Quantcast
TereBox T2

Flix TV zařazuje stanici Prima MAX, vyřazuje Discovery World

| Tisk

logo Operátor satelitní placené televize Flix TV rozšiřuje svoji programovou nabídku. Do programového rastru zařazuje filmový kanál televizní skupiny FTV Prima - Prima MAX.

Podle provozovatele byla stanice Prima MAX zařazena na základě volby diváků. Abonenti v anketě FLIX TV hlasovali o nejžádanější program, který zatím nebyl v nabídce. Anketu vyhrála zmíněná stanice Prima MAX.

Prima MAX nabízí skvělý zážitek pro celou rodinu. Podle vysílacího schématu Prima MAX jsou pondělky věnovány lehčímu žánru, tedy komediím. Úterky se nesou v duchu akčních a krimi filmů, zatímco středy se blýskají exkluzivním obsahem v podobě oscarových a hollywoodských trháků. Čtvrteční večery ovládly české filmy, ať už se jedná o žhavé novinky či již legendární klasiky. V pátek vždy diváky čeká světová filmová klasika. Prima MAX je jediný český kanál, který každý den v prime time vysílá filmy.

FLIX TV aktuálně nabízí v ČR více jak 100 programů, z toho 31 programů v HD kvalitě. Kdo se nyní rozhodne stát se novým zákazníkem FLIX TV, obdrží vybavení a instalaci zdarma. Navíc do konce prázdnin mohou noví klienti využít nabídky 6 měsíců za 50% ceny z vybraných služeb.

Stanici Prima MAX naleznou diváci na dočasné pozici číslo 37, kde původně vysílala stanice Discovery World. Ta ukončila vysílání v České republice a nadále tak již nebude dostupná.

Technické parametry pro naladění na vlastních přijímačích:

satelit: Eutelsat 16A (16°E)
kmitočet: 11,094 GHz
polarizace: vertikální
SR: 27500
FEC: 4/5
norma: DVB-S2
modulace: QPSK

Zákazníci FLIX TV si mohou vybrat z nabídky dvou základních a dvou prémiových balíčků:• Dobrá TV za 299 Kč/měsíčně,
• Lepší TV za 399 Kč/měsíčně,
• HBO MaxPak za 279 Kč/měsíčně a
• Aktivní balíček pro dospělé a milovníky sportu za 199 Kč/měsíčně

redakce
parabola.cz
17.7.2017

redakce

Reklama
Vybrané články