TereBox T2

freeSAT přidá programy Prima HD, Filmbox Premium HD a WAU

| Tisk

logo Operátor satelitní placené televize freeSAT k 22.8.2016 rozšíří programovou nabídku o dva nové programy ve vysokém rozlišení - Prima HD a Filmbox Premium HD. V paketu se nově objeví i stanice WAU a Prima Comedy Central.

Zákazníci freeSATu se mohou těšit na větší výběr filmů a zábavy ve vysokém rozlišení. Klienti, kteří mají předplacený balíček Filmbox Pak bude od 22.8.2016 k dispozici nový kanál Filmbox Premium HD. Do hlavního balíčku freeSAT medium HD bude přidán program ve vysokém rozlišení - Prima HD. Do stejného tarifu bude přidán i SD kanál WAU zaměřený na ženské publikum.

Filmbox Premium HD - je synonymem zábavy a klienti satelitní televize freeSAT jako první si budou moci vychutnat tuto stanici v HD rozlišení. Stanice je ideální pro diváky, kteří chtějí sledovat nejlepší filmy ještě před tím, než se objeví na komerčních stanicích.

Prima HD je česká privátní televize a určená pro diváky všech věkových kategorií. V poslední době se zaměřuje především na seriály. Vedle známých zahraničích akvizicí silně investuje i do vlastní produkce. Prima HD přináší kriminálky, zábavu, rodinné pořady, telenovely i celovečerní filmy.

Cílovou skupinou slovenské stanice WAU jsou především mladé a aktivní ženy a tomu je přizpůsobené i programové schéma programu. Základem nabídky jsou slovenské a zahraniční reality show, telenovely a romantické filmy. Nechybí ani dokumenty, filmy a krimi seriály. Stanice se stane součástí slovenské nabídky freeSATu.

Prima Comedy Central dělá čest svému jménu. Jakákoli zábava má na tomto programu své místo. Komediální seriály, sitcomy, animované sitcomy i stand-up komedie jsou prostřednictvím Prima Comedy Central dostupné v České republice necelý rok, ale už si našly své publikum. Program přináší českou i zahraniční produkci, všechny pořady jsou dostupné v češtině. Kanál Prima Comedy Central se objeví v české nabídce freeSATu.Vedle čtyř nových stanic dojde i k jedné programové změně ve slovenské nabídce freeSATu. Maďarský zpravodajský kanál Echo TV bude přesunut na pozici 39.

kanáljazyková stopabalíkpozice
WAUslovenskáfreeSAT medium HD31
Filmbox Premium HDčeskáFilmbox Pak74
Prima HDčeskáfreeSAT medium HD31 (CZ)/36 (SK)
Prima Comedy CentralčeskáfreeSAT medium HD33
Echo TVbez změnybez změny39

redakce

Vybrané články