Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Neflix a nastavení PINu - problém

Byl jsem spokojený s nastavením práv Netflixu - na účtu bylo nastaveno třeba 13+ a uživatel se mohl jednoduše koukat na vše a jen v oakmžiku kdy něco bylo 13+ musel zadat pin.
Teď možná v souvislosti se změnou práv u Netflixu se něco stalo, už si nepamatuju přesně proč jsem ten pin zrušil ale když ho chci obnovit tak na www.netflix.com/PIN po zadání hesla se dostanu k dialogu:
PIN k hodnocení: Tenhle PIN omezuje přístup jenom k pořadům hodnoceným (v originále Content PIN: This PIN is used to restrict access to titles rated)
a je tam tlačítko uložit, vtip je v tom že chybí okénko kam ten pin zadat.

takže jediné co teď můžu nastavit je samostatný zámek k profilu ale to je naprd - tak kdykoli jdu do profilu tak to chce pin a to nám z několika důvodů nevyhovuje.

Mám podezření že to není vlastnost ale chyba. Umí někdo poradit co s tím?

Jantars
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 602
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Neflix a nastavení PINu - problém

Ak mas nastavenu rodicovsku kontrolu na jednotlivych uctoch, potom nie je mozne pouzivat jedinecny pin.
Viac tu: https://help.netflix.com/en/node/114280

black13
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Neflix a nastavení PINu - problém

Ano tu stránku znám. Nicméně Netflix podpora tvrdí že je něco špatně a že to možná fixnou, ale už nevědí jestli se to vztahuje ke konkrétnímu účtu nebo všem, neumí říct kdy se na to podívají a neumí dát zpětně vědět....takže tam občas vlezu a nic se neděje proto jsem začal sondovat. Ono tam možná něco blbě je prože já můžu kliknout na uložit a on mi stále dokola říká že pin byl uložen.......

Jantars
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 602
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra