Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink a CS Link zavádějí servisní poplatek

zase nevi jak dostat penize od lidi

LAJUR
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 103
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [ 55 ] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

lance/jozef BA: Jediný rozhodující je smlouva a všeobecný podmínky. A informace kdesi na webu se vztahujou k tomu datu, kdy je někdo uveřejnil, takže pokud Glisník řekl, že se nic platit nebude, tak si to lze dát do souvislosti s datem zveřejnění, ae určitě ne, aby se tím někdo oháněl do skonání světa :8)

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

CES: To bych fakt rád viděl, k čemu se ti TaT zavázala :laughing:

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Už se nevztekej bohušu a plať. A buď rád, že jenom 29 kaček, za rok už to bude dvojnásobek, tak to ti pak asi praskne žilka nebo se pomátneš dočista, u dneska k tomu nemáš daleko :laughing:

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

pitomec

a to sme še pobavili. :laughing: :laughing: :laughing:

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pitomec a Jupi

zrejme dvaja nastrceny zo Sky Linku,ktori sa snazia ucelovo oblbovat a vyvracat fakty a utoky na adresu nenazrancov zo Sky Linku.

janmar
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 58
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Kdy vás ta davová demagogie přejde ? :laughing: :laughing:

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

janmar: Pokud si přečteš moje příspěvky na adresu Skylinku z doby před tou změnou s platbama, tak rychle pochopíš, že Skylink nijak neprožívám a byl sem k němu skoro vždycky jenom kritickej. Třeba kvůli programový skladbě balíčků, která je naprosto nevhodná. A taky kecy o pirátech a pochybný certifikace Skylink-ready mně vadí. Ale tento poplatek je prostě nevyhnutelnost, bez něho by následovala akorát insolvence společnosti. A kdo to nechápe, ať si udělá svoji platformu, provozuje ji grátis a všem to natře. Není nic snažšího R^

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Nedám jim ani halíř(zatím)vše CZ a SK mám v dvb-t a ostatního je na orbitu mraky :bomb:

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 215
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

U mě skončili.Za dva roky nacpal jsem do nich přes devět hadru.Jsou mi ukradený.Teď ať dělají si co chtějí.Nedám ani floka.Dokoukam co mám zaplacený a nechám je usušit.

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Tak ako je to 2 roky pred 1.9. 2012 nikto neregistroval kartu?Lebo ak ano bude platiti..

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pitomec

Skylink a nějaká M77-Group, je nástupnická organizace, která se zavázala - nebo měla plnit, obchodně-provozní podmínky, u již dříve koupených přístup karet u společnost TaT a jejich majitelé neomezovat ve stanovených podmínkách při koupi přístup karty, v tu dobu platných ustanovení o poskytování TV progamů. Vždyť se píše o CS linku a Skylinku - NE o TaT. Nedube to tak pro ně jednoduché - musí i oni plnit již dříve sjednané obchodní podmínky, tak jako to je u jiných nástupnických firem - které při převzetí podniku musí plnit již dříve uzavřené smlouvy a obochdy. :))) R^ :)))

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Tolik kritiky a nikdo kompetentní se k tomu zatím nevyjádřil.že by bobky?? ;P

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 215
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

pitomec

ved ty si od prirody proti vsetkym a vsetkemu, pretoze si nespokojny sam zo sebou. ked si presvedceny o svojej pravde staci ked sa poradis so svojim doktorom ktory ti navrhne ustavnu starostlivost a mas klud a nezblbnes, pretoze mas evidentny problem...no prajem ti pevne zdravie, pretoze tolko protikladov co predvadzas je na tvojho psychologa dost! :)))

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Ale bohušu, tady nespokojenost vyjadřuješ ty a ne já - já sem spokojenej maximálně, protože si platím CS TV a žádnej poplatek se mě netýká :laughing: :laughing: :laughing:

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

CES: To je bezvadný, ta tvoje představa, ale bohužel úplně mimo. Když sem uzavíral smlouvu na dodávku el. energie, tak na mě taky koukal leták s cenou 2 kačky za kWh, dneska je to skoro 6 kaček a kolik to bude za pár let, to radši ani nechtít vědět. A můžu někde něco reklamovat? Nebo chtít vrátit cenu, kterou sem platil za A (jistič) při připojení? Sotva. Teda chtít bych mohl, ale ho*no bych dostal :)))

