Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem satelitů

řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

Na uvedeném televizoru mám naladěny manuálně jednak kanály DVB-T2 řazené od č.1,2,atd.a rovněž manuálně naladěny sat.kanály ,ale ty jsou řazeny od č. 4001.Poraďte někdo, kdo má osobní zkušenost s touto Tv, anebo ví jak by se mělo postupovat při nastavování kanálů,aby řazení začínalo rovněž č. 1,2,3 atd.jako u DVBT-2 a ne č.4001,4002...Mým poskytovatelem je Skylink.Zkoušel jsem všechno možné,ale bez úspěchu.
Děkuji za radu.

Paulino
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 10
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
Odpověď v diskusním vlákně
 

@x008

To u LG nejde,protože ty seznamy jsou oddělené nemůžeš mít v jednom menu DVB-T a DVB-S.U Finluxu to jde dát pod jedno menu

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

Mám TV stejné řady,jen uhlopříčku 40 palců.Doporučuji obnovit tov.nastavení,u DVB-T2 klasické ladění.U satelitu nesmíte označovat svého poskytovatele(Skylink,pak by byla aktivována funkce Fastscan),ale dát ho jako OSTATNÍ.Potom už je to stejné jako u antény. TV vypínám vždy na ČT 1,nové kanály se dolaďují samy,jen to někdy trvá delší čas,takže většinou přidávám manuálním způsobem.

Sukup1
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 1
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

Když dám ostatní, tak to naladí vše jen né kanály Skylinku.

pcfloutek
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 25
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pcfloutek

Ano, je potrebne zvolit Skylink - inak sa kanaly Skylink nenaladia.

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

To asi nebude pravda.Pokud dá ostatní a satelit z pozice 23.5 tak to naladí vše co tam je a pochybuji,že by v softu nebyly fregvence pro Skylink.

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

Podle toho, z kterého roku TV máš ty fe +- tam budeš mít.
Já mám LG 47LB674V-ZB(3D), OS WebOS 2.0,jedu na tv již pět roků, takže nevím jak je to u WebOS 3.5, ale já jsem to řešil zkouška omyl a osvědčilo se mi následujicí.
Pokud už máte naladěno, udělat vše znovu - tovární nastavení,
před laděním všechny fe na 23.5e (popřípadě na jiné družici)odmazat a ručně dát pouze pro CZ/SK (doladí se i některé holandské), lehce to jde pak seřadit od 1 - atd.,ostatní kod. zahraniční nakonec,(lze seřadit i hromadně pouze u SAT, u DVBT2 nelze pouze ob jeden)
Při dalším ladění opět ručně, popř.přidat fe - nový kanál se
zařadí nakonec, nic nerozhazí.
U mé LG 47LB674V-ZB jsem zjistil,že nelze z DVBT2 nahrávat,
satelit OK.Jinak od koupě cca 7x update, poslední 12měs.2019

FORMULER S TURBO, SG-2100 - - 39E - 30W HD BOX 9105+

calvero
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 173
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

Zdravím a omluva Paulinovi, že tu řeším svou TV. Mám LG OLED55C9PLA, webOS4.7.1. Nádherná tenoučká,super obraz,ale to řazení sat. kanálů Rv . Někde soudruzi z Korei udělali chybu. Pokud přistoupíte na diktát Skylinku, tak je vše OK. Ale pokud si kanály budete chtít přečíslovat, tak problém. Jak píše romanss, můžu si vytvořit oblíbené skupiny, ale dám si příklad na první místo Spectrum tak bude mít předvolbu 126 a né 1 když je první ve skupině. T2 jde krásně přesouvat nebo přečíslovat, i nahrávat z T2 jde.Zkusil jsem ladit ručně přímo tranpodét, naladilo to třeba 30 kanálů, ale zobrazily se mě jen volné kan. jako je Noe, Lux, ČT24. Nic co jde přez dekoder. Tak co stím? Zvyknout si na číslování Skylinku a mít přihazovány nové kanály a nebo se vrátit ke starému Technisatu? :)))

pcfloutek
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 25
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

Dekodér myslíš CA modul? Ten s laděním nemá nic společného.Když jsem volal na podporu tak mě řekli,že mám nejprve naladit bez modulu.
Určitě děláš něco špatně když se Ti naladily jen volné programy.Poslední možnost seřadit v Chansortu ale opět platí neladit jako Skylink

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

tak jestli tam máš ČT24 tak tam musíš mít ostatní ČT.
Koukni jestli tam při ladění není ještě volba volné,jen tv,rádia, vše.

FORMULER S TURBO, SG-2100 - - 39E - 30W HD BOX 9105+

calvero
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 173
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pcfloutek

ano zvykni si,jinak při každém dalším programu budeš blbn.out znova,nebo si teda dej krabičku bokem,televizi máš super,ale korejci na tebe se.rou z vysoka

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra