Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink a CS Link zavádějí servisní poplatek

zase nevi jak dostat penize od lidi

LAJUR
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 103
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [ 49 ] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
Odpověď v diskusním vlákně
 

@liquere

Súhlasím s tebou. Už teraz, ani pri najlepšej vôli, sa mi nedarí pozrieť všetko v ? + FTA... Naše základné mám nakoniec v DVB-T a keby ma už dostala na kolená nevýslovná nostalgia a zúfalosť pozrieť si niečo z platenej ponuky, tak si ju na mesiačik predplatím.;

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 052
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

To anonym2: Souhlasím, skoro bych se nebál vytesat tvá slova do skály. Jen dodám řečnickou otázku: Kdo se zde chce ohánět jakoukoliv legislativou, když už nyní u Skylinku funguje takováto anomálie .... "kde programy z CZ idú na SK a naopak, hoci papierovo nejdú, je pošliapavanie minimálne autorského práva". R^

Longines
Registrace: 3/2012
Příspěvků: 652
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

jestli takto to zůstane jsem rozhodnutý
FujBlink-servisní poplatek za ct4 hd
Freesat-placená nabídka

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

To mate jedno, tie prachy aj tak nepojdu na zabezpecenie tejto situacie.To by chcelo iny pristup.Ale ako pisete,moznost by to bola aj ked si myslim,ze dohoda je mozna ako v pripade DE,AUT,SUI.Dokonca Arte je spolocna medzi DE a FRA.Na 3sate davaju spravy nemecke,rakuske,svajciarske relacie.Len u nas, pupok sveta ma zo vsetkym problem a riesenie je vzdy zaplat viac.Tudle.Koncim idem pozriet po dazdi, co kvoli tomu zdrazelo.. :O

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Bývam v mestskej casti Košíc. Pokiaľ bolo analogové vysielanie, tak som nemal problem s príjmom tzv. verejnoprávnych kanálov ani súkromných televízii. Odkedy je len digitál, tak na dvb-t chytím len verejnoprávne tv a občas aj súkromné. Mám satelit už dlhšiu dobu. Okrem satelitnej súpravy som KÚPIL aj prístupovú kartu s tým, že žiadne ďalšie poplatky už na príjem základnej ponuky NEBUDÚ. Ak tieto poplatky budú zavedené tak tí, čo nemajú dvb-t, budú platiť 2 krát (koncesionárske poplatky + skylink). Určite sa zamyslím nad týmto konaním z hľadiska zneužívania dominantného monopolného postavenia na trhu.

dobe
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

To liquere: To by nesměl být jeden z vlastníků CZ-SK programů vysílatel CME :)))

Longines
Registrace: 3/2012
Příspěvků: 652
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

To dobe: O jakém monopolu je zde řeč? Už jsem se zde jednou ptal a nikdo mi to ještě nevysvětlil.

Longines
Registrace: 3/2012
Příspěvků: 652
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

keff: Tvoji "logiku" zřejmě nepochopí nikdo, protože u platícího zákazníka zůstává vše při starým, takže opravdu mně není jasný, co tady řešíš a ještě ke všemu s tím, že budeš cosi rušit. Pokud si předplácím nějaký programy, tak asi proto, že je chci sledovat a nemá na to vliv nějakej poplatek, kterej jde úplně mimo mě a platit ho navíc ani nebudu.

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Matematika nepusti: ked M77 zaplatila viac ako 2mld.CZK za Skylink + CS Link musia sa je vratit, preto poplatok. Ak pravne nepochodia, zrusia Skylink pre nesolventnost a vytvoria novu sat. spolocnost rovno s poplatkom za prijem. A budeme radi ak si budeme moct kupit dalsie Irdeto karty.

IVOzNR
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 257
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

bourka: Hlavně si tady nehraj na nějakýho spasitele, kterej musí bojovat za ostatní. To mně začíná připomínat toho odborářskýho (nevhodné slovo)a Zavadila, kterej se taky všude ohání národem a ve skutečnosti krade jak straka a chlasče s Kalouskem, kterýho nemůže naoko ani cejtit. Pokrytec nejvyššího kalibru :fuming:
A ČT nikomu nic nevytmaví, protože je jí to úplně jedno. Max. když si tam budeš stěžovat, tak ještě zkontroluje, jestli máš zaplacený :)))

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Slusnu antireklamu si SkyLink zabezpecil. Myslim, ze teraz aj taki, co doposial o SkyLinku vobec nic nepoculi budu vediet se "su to podvodnici" ;-)

Skoro mi to pripada ako pokus o samovrazdu v priamom prenose. Konkurencia sa pri citani tychto diskusii asi vala od smiechu po zemi.

Neviem ci to SkyLinku stalo za to. Ono napriek vsetkemu su stale najvyhodnejsi na trhu... ale blba povest je blba povest. A nech uz teraz urobia cokolvek, dzin je z flase vonku ;-))

fulcrum29
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 42
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

fulcrum29: Pokud Skylinku nabídneš, že jim náklady s provozem karet budeš platit hromadně za všechny, tak možná svoje stanovisko ještě zrevidujou :laughing:

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

pitomec

tvoj prispevok 10:19:19 je totalna sprosta demagogia alebo koho ty chces opít rozkom? za to ze si das vlastnu antenu na strechu platis servisny poplatok ceskym radiokomunokaciam???...alebo platis koncesie! zmen nick z pitomec na podvodnik /v tvojej pracovnej oblasti/!!!

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pitomec

Urcite im nic ponukat nebudem. Oni sa rozhodli, v case ked mi predavali kartu, ze v ramci jej ceny mi jej "provoz" budu platit sami a to pocas celej zivotnosti karty, ak sa dobre pamatam. To ze si to blbo spocitali je len a len ich problem, nie moj.

fulcrum29
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 42
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

To Longines : Monopol je to, že nemáš na výber žiadneho ineho poskytovateľa satelitného príjmu (d.i.g.i nie je možné v niektorých oblastiach prijímať či už z hľadiska sily signálu alebo geografického umiestnenia).

dobe
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Servisní poplatek 29,- .Aktivních karet 2,4 mil , z toho si nebude platit jinou nabídku cca 1,5 mil karet x 29,- to máme 43 500 000 kč mesíčně za h....o. To budou odměny , za rok to dělá 522 000 000 kč :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: Rv Rv Rv

Hugo Boss
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 91
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

bohus31: Co to plácáš bohušu? Přečti si na co jsem reagoval a pak budeš v obraze. Takhle seš akorát mimo mísu :)))

fulcrum29: Když ti prodávali kartu, tak se neplatilo nic, teď to změnili, tak holt platit budeš. Anebo vypovíš smlouvu a pak opět nic platit nebudeš. To je tak těžký pochopit? ;)

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

To dobe: V Košicích nelze s větší parabolou chytat Digi TV? Nebudeme se nyní bavit o překážkách typu dům a strom v cestě, tento problém se týká všech satelitních operátorů. A zmiňovaný satelitní operátor na SLK není jediný, příkladem může být ještě UPC, nebo dnes freeSAT by UPC Direct.

Longines
Registrace: 3/2012
Příspěvků: 652
Odpověď v diskusním vlákně
 

pitomec

len si pekne precitaj aku pitomost si napisal 10:19:19 a co z toho vyplyva som ti odpisal...zmen nick pitomec na podvodnik!!!

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

pitomec

Udělám to jen z principu.Nikde jinde totiž neplatí se za karty 2 hadry

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pitomec

joo chlape tak az ty budes neco vyrabet a hotovej vyrobek predas prodejci a jeste mu zaplatis naklady s prodejem spojeny jen chces aby cenu toho vyrobku nechal stejnou a najednou si on bokem od lidi kterym to bude prodavat si nauctuje navic 30,- . TAK ted sem se ti snazim polopaticky popsat pripad ceske televize.

bourka
Registrace: 4/2012
Příspěvků: 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pitomec

Neboj, ja to chapem. A pravdepodobne to aj platit budem. Ale to neznamena, ze budem cusat. Jeden email na SOI o podozreni na klamlivu reklamu som uz poslal a este poslem email do RTVS s reakciou na vyhlasenie ich hovorkine o tom, ze nehodlaju vstupovat do tejto problematiky. Myslim, ze by mali, kedze su plateni aj z mojich penazi (koncesie a kazdorocne krytie ich deficitu zo statneho rozpoctu).

Ono totiz drzat hubu a krok platilo za starych cias, ktore si ja (mozno na rozdiel od teba) este pamatam.

fulcrum29
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 42
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

To Longines : Aj v Košiciach sú mestské časti, kde sú prírodné prekážky - doliny, kopce, lesy atď. K tomu monopolu : len Skylink poskytuje základný balík programov za jednorázový poplatok - kúpa karty. Ja som reagoval na to, že pri kúpe karty Skylink bolo niečo tvrdené a dnes to poskytovateľ služby chce jednostranne zmeniť. Samozrejme, má na to právo, ale aj ja mám právo sa brániť voči zmenám zmluvných podmienok.

dobe
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

Spravne miesta kde sa stazovat, adresy

Ziadny prispevok v tejto teme nic nevyriesi, realizujte sa tu, prosim, cim viac podnetov, tym rychlejsie sa tym budu zaoberat:

http://www.soi.sk/sk/Kontakt.soi
http://www.rpr.sk/sk/formular-staznosti

Prip. aj TV stanice, ktore su tiez dotknute:

listydivakov*stv.sk
nazory*markiza.sk
joj*joj.sk
info*ceskatelevize.cz

Nahradte * zavinacom.

Dreamer
Registrace: 7/2004
Příspěvků: 505
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

už brzy bude slovakia sport v skylinku jsem zvědaví co to bude za hnus :lookaround:

nicolepcd
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 695
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [ 49 ] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra