Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem VKV/FM

Radio jazz

Druhý deň mi nehrá rádio jazz niečo som nepostrehol,alebo už na nich doľahla kríza covid . Vysielaciu frekvenciu majú stále obsadenu aj rds ide ale je ticho . Na webe žiadne informácie,tiež neviem pustiť stream . Ak niekto potvrdi info že skončili ,budem si musieť nájsť nejaku web nahradu .

Urobiť čokoľvek blbovzdorným je nemožné, pretože blbci sú nesmierne vynaliezaví. (Murphy)

Boris
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 264
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Boris

A čo takto použiť pána G., skôr než sa spýtaš, hmm?
https://www.radia.sk/spravy/4176_radio-jazz-ukoncilo-vysielanie-licencna-rada-v-case-koronakrizy-neumoznila-zmenu-na-radio-maria

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 598
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Radio jazz

Nalaď si na webe "radiotunes.com", našiel som tam 21 jazzových rádii. Ja tam počúvam rockové rádiá, hrá to fajn, je to bez správ a reklamy. Celkové je tam rádií ako maku všetkých žánrov. :)

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 422
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Radio jazz

Ďakujem za info . Nabudúce sa polepšim s pánom G . Ma trochu prekvapilo až taká zmena o 180° :bigeyes:

Urobiť čokoľvek blbovzdorným je nemožné, pretože blbci sú nesmierne vynaliezaví. (Murphy)

Boris
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 264
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Radio jazz

Pán G nemá s ukončením vysielania Rádia Jazz nič spoločné. Rozhodol o tom pán Lengyel - majiteľ Rádia Jazz. Mne osobne bude to rádio v slovenskom veľmi éteri chýbať.

IVOzNR
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 254
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Radio jazz

Opravujem: "Mne osobne bude to rádio v slovenskom éteri veľmi chýbať." Ako web náhradu doporučujem "živé" rádio z Los Angeles K-Jazz 88,1. Obľúbil som si ho počas letného pobytu v LA. Tak mi vyhráva aj teraz doma cez net alebo v aplikácii v mobile.

IVOzNR
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 254
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra