezcenné kartičky :laughing:

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

pitomec

to ano v tom máš recht...ale myslím,že tato negace bude gigantického rozměru a dlohodobého charakteru..přesně jako nesmyslné poplatky ve zdravotnictví,které naprosto dehonestují nemocné min. dvojnásobně(šdny nedostanou nic,né li později déle,čili z práce minimální výplata a k tomu mají platit,že onemocněli né svou vinou?ono to ve finále není jen těch 30kč,ale i v klidu 500kč)to sice zde tak zatím není,ale jak zde bylo zmíněno..toto projde a pak se bude zvyšovat jako vše ,dále a dále...) v době krize a v republice s nižší kupní silou.
Nicméně já moc dobře vím,že tyto náklady na provoz financovat jdou i bez absurdních poplatků...je to ale na delší psaní:-/
nic..zatim ahoj

Diablo je stále oukejíček!:-)

cb21
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 5 423
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Chlapi, neblbnite s tou medializáciou, ja by som ešte počkal, aby sme potom nebanovali, že tie karty nám nakoniec ostanú doma v šuflíku.

PeMa
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 968
Odpověď v diskusním vlákně
 

Co na to RTVS ?

No, tak som napisal E-mail na RTVS:
Uvidime, ci mi odpisu, alebo "ma odpisu" ... :))

---

Dobry den,

rad by som sledoval programy RTVS ako koncesionar cez satelit u hociakeho providera (napr. Skylink).
Je mozne to dosiahnut bez dalsieho spoplatnenia ?
Vasa televizia (a aj "moja" - platim koncesie) je napr. u Skylink-u prakticky spoplatnena, tj. musim za pozeranie mesacne platit.
Myslim, ze by Ste mali ziadat od providerov zrusenie dalsieho platenia, pokial chcu Vasu (aj "moju") televiziu distribuovat !!!
Ako na to zareagujete ?
Mozete v mediach zverejnit Vase stanovisko ?

Vdaka za odpoved,

PS: neuvazujete zaviest vlastne karty pre RTVS, pripadne sa spojit so sukromnymi TV, ktore nie su "pay-TV" ohladne nezavislej distribucie cez satelit ?

---

peto74
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 6
Odpověď v diskusním vlákně
 

To:PeMa

Lepsie je ist k babke instalovat antenu s DVB-T prijimacom a dostat zopar vajec navyse, ako ist "opravovat" zakodovany signal a objasnovat tim chudakom, ze aby to bezalo, musia dalej cvakat. Nakoniec by si za toho hlupaka bol iba ty a oni by si ten Box na DVB-T zakupili tak ci tak.. Starim ludom k stastiu netreba, vsak som tiez mal starich rodicov.
Kriza robi svoje....a nervy maju uz ludia od kazdodennich starosti aj tak na dranc. A oni im vezmu este aj tu bednu, pri ktorej sa da tak spokojne zaspat. Aspon moj otec pri tom vysielani spokojne zaspi! R^

----------------------------------------------------------------------------------
Be independent and your TV screen will never be the same.

Be independent and your TV screen will never be the same.

sato
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 179
Odpověď v diskusním vlákně
 

PeMa

šak toto je normálne zlatá bana na titulky všetkych novín v CR-SR. :laughing: Normálne by to zdvyhlo šak na Slovensku taká tytulka v PRAVDE alebo v SMERE a ešte aj novy CAS a je vymalované + rozne Regionálne novyny. :laughing: :laughing: :laughing:

PISTOK153
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 2 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

cb21: U těch poplatků ve zdravotnictví se prakticky neuvádí, že jsou od nich osvobozeny osoby v hmotné nouzi, což jsou prakticky všichni na sociálkách (mimochodem ti jsou osvobozeni i od platby koncesionářských poplatků). Pak ještě děti do 18 let věku a další skupiny, např. v domovech pro seniory atd., takže jenom málokdo z platících lidí s tím má existenční obtíže. Je to prostě zmedializovaná věc, na který si (nevhodné slovo)i chtěli udělat kariéru. Ale to už je mimo zdejší téma.

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Sakra, s-o-c-a-n-i je nevhodný slovo? :bigeyes: Rv

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

peto74

No neviem či to zaberie z STV, ale takym komerčnym typom ako je napr.CME sa to isto nebude páčiť.
Ono trebars taká NOVA, PRIMA, JOJ a hlavne MARKíZA si rada po ušoch skákať nedá, ak ím to má zhoršiť tie píplmetre. :)))

PISTOK153
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 2 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pitomec

My sme tie poplatky už v zdravotníctve mali :laughing: a ako to dopadlo, no človek nemal ani na lekára a ešte bolo treba aj na recepty, ale v pravu chvílu prišiel zásach z hora. R^ R^ R^

PISTOK153
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 2 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

CT karta

Skoda ze nemam tu CT kartu, pretoze by bolo zaujimave napisat staznost do CT preco by som mal platit za nieco viac krat ak mi ide iba a iba o CT vysielanie...

Vsak si vsimnite i tu: http://img196.imageshack.us/img196/371/ctkarta.png

Je tam jasne definovane: "Pokud uživatel TT Karty ČT nepožaduje příjem jiných programů, než programů České televize, neplatí žádné další poplatky."

----------------------------------------------------------------------------------
Be independent and your TV screen will never be the same.

Be independent and your TV screen will never be the same.

sato
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 179
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

"Tak nevím - tady je bouře kvůli poplatku ve výši 14,4 E ročně a jako alternativa se nabízí něco s poplatkem 20 E ročně" - tak rzodiel tu je a podstatny. Cena Skylink karty je podstatne drahsia ako 20€!!! a UPC to dava stale, nemeni nazory ako Skylink, ani nam nevnucuje svoje prijimace(UPC ready), ani nam nezapina surflock!!! Okrem toho ze ma lepsie spracovany system EPG, kde stojim na jednej stanici a nacita sa mi vsetko, nie len jeden TP ako u skylinku. Zaujimalo by ma ci aj kartu NEXT spoplatnia + poplatok zakladnej karty!

Billysk
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 1 595
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ PISTOK153

Veď hej, ale myslel som tým, až kým nepredáme všetky svoje karty. Ak sa to zmedializuje, nikto nám ich potom nekúpi.

PeMa
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 968
Odpověď v diskusním vlákně
 

a co smlouva?

No a co smlouva? z jejich strany jednoznačně porušená smlouva.Bod xy praví že zaplacením jednorázového poplatku mám zajištěný příjem základní nabídky bez dalších poplatku do budoucna-tzv.doživotně.jediná podmínka je placeni poplatků za tv příjem.to já splnuji.Tímto poplatkem porušují smlouvu.... :bigeyes:

fransimor
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

sato: Tu kartu nemá prakticky nikdo. Mimo černýho použití v STA, kde si ale těžko bude někdo stěžovat :)))

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

fransimor: Jakej bod ve smlouvě to praví? Teda jestli se nám můžeš svěřit? :lookaround:

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Já už jsem si ulevil - napsal jsem na Skylink, že jsou darebáci (jiné mírnější slovo pro ně nemám). Mám doma 6 karet, za roky používání jsem do nich už nacpal tisíce (a to nemluvím o tom, kolik mě stále první karta 02.. a různé doplatky na ní). Upozorňuji, že vše mám legálně, nikdy jsem Skylink neobral ani o korunu (a mohl jsem).

mispi
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

Billysk

Billysk ty meles blbosti u upc to vse teprve pride vymena karet atd cw konci i u nich ted uz davaji ice karty
:lookaround:

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

Billysk

Billysk mysles ze se jeste dlouho nechaji okradat sdilenim karet najivo

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Nemyslim si ze trzne hospodarstvo ospravedlnuje podvod.Aj ked vela podvodnikov sa na to vyhovara.A nakoniec vsetky reformy padnu lebo ich robili ekonomicky diletanti,tak ako padli aj poplatky u lekara.To tiez nebol poplatok za liecenie,ale za hov no,vymysleny blb cami.Tak padne aj u vas ked nemate v hlave ........
A nikde nie je napisane,ze ked raz ludi naseru este Grebenicek a spol. vycistia nielen karty ale aj predstavenstva kravatovych podvodnikov.Potom zase bude tzv. pravica nariekat a nadavat na bolsevika?Mozu si za to len a len sami svojou nenazranostou...ako tolkokrat v historii,ale su nepoucitelny.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

Billysk

Billysk cti a zjistis ze z nex karty se polatek platit nebude uz je v cene ty jenom meles a meles a tobe podobni Na sl zadne omezene nahravani neni vyskousej a uvidis napred cti vyskousej a pak trep hovediny

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ Byllisk

Neviem, kde si vyčítal tie sumy, ale ja som kuknul sem: http://sk.upcdirect.com/satelitna-televizia/freesat-medium-karta/?intcmp=sp_fall11_FK

a píšu tam úplne niečo iné. A pri online objednávke zľava pri medium karte 9,5 éčiek, aktivácia za 5 a mesačne za sumu 9,5 eur a kanálov po k***t (68)

PeMa
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 968
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Je zajímavé že zatím víme to jen my tady.Zlomek uživatelů.Změnily smluvní podmínky a ani nerozeslali emaily.

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

liquere: Fakt nevím komu se stýská po tom, aby měl 2 programy, navíc s několikahodinovým poledním a nočním monoskopem. Mně teda určitě ne ;P

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [ 20 ] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra