Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink a CS Link zavádějí servisní poplatek

zase nevi jak dostat penize od lidi

LAJUR
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 103
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [ 41 ] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Kdyby do toho "gratis" balíku přihodili třeba 2,3 programy z Multi dle vlastního výběru. :zombie: Ono vůbec ty jejich balíčky jsou na ***. Já si třeba platím celé Multi jen kvůli motorsportu (Nova Sport + Sport 5), zřídka pak Eursport (Le Mans). Ostatní mě nezajímá. Takže proč není třeba Sportovní balíček?

petr86
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 355
Odpověď v diskusním vlákně
 

oneeeeee

si tam cakal s prstom na klavesnici? :laughing:

ludo
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 326
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Pokud si veřejnoprávní televize prosadí výjímku, což je docela možné, a budou vyjmuty z toho servisního poplatku, tak je tam ještě docela dost komerčních sraček. Mám takový pocit, že se nyní začíná sklízet to, co se zaselo přidáním Novy na satelit.

polulin
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 2 534
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bohus

To chce cepobití.............ale teraz vazne, spolocnost co to nedokaze si nic ine nezasluzi. R^

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Podívejme se na to realisticky. Skylink začínal s jedním transponderem, dnes jich má podstatně víc. Rozvoj umožnil výnos z prodeje karet. Tento pramen už začíná vysychat a brzo vyschne úplně ale mnohamiliónový nájem Astře se musí platit pořád. Ekonomické zákony jsou neúprosné a dávají jen dvě možnosti. Skončit nebo zavést poplatky. Mě to samozřejmě taky s.e.r.e ale jinou cestu nevidím. Leda, že bychom se složili na vlastní satelit ale víc jak 10 let nám stejně nevydrží. ;)

visper
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 2 038
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Zabavam sa futbal CZ- HU na M2 9E... :laughing:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

Trocha osvěty

Dobrý večer,

dovolím si reagovat na všechny připomínky zdejších "uplakánků".

V prvé řadě si uvědomte, že nic není, nebylo a nebude zadarmo.

Skutečně si myslíte, že když jste si před X lety zakoupili dekódovací kartu, že těch několik sto korun, které Skylink (TradeTec) vyinkasoval, bude (použiji zde na diskuzi oblíbené slovní spojení - na doživotí) stačit na provoz, údržbu, modernizaci vybavení, zákaznický servis apod.?!

Nezlobte se na mě, ale skutečně nechápu argumenty mnohých zde diskutujících.

Proč tu "nebrečíte", že platíte poplatky bankovím insitucím, mobilním operátorům internetovým providerům a dalším společnostem?

Dále pak - množí se tu názory o porušení smlouvy ze strany Skylinku apod.

Skylink jednostranně změnil své obchodní podmínky a pokud se Vám to nelíbí, nikdo Vás nenutí je akceptovat. Prostě a jednoduše - servisní poplatek neuhradíte, smlouva je ukončena a Vy můžete bez jakýchkoliv starostí a závazků přejít k jinému, tolik chtěnému poskytovali, který nebude chtít za své služby platit - prosím, až nějakého takového objevíte, dejte mi vědět, rád k němu přejdu.

Další věc, která mě tu v diskuzi zaráží - tolik peněz za to chtějí?

Prosím Vás, je pro Vás skutečně 29,00Kč měsíčně (cca. 1,00Kč denně) tak moc? Tak si hold měsíčně odpustíte jedno pivo v hospodě a je to, ne?

Abych nezapomněl, a co ti chudáci, co mají 3 a více karty?

Pokud má někdo na to, aby měl 3 a více satelitních přijímačů či TV se SAT tunerem, tak snad má i na to, aby měl i na servisní poplatek.

Doufám, že jsem mnohým pomohl vysvělit, proč budou servisní poplatky zavedeny.

Nebo snad zítra založíte novou diskuzi a budete veřejně pranýřovat např. výrobce automobilů, že do jejich aut se musí kupovat pohonné hmoty? Vždyť jste si přece koupili auto za účelem ježdění - a oni Vám nesdělili, že se do něj musí lít PHM, prevíti jedni, že...

Díky za pozornost, kterou jste věnovali mému příspěvku.

klaymen
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

klaymen

Fúúha , no na môj veru...

VU+ UNO 4K SE-S2X OpenATV 6.4 75°E-5°W parabola FTE 105, DG 240S Speedy, Lnb IBU ,TV LG 55SK8500P

markus176
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 1 045
Odpověď v diskusním vlákně
 

Trochu svetla do osvety

Nemyslim si,ze verejnopravne stanice za ktore plati kazdy obcan statu,by mali byt predmetom podnikania kohokolvek...s ostatnym nech si robi co chce....nech ich vyjme zo svojej ponuky, alebo neviaze na to ziadne poplatky,nech sa volaju akokolvek.A to by sa nemalo tykat len skylinku, ale vsetkych!

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

liquere

Souhlasím a myslím, že by to bylo technicky řešitelné aby veřejnoprávní ČT a STV nešly zablokovat při nezaplacení.

visper
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 2 038
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

V roce 2000 stála karta s modulem cryptoworks cca 9000 kč u mého otce.Potom jsme dopláceli novu 400 a slováky 200kč a výrobní cena karty v té době byla 1 dolar.Takže kde jsou ty peníze ,když se soudruzi z trade mezi sebou pohádali a pak se rozdělili.Že pane doktore - ještě mi dodnes dlužíte peníze za filmnet....nejde o těch 30Kč ,ale jde o princip.Takže nakonec lidé pokud budou chytří tak peníze místo v lucembursku skončí na ukrajině nabo v rusku a nebo čt bude mít své karty a bude vymalováno.Conax už jednou testovali..

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 782
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ide o princip

Pre mne nie je problem dat aj x eur mesacne,ale ked som si zriadoval skylink propagovali "bez mesacnych poplatkov".A zrazu chcu poplatky...Radsej dam inej firme x+1 eur,ktora od zaciatku hovori ze sa za to plati a neklamu.

Mali predavat karty za euro s tym,ze budes mesacne platit ten ich poplatok.

Ak sa nemylim,tak stanice za prenos signalu skylinku platia,ci nie?

foxter
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 84
Odpověď v diskusním vlákně
 

klaymen

mas cistu pravdu!!! R^

Rosta1
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 329
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Naprostý souhlas s visperem, podle mě vynikající až jedinečný nápad. Při neplacení onoho sqělého poplatku nesmí být vypnuta veřejnoprávní TV, za které se platí poplatek koncesionářský, tedy základní podmínka při registraci karty.
Jestli si aspoň toto veřejnoprávní tv nevydupou, tak už nic :)))

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

PRO - pele1 -- RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...
Teraz sa ukaže kolko maju vlastne aktivnich kariet,vačina ich ma viac a platit za každu určite nebudu ...
---

Ano máte pravdu asi z 1 mil jich zbyde 1 třetina na balíčky 2 třetina volný programy a 3 třetina to vzdá a půje jinam , máme přece svobodu výběru. Příští rok znovu prodraží pak zapnou bloker atd . a za několik let doženou v platicích kartách myslím balíčky i DIGI TV . :laughing: Skylink Rv

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

re: Ide o princip

foxter: TV stanice Skylinku neplatí za přenos signálu...např. ČT platí zcela odlišné společnosti za distribuci SAT signálu, která nemá se Skylinkem nic společného...v případě placených programů (např. HBO apod) platí Skylink těmto stanicím...proto je již třeba zmiňované HBO extra placené...

je třeba si uvědmomit, že onen servisní poplatek není za sledování programů, ale slouží k úhradě (ano i částečně ke generování zisku Skylinku) k nákladům souvisejícím s poskytováním služeb.

klaymen
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

však to už tu taky říkám několik dní, čt by si měla vydupat to, že její programy nebudou vázány na zaplacení servisního poplatku :lookaround:

Nejsem montér, nejsem prodejce, jsem jen Emil Držkatý

eemil
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 273
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

@eemil, sorry, ale kdo má všechen ten maras číst když ne admin ;)

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

TO: klaymen

Co ak:
a) pivo nepijem?!?
b) co ak som ozaj socialne slaby a uz aj tich zopar Eur je na mna privela?
c) co ak zijem v diere, kde DVB-T signal nie je
d) mam zopar sat a kariet, lebo su to CRW a stb su dnes uz lacne MPEG2

Zdielam nazor ludi, ze s verejnopravnymi mediami iny subjekt nemoze podnikat, ci branit ich prijmu, najma ak si za to platia. Vid priklad CT4 HD i na CRW kartach.
Pevne dufam, ze CT a RTVS ostanu bez poplatkov. Komercne nech sa rozhodnu... Inak platit za reklamu a komerciu???? Ja teda nie!

Verejnopravne media by tu mali byt pre obcanov tak, ako je obcan pre nich (platenim koncesii).

----------------------------------------------------------------------------------
Be independent and your TV screen will never be the same.

Be independent and your TV screen will never be the same.

sato
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 179
Odpověď v diskusním vlákně
 

re: veřejnoprávní TV

pokud Vám jde o veřejnoprávní TV, mohli jste si zakoupit Skylink kartu ČT, které se servisní poplatky netýkají...

klaymen
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

klaymen

pitomec, rosta aj niektori dalsi absolutne napochopili podstatu veci...na zaklade ct, sato ,vanspeed, liker, visper s prekvapenim tomik chapu o co vlastne ide, a verim ze tak aj bude! ak som niekoho nemenoval prijmite moje sorry...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

pro Tomik535
Prosím ty platíš z 1 televize i kdybys ji měl jen na DVD bez jakýhokoliv signálu .A že máš mít veřejno právní programy tak ty máš podle nich na 98 % DVB-T. v republice.

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

@klaymen, fakt? To mi uniklo?!

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

to sato:

a) pokud pivo nepijete, zajisté si dopřáváte jiný požitek - i televize je požitek, a je pouze na Vás, za co jste ochoten platit a za co ne...
b) pokud jsem sociálně slabý, přejdu na pozemní vysílání, a pokud jsem opravdu sociálně slabý že si nemohu dovolit 29Kč, budu asi řešit jiné priority (jídlo, bydlení, apod.)
c) sledování TV je defakto zábava - za zábavu se hold musí platit...pokud se např. Česká televize (veřejnoprávní) podílí na natáční českého filmu, taky Vám přece nedá lístek do kina zdarma...
d) omlouvám se, ale tuto připomínku jsem nějak nepochopil...

Pokud tolik požadujete veřejnoprávní TV - zeptejte se přímo na ředitelství ČT, proč sami nedistribuují SAT vysílání ve formě FTA....

klaymen
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

klaymen

Já nevěděl,že Skylink bude měnit podmínky během hry,jinak bych si jí pořídil hned. :laughing:

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [ 41 ] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra