Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Digi/Telly výpověď

Ahoj,tak jsem po x letech podal výpověď a přešel k T-Mobile.
Chtěl bych se zeptat,co vše se vrací u sat tv,jestli i parabola ,nebo parabola ne?Díky R^

rokane
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 67
Odpověď v diskusním vlákně
 

rokane

zdar,já jsem měl taky Digi ještě když začínali ,to už je ale hodně dlouho ,tenkrát jsem měl od dealera ze sousední dědiny jejich přijímač ze spárovanou kartou a parabolu.A pak asi po 3 letech jsem to rušil z osobních důvodů a dealer chtěl po mě nazpět akorát ten jejich krám s kartou,nic víc.Ale říkám to je už hodně dávno ,ted nevím .Osobně myslím že parabola by Ti měla zůstat.Zdar ,měj se. :8)

marksony
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rokane

vratil som prijimac s kartou + dali mi adresu kde to mam odovzdat

jablon123
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rokane

Proč se nezeptáš u Telly?Já jsem si prodloužil smlouvu za starých podmínek a cenou a jsem spokojený. :)))

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 479
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi/Telly výpověď

Vracím jen kartu, modul byl můj. Bez toho fotbalu budou mít problémy.

ralw
Registrace: 1/2005
Příspěvků: 199
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi/Telly výpověď

kdyz nekam davam vypoved vzdy se ptam do kdy bezi vypoved a co mam a kam vratit.
co kdyz ti ted poslou fakturu treba na 15000Kc ze mas nedoplatek?

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi/Telly výpověď

Protože tam teď nejsou fotbálky, tak děda přešel prozatím na ten malý balíček za dvě kila s tím, že na 3 měsíce ještě dostal full nabídku pochopitelně. Uvidí se, co bude za 3 měsíce. Výpověď máš třicetidenní, moduly jsou koupené, prodat se za pětikilo dají vždycky. Za mě spokojenost.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi/Telly výpověď

platí nový zákon a o nic se nemusíš starat,vše za tebe zařídí ten ke kterému přecházíš....

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi/Telly výpověď

Pokud si pamatuju jeste u stare DIGI to byla karta a kompletni krabice s prijimacem (pripadne CI modul) a prislusenstvim, pokud si jejich zarizeni za draho nekupoval. Parabola kabelaz je tvoje.

Vu+ UNO 4KSE (1xDVB-S2X) HDD 750GB HITACHI; E2 OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/05; Vu+ DUO 4K (2xDVB-S2X) HDD 1TB/16MB WD 2.5" GM; OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/04; Panasonic SH-HT 855; Samsung UE55HU6900 a UE48HU6700; Pozice 1W+19,2E+23,5E+28,2E

JIKARU
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 558
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi/Telly výpověď

chlapec sa nudi tak sem hodil do placu hlupu otazku.
nikto z nas nevie aku mal zmluvu tak vsetci len hadate.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rokane

vlastná skúsenosť:
parabola s LNB sa nevracia
:-)

vlado222
Registrace: 2/2017
Příspěvků: 28
Odpověď v diskusním vlákně
 

Digi - vypoved. Ako na to...

Tiez mam vlastnu skusenost ohladom vypovede od Digi. Hoci nastastie som iba vypomahal, kedze som zastancom FTA prijmu a aj po tejto "ne"milej skusenosti pay tv vo svojom dome nechcem ani vidiet. Zakaznik je totiz zakaznik iba do doby, kedy plati...potom je uz iba pritazou. Smutna realita a zle skusenosti zakaznikov su plne netu.

Moje rady pre tich, co premyslaju o zruseni:
- zalozit si uzivatelsky ucet na ich stranke (ak ho este nemate), kde sa daju pekne skontrolovat vsetky faktury pred tym, nez dojde k ich zaplateniu. Dovod je jednoduchy. Pri vypovedi sa casto stava, ze sa "omylom" nauctuvavaju kade ake veci o ktorich zakaznik ani nevie.
- vypoved sa zapocitava k poslednemu dnu nasledujuceho mesiaca kedy zaslete vypoved. (Priklad: vypoved poslem 6.4, k 31.5 mi Digi vypne kartu). Je jedno k akemu dnu/mesiacu to che zakaznik mat, oni to vypinaju stale k poslednemu dnu nasledujuceho mesiaca po doruceni vypovede.
- v pripade, ze ste zadali zly mesiac, Digi je aspon taka ohladuplna, ze akceptuje stiahnutie uz podanej vypovede. (bNapr. viete, ze o 2 mesiace budete mimo domu na dlhu dobu, tak napisete vypoved v 04/2020 s tym, ze zrusenie chcete k 14.06.202. Clovek ma v posledne tyzdne pred odchodom ine a dolezitejsie veci, tak preco takuto banalnu zalezitost nevybavit skor, vsak?!?) Nie, nejde to!
- pri predcasnom zruseni zmluvy (ked vam este plynie 2 rocna doba viazanosti) musite zaplatit 50 eur sankciu za p[redcasne ukoncenie.
- vracia sa prijimac + napajanie, karta, dialkove,kabel na pripojenie k TV, modul ak bol dodany, popripade aj router. Zariadenie sa odovzdava na zakaznicke stredisko na ktore zakaznik chce prist. Momentalne sa vsetko zasiela kvoli koronavirusu iba na "centralu" (napr. v SR je to Romanova 1655/5, Bratislava). Vsetky pobocky su momentalne zatvorene a osobne nie je mozne nikde nic odovzdat. https://www.digislovakia.sk/kontakt/

https://www.parabola.cz/album/foto-1475/

Sat antena a lnb ostavaju majitelovi. Asi preto, aby to otocil na nejaky normalnejsi sat a skusil to, o co doteraz prichadzal ;). Mal tu skutocnu volnost a slobodny vyber z nekonecnej plejady FTA stanic.
sekce Album: Digi vypoved - vyska pokuty za jednotlive zariadenia pri nevrateni po ukonceni viazanosti
Popis fotografií:
[1] Digi vypoved - vyska pokuty za jednotlive zariadenia pri nevrateni po ukonceni viazanosti


Be independent and your TV screen will never be the same.

sato
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 179
Odpověď v diskusním vlákně
 

vyřešeno

Tk mám poslat ca modul a kartu,tak jak jste mi někteří radili.Díky R^

rokane
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 67
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra