Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink a CS Link zavádějí servisní poplatek

zase nevi jak dostat penize od lidi

LAJUR
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 103
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [ 50 ] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Máš to nějak domotaný v budce, bohušu, takže si to přečti pořádně. A jestli neumíš číst, tak požádej někoho, aby ti to přečetl a i vysvětlil :laughing:

liquere: Ad "Nemyslim si,ze verejnopravne stanice za ktore plati kazdy obcan statu,by mali byt predmetom podnikania kohokolvek..."

Pitomec: "Veřejnoprávní TV jsou podnikáním i v pozemáku, kdy se na jejich šíření např. v ČR pakují Český Radiokomunikace. Takže jedině by si ČT, potažmo STV, musela šířit svůj signál sama. A u satelitu ještě zajišťovat správu karet a kódovacího systému."

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

To dobe: Znovu opakuji, "Servisní poplatek" se netýká programové nabídky, ta zůstává grátis :))) "Poskytovatel si vyhrazuje právo na změnu sazeb a rozsah poskytovaných služeb", tuto větu budeš mít v nějaké formě 100% ve smlouvě :) Dle mého názoru se nebude žádný "Antimonopolní úřad" touto kauzou zabývat a pokud ano, tak jenom proto, že jim přistane na stole nějaká stížnost. Nic s tím se nezmění. Ale právo na protest určitě máš :)

Longines
Registrace: 3/2012
Příspěvků: 652
Odpověď v diskusním vlákně
 

servisny poplatok

Neviem, preco to neurobili normalne. servisny poplatok za VSETKY novo registrovane karty po 1.9.2012 (aj VYMENA) a to by ste videli ten frmol pri vymienani kariet. a nebolo by to retroaktivne ako teraz, ale nova sluzba s novou cenou aj tak este konkurencieschopnou s freesatom. takto to totalne pohnojili a budem mat dve skrabky na zimu naviac.

julo65
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 21
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

keff: Sorry, ale to je věc nabídky a poptávky. A nikdo ti nepochybně nedržel revolver u hlavy a nenutil tě, aby sis nějaký karty za ty prachy kupoval. Byla to tvoje svobodná volba, takže můžeš nadávat leda sám sobě.

bourka: O vztah výrobce-prodejce se jako koncovej zákazník vůbec nemusíš zajímat. Ani ti do toho vlastně nic není.

fulcrum29: Hodně štěstí. Byť jsem přesvědčenej, že jenom ztrácíš čas. Ale to je tvoje věc samozřejmě :8)

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

pitomec

ked to mas domotane v gebuli tak nepis de.bil.iny!!! pitomec a nemysli ze neviem kto si...podvodnik!

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Longines: Přesně tak! Lidi nečtou všeobecný obchodní podmínky, nečtou ani smlouvy a vychází max. z nějakých přiblblých reklam. A pak začnou brečet, když provider udělá jenom to, na co má právo. Stejně jako nedávno u UPC, kdy zavedli poplatek za kabelovej modem a set-top-box (49+49 kaček měsíčně). Taky se měsíc prskalo všude možně, pak to utichlo, každej zaplatil a bylo po všem.

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

bohus31: IQ31? Souhlasí :laughing:

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Bud souhlasíš s podmínkami nebo nesouhlasíš pak neplat. Mně stačí DVBT.Už jsem jim napsal imejl přes zákaznické centrum na stránkách Skylink dvakrát.

koax
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 2 326
Odpověď v diskusním vlákně
 

Spravne miesta kde sa stazovat, adresy +

Ignorujte nasadene figurky Skylinku v diskusii a spravte nieco uzitocne.

Ziadny prispevok v tejto teme nic nevyriesi, realizujte sa tu, prosim, cim viac podnetov, tym rychlejsie sa tym budu zaoberat:

http://www.soi.sk/sk/Kontakt.soi
http://www.rpr.sk/sk/formular-staznosti

Prip. aj TV stanice, ktore su tiez dotknute:

listydivakov*stv.sk
nazory*markiza.sk
joj*joj.sk
info*ceskatelevize.cz

Nahradte * zavinacom.

Ako dokazy odporucam:

http://www.youtube.com/watch?v=lm8V4f6V-Vg
http://www.youtube.com/watch?v=FHK4YZLBRu8&feature =relmfu

"Zaplatis iba raz a potom uz NIKDY."