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

pitomec

a to sme še zas pobavili :laughing: :laughing: :laughing:
tak potom preco nariadujes kto ma co platit :)))
myslis ze nevieme co si zac? chudacik...ked ti ide o seba a tvojich par susnov...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Já nic bohušu nenařizuju. A o pár šušňů jde leda tobě, seš lakomej a teď ti dal Skylink za ušiska, dobře ti tak :razz:

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pitomec

Porovnavaš neporovnatelne.Dodavatel elektriny vyrobcovi plati a ty platiš dodavatelovi.Ale skylinku platia za tp a ešte chce platbu aj od nas ;) Su to hajzli a urobili podvod howgh

par32
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 976
Odpověď v diskusním vlákně
 

pitomec

ved ty uz ani nevies co napises :laughing: :laughing: :laughing:
precitaj si svoje prispevky o nieco vyssie.
budes akysi divny...
no keby si sa takto bavil so mnou osobne uz by si mal jednu priamo trafenu vzduchom chladenu, avsak ani by som sa s tebou nebavil, pretoze by mi ta bolo luto...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

pánové

to se po sloučení cslinku a skyliku přece dalo očekávat a jestli si někdo myslí že se ho to netýká, tak to časem také pozná, protože víme že úspěšný zloděj nemá nikdy dost. Názory zákazníků zloděje nezajímají, zamíchat s kartami může snad ještě ČT a nebo konkurence.

člověk
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 1 103
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

pitomec:
jsi vazne komik - podle tve logiky bych ti dnes mohl prodat nove auto a za mesic ti zavolam, ze jsem si zmenil vseobecne podminky a pokud chces aby ti auto jezdilo jako doposud, k cemuz bylo take v dobe koupe urceno (kvuli jezdeni po ceskych cestach bez dalsich mne placenych poplatku sis ho koupil a ne treba pronajal z pujcovny u konkurence, a ja jsem ho takto taky vsude inzeroval), musis mi zacit platit pravidelne dalsich 1tis/mesic jinak ti od dalsiho mesice auto zablokuju a nebudes s nim moct jezdit... sice jsme se vcera dohodli ze kupujes auto ktere jezdi a bude ti fungovat, mel jsem to taky vcera vsude na webovych strankach, ale za mesic uz to tam neni, zmenil jsem si totiz vseobecne podminky ktere mi to umoznuji ... Pokud ti to nevoni, neplat. Podle novych VOP zrusis tak se mnou smluvni vztah, s autem nebudes jezdit, nikdo te nenuti, je to ciste tvoje volba... Ze bys chtel reklamovat ze auto nesplnuje to co v dobe prodeje bylo inzerovano nebo dokonce vratit penize... blaznis?? Koupil sis ho jako auto urcene na jezdeni, mesic si s nim taky jezdil a myslel sis, ze budes jezdit bez dalsich poplatku az do skonani sveta?? To ses musel zblaznit. :))) :sly: :razz:

koncim s tebou, ztrata casu, ale jako zabava dobry :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

Saxon a ostatní kolegové.

Mě fascinuje, jak někteří lidé porovnávají u daného zdražení ( viz další poplatek od Skylinku) : že to je jedno pivo, cigára, ... atd.. Kolik těch zdražení v ČR už bylo - to tak někdo blbě porovnává, to bych teda musel hulit tak 460 cicaret denně a vychlastat tak 80 piv denně. A utěšování "bude hůř" !!! - UŽ je NEJHŮŘ - STOP NÁRODE. Ale chudej nejsem ! ! ! Rv :bomb: :)

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

par32: Nova, Nova HD, Prima HD, Markíza HD - seš si jistej, že toto někdo Skylinku platí? :8)

bohus31: Kdybych se bavil s tebou osobně bohušu, tak by ti asi nestačili plíny na převlíkání, jak by sis hrkal do gaťat :laughing:

lance: Fakt seš komik, protože pokud prodáš nový auto, tak jeho prodejem neposkytuješ žádnej bezplatnej doživotní servis. Dáš zákonnou záruku a nazdar. Takže u Skylinku totéž, registruješ kartu, 2 roky neplatíš nic a pak se není o čem bavit.

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

pitomec

:laughing: :laughing: :laughing:
a to sme še zas pobavili...
pokracuj a daj dalsie perly...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bacha

Vyskytuje se tu dlouho jeden skutečnej -----e- ! ! ! ! Nebo placenej provokater od někoho ! ? ! ? :))) Rv :)))

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [ 55 ] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra