Quantcast

UPC: Nové balíčky, vyšší rychlost internetu

| Tisk

logo Společnost UPC Česká republika, největší poskytovatel kabelové televize u nás, nabízí ode dneška nové balíčky služeb. Tyto balíčky obsahují zcela nové produkty a to jak služeb internetu (Fiber 60 a Fiber 120), tak digitální televize (Klasik a Komfort Komfort+). Nabídka Klasik je ekvivalentem současné nabídky Starter ale navíc ještě obsahuje balíček News, tedy dohromady více jak 30 programů. Informovala dnes o tom UPC.

Nabídka Komfort je ekvivalentem současné nabídky Standard a navíc obsahuje programy Discovery. Dohromady tedy více než 80 programů. Z důvodu rozšiřující se nabídky pronajímaných zařízení pak společnost přistoupila k modelu zpoplatnění pronajímaných zařízení. Některá z nich jsou v balíčku cenově zvýhodněna: například HD PVR Box. Cena za jeho měsíční pronájem činí v balíčku 99 Kč, zatímco cena za individuální měsíční pronájem je 150 Kč.

Dochází také k zjednodušení počtu balíčkových kombinací: jejich počet klesá ze současných osmi na tři.

- Balíček Kombi Klasik obsahuje internet s rychlostí 2Mb/s a nabídkou digitální televize Klasik. Cena balíčku je 349Kč + pronájem základních zařízení (2x49Kč) 98Kč.

- Balíček Kombi Komfort obsahuje internet s rychlostí 60Mb/s (upload 6Mb/s) a nabídkou Komfort. Cena balíčku je 649Kč + pronájem základních zařízení (2x49Kč) 98Kč.

- Balíček Kombi Komfort+ obsahuje internet s rychlostí 120Mb/s (upload až 10 Mb/s) a nabídkou Komfort. Cena balíčku je 749Kč + pronájem základních zařízení (2x49Kč) 98Kč.

Pro zákazníky dřívějších balíčků se nic nemění – dřívější smlouvy o jejich odběru zůstávají v platnosti. Nic se nemění ani v nabídce samostatných služeb (telefon, internet a televizní služba). S jedinou výjimkou: nabídka internetu Fiber 10 (rychlost 10M) s cenou 299Kč na prvních 12 měsíců, která měla v těchto dnech skončit, se prodlužuje.Od dnešního data dále dochází ke snížení připojovacího poplatku ze současných 252Kč na 190Kč. U balíčků je připojovací poplatek pouze 1Kč. Instalační poplatek nadále činí 1Kč.

Ukázka výhodnosti balíčků

Pokud si zákazník vybere samostatně Internet Fiber Power 50 a nabídku digitální televize Standard, zaplatí dohromady 1 403,- Kč (cena internetu 799,- Kč + DTV Standard 604,- Kč). Pokud si však vezme balíček Kombi Komfort, zaplatí za rychlejší internet a více TV programů pouze 747,- Kč (včetně základního modemu a set-boxu). Měsíční úspora bude tedy ve výši 656,- Kč!

Další informace najde zájemce na stránce http://www.upc.cz/balicek-sluzeb/kombi-klasik/

redakce

Reklama
Vybrané články