Tych co sa ohanaju zmluvami ignorujte, su tu zakony, ktore su nad zmluvami a to (nenapisem to presne, nie som pravnik):

- retroaktivny zakon
- zakon o dobrych mravoch
- klamliva reklama

Tiez televizie mozu pomoct, riesit to, ale v tomto pripade plati tisicnasobne ze je nutny vysoky pocet staznosti, tak piste, staci kratky mail, len nech maju vysoky pocet.

Dreamer
Registrace: 7/2004
Příspěvků: 505
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pitomec

IG e^0 souhlasi? Pochop, ze je to klamava reklama tak i tam kdyby to takhle vsem prochazelo to by si spolecnosti pakovali.

bourka
Registrace: 4/2012
Příspěvků: 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

pitomec

tak kdyz nedas pokoj s pitominama, tak se trap ako chces... :8)

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

vtip dňa

Kam ideš? Idem čítať knihu...kde? Na Parabolu :)))

Milan C
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 4 603
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

To Pitomec: Naprosto perfektní tebou uvedený příklad. UPC vs. poplatek za STB :) Není co dodat.

Longines
Registrace: 3/2012
Příspěvků: 652
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pitomec

takze VZP a priblble reklamy

mozes mi prosim ta niekde vo VZP /nie v tych aktualnych/ najst nieco o servisnom poplatku za neplatenu ponuku?

mozes mi prosim ta vysvetlit ako celny predstavitel sluzby Skylink si dovoli na najnavstevovanejsom a najprestiznejsom webe ohladom sat techniky v ramci CR a SK tvrdit:

"""Pokud provozujeme něco bez nákladů, nehodláme to zpoplatnit. Kde náklady máme (příklad - výměna karet), musíme je z něčeho uhradit"," vysvětluje."

zo dna 17.03.2012, 20:18 | autor: Martin Vyleťal

ak napises na obidve otazky relevantnu a hlavne fundovanu odpoved, tak potom sa mozeme zacat bavit dalej

nech sa dari,a hoj ;)

ps: ak tvrdis ze priblbla reklama o tu sa potencionalny zaujemca respektive aktivny ucastnik zmluvneho vztahu nemoze opierat, tak slusne povedane, islo o zavadzanie zakaznika, a zmluvny vztah ktory bol vytvoreny je od pociatku neplatny, a teda zakaznik by si mohol uplatnit vratenie financnej ciastky v celom rozsahu .../napriklad/

Vzdát se je horší než být poslední.

alfasex
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 4 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pitomec

s tím IQ jsem měl zrovna u tebe daleko vyšší mínění,byls celkem nezávislý-něco se změnilo ? Myslím si ,že chápeš ,že nejde ani tak o poplatek,ale o princip,nejsme opravdu,ale opravdu ovce,které si musí vše nechat líbit,nedivím se skylink poskokům-je to jejich chleba,ale u tebe bych to nečekal !!! :O

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tiež nie som nadšený z tohoto výpalného,ale...

7. Změny Smlouvy
7.1. Poskytovatel si vyhrazuje právo na změnu
těchto podmínek a/nebo platného ceníku, a to
zejména v případě změny právních předpisů, zavedení
nových služeb a technologií, změny podmínek
na trhu elektronických komunikací, jakož
i v případě bude-li takováto změna nevyhnutná
z důvodu technických, provozních nebo jiných důvodů
na straně poskytovatele. Poskytovatel bude
informovat uživatele o změnách v přiměřeném
předstihu, zpravidla alespoň 10 dní před dnem
účinnosti změn. Pokud není v těchto podmínkách
stanoveno jinak, povinnost informovat nebo uvědomit
uživatele o nových obchodních podmínkách
či cenách, resp. ceníku se považuje za splněnou,
budou-li příslušné informace zpřístupněny uživateli
na webové stránce www.skylink.cz a www.
skylink.sk nebo prostřednictvím elektronické
pošty nebo písemně nebo telefonicky nebo osobně;
nové podmínky či ceník jsou platné a pro obě
smluvní strany závazné dnem určeným v nově vydaných
obchodních podmínkách či ceníku.
7.2. Ke změně smluvního vztahu dojde rovněž
v okamžiku, kdy si uživatel zvolí jiné služby Skylink
a zaplatí příslušné předplatné pro zvolenou
službu podle aktuálně platného ceníku nebo
v okamžiku nezaplacení některého z dříve zvolených
aktivovaných programů, a to v rozsahu takto
provedeného úkonu.
7.3. Smluvní strany se dohodly, že v případě
změny těchto podmínek a/nebo ceníku projevuje
uživatel souhlas s jejich změnou tím, že bude pokračovat
ve využívání služby Skylink za účinnosti
takto změněných podmínek a/nebo ceníku a neučiní
v souladu s těmito podmínkami žádný úkon
směřující k ukončení smluvního vztahu.
7.4. V případě nesouhlasu uživatele se změnou
podmínek a/nebo ceníku, je uživatel oprávněn
tuto skutečnost písemně oznámit poskytovateli
a Smlouvu písemně vypovědět s měsíční výpovědní
lhůtou, která začne běžet první den měsíce
následujícího po měsíci, ve kterém byla výpověď
doručena poskytovateli. Právo vypovědět smlouvu
z tohoto důvodu může uživatel uplatnit ve
lhůtě 2 měsíců od nabytí účinnosti změny těchto
Všeobecných obchodních podmínek a/nebo ceníku.
V případě výpovědi smluvního vztahu se již
uhrazené poplatky a předplatné nevrací...

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 052
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

Man-X

Teď sem ladil Astru 1 na 19 ,2 a Man - X byl odpojen .Vysílaní pokračuje na 23 ,5 v(MAN -X ,MPEG 4).Ten Skylink nějak nestíhá informovat .Hold kvalitní servis.

pavelmo
Registrace: 6/2011
Příspěvků: 449
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

alfasex: Měl sem za to, že je ti podnikání v elektronických komunikacích jasný, tj. i fakt, že poskytovatel může měnit obchodní podmínky a je jenom na uživateli, jestli je přijme a tím s nima vyjádří souhlas nebo nepřijme a smlouvu vypoví.
Články v médiích nejsou nijak právně závazný, toto ti řekne první advokát, na kterýho se obrátíš, aby tě zastupoval ve sporu se Skylinkem, protože to je to jediný, co bys měl jako nespokojenej uživatel udělat. Ale stěžovat si v diskuzi, to má imho přínos naprosto nulovej.

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

To Maneto: Asi tak. Lidé prostě nečtou a nečtou!

Longines
Registrace: 3/2012
Příspěvků: 652
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

To Dreamer : Aspoň že mapujú náladu zákazníkov ! Ak ten poplatok zrealizujú, tak ich dám rovno na súd (ja im nebudem "vešať na nos" za čo).

dobe
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

spyko: Ale komu se to nelíbí, tak ať proboha smlouvu vypoví, to fakt není tak těžký udělat. Napíšeš jednu větu na papír, dáš do obálky, pošleš doporučeně z pošty a tím je to vyřešený.

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

pavelmo: A do prdýlky, to je neštěstí! :laughing:

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

Když jsem si kupoval tenkrát TaT kartu, vyšla mě dráž než celý sat. komplet Tenkrát jsem si říkal proč tolik za kus plastu, ale bylo mi jasné, že podpora placení programů atd není zdarma a to se promítne v ceně karty a to na ní jela jen Prima a český televize. Potom přišla nova a doplatek na ní 500,-. Pak přišla nova HD a doplatek 600,-. Pak jsem si pořídil výměnu dalších 600,-. A to mám dvě karty takže suma sumárům jsem skylinku dal už 10 000,- Občas jsem tam sem si zaplatil nějaké prémiové programy. Takže ve finále víc. S poplatkem bych souhlasil to není problém, ale veškeré výměny karty by museli být zdarma a každý přidaný tv program také samozřejmě zdarma bez doplatků. Ono když si uvědomím kolik peněz jsem narval za doplatky programů a do výměny, tak by mě to nakonec hodilo těch 30,- měsíčně. A rozhodně by skylink neměl tomu řikat servisní poplatek a máme nabídku bez poplatků, ale že základní nabídka stojí 30,- měsíčně, tím si myslím, že by se vlna odporu mírně snížila.

FUBA DAA 850 28.2E, 23.5E, 19,2E, 13E | VU+ SOLO 4K, VU+ ZERO, Sky+ HD Amstrad DRX890 | Sky UK, SkyLink

killors
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 1 603
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pitomec

Já jenom říkám kvalitní servis ten Skylink.Už před 2 měsíci jsem přešel na UPC kabel.

pavelmo
Registrace: 6/2011
Příspěvků: 449
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a CS Link zavádějí servisní poplat...

K tomu svádělo něco odpovědět ;)

Pitomec
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 2 522
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [ 50 ] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 1946
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra